Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boj s smradom

Boj s smradom

Mene pa zanima s čim mamice uredite zadevo, če se vam malček pokaka na itison?

namreč že pred časom sem se vinjen podelal v na tla v sobi s itisonom in se še po večkratnem čiščenju nisem znebil smradu. Probal sem že nekaj čistil, milo, prašek za cunje, neki celulozen sneg kobasan (od worverk), pa še kar smrdi?

Me zanima kaj bi priporočale. al bi le močno koncentracijo čistila razlil po območju al kaj naj? Razmišljal sem že o limoninem soku al kaj jst vem…

Prosim, priporočate kaj, ker drugače bom moral menjati cel poden..

Hvala!

hehehe

🙂 men ni lih smešno… Upam, da se znebim smrada….. mogoče mi bo potem 😉

nova
Uredništvo priporoča

Če misliš srat po tleh, vrzi itison ven in položi ploščice.

🙂 sem razmišljal tud v tej smeri, ampak upam, da je blo to zadnjič. Če se bo pa ponavljalo, bom pa vsekakor dal raje ploščice, če ne celo rešetke 🙂

Pa dejte pomagat, no! Ne se hecat! Bi soda pomagala…. baje da je za vse dobra…?????

Če ti po tolikih urgencah ni gratalo, potem se nisi posral samo malček ampak orng. Drugič manj pij ali pa obleci plenice. Si poskusil kak Meglio, pralni prašek,…?

pa ne mi zdej pridigat neki…. ja ornk sem se usral…. (redko)

ZA meglio nism zihr… uporabil sem že kar nekaj čistil. Samo bol malo koncentrirana… Mislil sem, če kdo ve ali obstaja kako namensko čistilo za tovrstne madeže..

Joj, v dno duše si se mi zasmilil in rada bi ti pomagala, pa ne vem, kaj bi pomagalo. Mogoče se tu javi kdo, ki oskrbuje ostarele na domu? Pri njih se verjetno tudi kdaj zgodi. Jaz bi kar poskus naredila: najprej s kisom. Posušiti. Če ne pomaga, s sodo. Če ne pomaga, najdi na guglu čistilo, specializirano za čiščenje iztrebkov odraslih vinjenih oseb na itison. Ne bi se čudila, če bi ga našel. Dobro, vem, da je zdaj prepozno, a me vseeno zanima: si falil wc? Al si bil v takem stanju, da sploh ne veš, kdaj se je pokadilo s tebe? Cela jeba, res. In še to: izison itak ven vrži iz stanovanja, kdo ima to sploh še doma?

S sodobirkarbono

Pri meni doma je pomagala sol za posipavanje cest. Pa ne le enkrat.

A to, da po mehkem dreku ni drselo?

🙂 To je pa neslana šala!!!!!! 🙂

New Report

Close