Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Džamijska ulica v Ljubljani????

Džamijska ulica v Ljubljani????

Resno? Džamijska ulica, kjer bo mošeja v Ljubljani. Predlagam, da ljudje dajo sami svoje predloge, kako se bo to ulico poimenovalo.
Mnenja sem, da je poimenovanje ulice kot Džamijska čisto mimo.
Jaz bi bila bolj za to, da ostane ime isto, kot sedaj.
Ne vem zakaj bi morali imet lice z imeni neke ideologije ali vere. To je isto kot Titova ulica. Nekaterim je všeč, nekaterim ne. Zato je ni več.

Sam to je res ful stala
A bojo unga Slo ska pedra tud odjwbal u MPa a ninen UberPredofeel v Lkuvbljani na eni ulici?

Jebeni nacionalisticni verofob.

Džamija ne sodi v Slovenijo! Amen!

Predlagatelj poimenovanja Džamijska ulica je tajnik islamske skupnosti v Ljubljani Nevzet Porić, ki je tudi mestni svetnik na Listi Zorana Jankovića. Njegova utemeljitev predloga pa je takšna: “Izgradnja džamije v Ljubljani je velika pridobitev za mesto saj bo zgrajeni objekt potrdil civilizacijski in kulturni nivo razvoja MOL-a, koncept sobivanja, sožitja in mesta ugodnega za bivanje svojim prebivalcem in prijazne destinacije za obiskovalce. Območje na katerem je zgrajen Islamski kulturni center v Ljubljani je bilo zelo degradirano in neprimerno za glavno mesto. Z islamskim kulturnim centrom je to območje urejeno in velik prispevek k mestu in njegovi ureditvi. Med Ljubljančankami in Ljubljančani je objekt znan kot džamija, ne glede na to da je uradni naziv objekta Islamski kulturni center. Zato je predlog, da se nova ulica poimenuje kot Džamijska ulica primeren, saj ta beseda najbolj artikulira namen celotnega objekta … Glede na dejstvo, da gre za popolnoma novo cesto ne bo nikakršnih stroškov meščank in meščanov, saj na tej ulici ni stanovalcev, ki bi jih poimenovanje bremenilo spremembe naslova v osebnih dokumentih … Glede na to, da je Ljubljana glavno mesto in da je v tem smislu tudi svetovno mesto je smiselno, da nova cesta, ki je bila z upravnega vidika, zelo zahtevna za izgradnjo, pridobi naziv kot Džamijska ulica, ki bo simbolizirala vse napore, ki so bili vloženi v ta projekt s strani Islamske skupnosti v republiki Sloveniji. Mestne občine in ostalih udeležencev v tem projektu.”
Vir:
http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/5950dc250abe5/nasprotujejo-predlogu-dzamijska-ulica-predlagajo-slovensko-ime

RKCjevi templji homoseksualnemu telovadcu tudi ne.

Triglav, vrni se!

Besede mestnega svetnika:
Glede na to, da je Ljubljana glavno mesto in da je v tem smislu tudi svetovno mesto je smiselno, da nova cesta, ki je bila z upravnega vidika, zelo zahtevna za izgradnjo, pridobi naziv kot Džamijska ulica, ki bo simbolizirala vse napore, ki so bili vloženi v ta projekt s strani Islamske skupnosti v republiki Sloveniji. Mestne občine in ostalih udeležencev v tem projektu.”

Potem pa naj bo Ulica Islamske skupnosti. Vsaj zveni slovnično pravilno. Džamijska je že itak v Bosni, Sarajevo.

RKCjevi templji homoseksualnemu telovadcu tudi ne.

Triglav, vrni se!
[/quote]

Kakšni templji homoseksualnemu telovadcu? Sem kaj zamudila?

Ukica dobrega y poceni Bureka.

Pa bodo wsi zadowoljckani.

RKCjevi templji homoseksualnemu telovadcu tudi ne.

Triglav, vrni se!
[/quote]

Kakšni templji homoseksualnemu telovadcu? Sem kaj zamudila?
[/quote]

Joško Kristud oc Micke je bil zihr gey. Kdo drug bi se z 12 tipi leta in leta okol vlaču, če ne bi bik fen vlakca? Pa da Marije Magdalene nikol ni nabrisal, kurvetine?! Gej.

