Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ga pije se obnaša čudno

Ko ga pije se obnaša čudno

Pozdravljeni.
Z partnerjem sva nekaj časa skupaj, je ločen, z otrokom, zadnje čase sem začela opažati neke čudne stvari, ko je trezen je čisto ok, dober, prijazen, priden, delaven včasih preveč, ko se ga pa včasih napije, pije po več dni skupaj.
Ko je pijan zna biti do mene zelo žaljiv nič mu ne paše, tudi če ne rečem nič, vedno nekaj najde, nazadnje mi je celo rekel, da me bo ustrelil pa še katerga zraven.
Naslednji dan se opravičuje, in pravi da se ne spomni nič.
Je takšen človek v resnici lahko kdaj nevaren?

To je skriti, prikriti nasilnež.
Še malo počakaj pa bo večkrat pijan in te bo počasi masiral. Saj se pol ne bo nič spomnil tako da je vseeno.
Si tumasta ali kaj. Bejz stran od takega odnosa in uživaj življenje.

Tak človek ki ga ti opisujes ima morda paranoidno sizofrenijo…in to tvoj mož?? cist psihopat…Naslednic ko bo govoril da te ubije poklici rešilca na 112..mu bojo pomagali

počaki še mal pa bo zgoraj omenjeno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

bejž stran od takega odnosa

cim prej stran od njega, da ti se res kaj ne naredi. pijan je njegov pravi obraz.
ce se mislis vstrajati, kar ni pametno, mu postavi ultimat: enkrat se, pa grem. pa potem res pojdi.

Moja dva znanca … Sicer se napijeta oba, toda on jo potem še malo premlati. Cca enkrat na mesec.
In ker se revež naslednjega dne nič ne spomni, in se ji z najbolj skesanimi očki opraviči in milo prosi in gleda, da bi se ga še kamen usmilil, seveda ona ve, da jo ima drugače fuuuuul rad in kar trpi. Pa saj mejkap skrije modrice, a ne?
In v takem primeru se mi baba nič več ne smili. Sploh ker ima vse pogoje, da ga stera u PM.
Na srečo sta brez otrok (še).

Tako da … avtorica … kar čakaj …

ločen res čudno no


Je nevaren!


Stopi do njegove bivše in jo prosi za pogovor. Pa jemlji to kot obisk pri najboljši šlogarici: ona ti lahko napove prihodnost do zadnje podrobnosti.


Stopi do njegove bivše in jo prosi za pogovor. Pa jemlji to kot obisk pri najboljši šlogarici: ona ti lahko napove prihodnost do zadnje podrobnosti.
[/quote]
Pameten nasvet. Da jo bo bivša namukala, ker ji je speljala dedca.

______________________


Stopi do njegove bivše in jo prosi za pogovor. Pa jemlji to kot obisk pri najboljši šlogarici: ona ti lahko napove prihodnost do zadnje podrobnosti.
[/quote]
Pameten nasvet. Da jo bo bivša namukala, ker ji je speljala dedca.
[/quote]
Iz dikcije avtorice sem sklepala, da ni imela ona nič zraven.

Bejži. Čimprej. Kaj še čakaš!

Imam poznanko, ki jo je mož nahlodal ,ko se je ga napil. Imata dva otroka, že odrasla. Še vedno sta skupaj. Pravi ,da se je spremenil ,ko ga je ona nahlodala. Ko ga je ona v roke dobila in ga pretepla,ga je nehal piti.
V bistvu se mi takšne ženske,ki ostanejo pri partnerju , ki jih fizično zlorablja tudi ne smilijo.
Če so tako naivne, da resno verjamejo opravičilom pijancev in nasilnežev.