Sej, gej je OK. Itak je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} duhovnov gejev.

Sicer pa smo od svetnikov slišali različne alternativne predloge poimenovanja – od Bele ulice (po barvi objekta), Katarske (po financerju gradnje) do Mošejske ulice in Ulice ob džamiji ali Poti k džamiji. (citirano iz Dnevnika)

Pa naj bo Bela ulica. Bela je znak nedolžnosti, čistosti, miru, sprave….

Sej ne gre tu za ideologijo, to je čisto praktični razlog, da bodo lažje našli džamijo tisti, ki bi radi molili. Mene ne moti pretirano, dokler imamo poimenovane ulice tudi po nekih škofih, politikih in drugi ideologiji.

Kakšni templji homoseksualnemu telovadcu? Sem kaj zamudila?
[/quote]

Joško Kristud oc Micke je bil zihr gey. Kdo drug bi se z 12 tipi leta in leta okol vlaču, če ne bi bik fen vlakca? Pa da Marije Magdalene nikol ni nabrisal, kurvetine?! Gej.

Sej, gej je OK. Itak je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} duhovnov gejev.
[/quote]

No ja, a si ga vidla, pa poznala? Potem so tudi fuzbalerji vsi geji… Teh je tud 12.

Taka ulica ne more bit v slo.
Dovolj imajo ze objekt.
To ne smemo dovolit ane Janezi?!!

Se bodo že našli. Kako pa kristjani, židi, jehovci pridejo do svojih cerkva? GPS? Garmin?

Joško Kristud oc Micke je bil zihr gey. Kdo drug bi se z 12 tipi leta in leta okol vlaču, če ne bi bik fen vlakca? Pa da Marije Magdalene nikol ni nabrisal, kurvetine?! Gej.

Sej, gej je OK. Itak je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} duhovnov gejev.
[/quote]

No ja, a si ga vidla, pa poznala? Potem so tudi fuzbalerji vsi geji… Teh je tud 12.
[/quote]

A s ti vidla Beckhama?! Pedercina non plus ultra.
Al pa Ronaldo. Dokler je od zadi ti ga wasj unfaco ni treeba gleswar.

Se bodo že našli. Kako pa kristjani, židi, jehovci pridejo do svojih cerkva? GPS? Garmin?
[/quote]

Poimenovano majo:

Recimo

Tist je džamija, ne mošeja. Džamija ima minaret, mošeja ga nima.

V Reporterju piše:
Andrej Čuš, samostojni poslanec državnega zbora, o predlogu pravi, da predlog kaže, da ima vodstvo Ljubljane v načrtu islamizacijo glavnega mesta Slovenije. »Namesto da bi se svetniki distancirali od krvavega katarskega denarja, obsodili pranje iranskih dolarjev v NLB in jasno zavrnili kršitve človekovih pravic v Turčiji in Savdski Arabiji, bodo tekmovali v prilizovanju zalivskim šejkom. Vse za krvave šeriatske dolarje,« pravi Čuš.

Meni, da bi bilo po vseh terorističnih napadih v Evropi in genocidu nad kristjani v Siriji, Iraku in Egiptu, bolj primerno poimenovanje ulice v Ulico žrtev islama. »Ker sem prepričan, da tako daleč vodstvo ljubljanske mestne občine ne vidi, jim predlagam bolj domači, alternativni varianti v duhu časa, Farmacevtkina ulica ali Ulica prevaranih podizvajalcev.«

IN PRAV IMA

Ulica Jezusa odrešenika. Da sem predsednik vlade bi dal to ime, bi se sami spokali ven.

Daj, nauči se slovenski. Potem pa pričaj dalje.

Kaj pa Ulica muslimanskih vpadov
Je zraven še vez z zgodovino..

Tale tipček naj pa gre v ulico belega snegeca, ker Trstenjakove ne bo več videl od bluzi, ahahahaha.

Ulica veselih pujskov :))) – edino tam jih ne bodo…
Ulica Kristusa odrešenika tudi ni slaba.

Predlagam, da dobi ime po ustanovitelju, najbolj zaslužnemu: Ulica Jankovića

blizu*

New Report

Close