Stopi do njegove bivše in jo prosi za pogovor. Pa jemlji to kot obisk pri najboljši šlogarici: ona ti lahko napove prihodnost do zadnje podrobnosti.
[/quote]

Teta, stric W se strinja s teboj. Jaz vedno pravim, da je najboljša referenca in priporočilo tel. št. bivših partnerjev. Če se tega ni pripravljeno dati, se definitivno nekaj prikriva. 🙂

avtorica

Tisti nekaj časa verjetno ni ravno dolgo, kaj ne? No se je že toliko udomačil, da mu počasi več ni treba prikrivati svojega pravega jaz. Bolje ne bo, le na slabše bo šlo.
Če bi mene vprašala… “Hit the road Jack and don’t you come back no more”.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Poslušaj te nasvete,ki ti pravijo/ pravimo,da odidi od njega. Takšna zveza ni zdrava. Lahko se kesa, ali to je samo lari-fari. Sčasoma se bo ,ko bo vinjeni tudi začel na tebe spravljati.
Pojdi,če nočeš biti stalni gost v bolnišnici.

Pa kje si našla tega debila? Ko se ga nažge te žali? Tega prej nisi vedla? Bejž stran čimprej. Si vsaj našla pravi razlog zakaj ga je bivša nekam poslala. Drugič se pa z decem prej skupaj natankaj. Boš vsaj vedela kako se takrat obnaša.

Tak človek ki ga ti opisujes ima morda paranoidno sizofrenijo…in to tvoj mož?? cist psihopat…Naslednic ko bo govoril da te ubije poklici rešilca na 112..mu bojo pomagali
[/quote]

Ne rabi imet paranoidne shizofrenije. Navadna pijandura je, ki mu alko useka na agresijo.
Kaj je tu še treba razmišljat in premlevat?

A mi en lahko tole razloži: “Naslednji dan se opravičuje, in pravi da se ne spomni nič.”
Če se nič ne spomni,kaj se pa potem opravičuje,za kaj se opravičuje???

Ne ne more bit res nevaren..ker ce se to zgodi samo v pijanosti, ki se je potem ne spomni, potem tega ne mores resno vzet..verjetno, predvidevam, da te bo obcasno nabutal..ampak se navadis, najprej ena klofuta, pol bos pa ze cela plava ko bos po stopnicah dol letela.., ampak kot sem rekla, malo po malo..ubil te pa ne bo, ker te rabi, brez tebe ne bi mogel vzdrzevat svojega statusa pijanca..

Razen, če je avtorica tak štor, da si bo ponesreči vrat zlomila, ko bo padala po štengah…

Tak človek ki ga ti opisujes ima morda paranoidno sizofrenijo…in to tvoj mož?? cist psihopat…Naslednic ko bo govoril da te ubije poklici rešilca na 112..mu bojo pomagali
[/quote]

Ne rabi imet paranoidne shizofrenije. Navadna pijandura je, ki mu alko useka na agresijo.
Kaj je tu še treba razmišljat in premlevat?
[/quote]

Nimam česa dodat. Je bilo že vse povedano.

Bejž stran, kolikor te noge nesejo. Ne danes, že včeraj. Zamisli se nad sabo, da temu, da tI nekdo grozi in te žali, rečeš le, da je čuden. Zakaj že je ločen?

Tak človek ki ga ti opisujes ima morda paranoidno sizofrenijo…in to tvoj mož?? cist psihopat…Naslednic ko bo govoril da te ubije poklici rešilca na 112..mu bojo pomagali
[/quote]

Ne rabi imet paranoidne shizofrenije. Navadna pijandura je, ki mu alko useka na agresijo.
Kaj je tu še treba razmišljat in premlevat?
[/quote]

Res je. Tipični alkoholik z luknjami v spominu.

To pomeni, da pije že zelo dolgo in so njegovi možgani že precej prizadeti.

Samo stran od njega, resno.

očitno je jasno, zakaj je ločen. verjetno ti je natvezil, da “preteklost ni pomembna”.

pojdi stran, preden še tebe oplodi in se boš potem silila ostati z njim. pa malo bolj glej na notranjost! take se prepozna od daleč, sam razmišljat je treba trezno in ignorirat metuljčke in iskrice in ostalo sranje.

Potrebuje svojo odločitev o odmiku od alkohola. Najbolje zanj je abstinenca od alkohola in v pomoč si mu lahko tudi ti.

New Report

Close