Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A greste na Hr

A greste na Hr

Ej poun kufr tele arbitraze mam. Zdej me pa res skrbi a naj gremo dol na dopust. Placan mamo od januarja, zdej bodo pa ravno pred sezono sral s to odlocitvijo.
Tisti ki naj bi sli ta vikend dol – boste sli?

Jaz že nisem bila več let in me nič ne vleče tja.

Jaz grem drug tedn, bolj sred tedna 😉
Ma sej ne bo nič, kaj bi pa lahk bilo. A mislš da bi se kdo upal karkol zganjat?
Od dans je pa Hr še v shengenskem informacijskem sistemu, tako da bo tud na mejah majčkn (zarad sezone) bolš.
Kr brez panike na dopust 😉

Ne vem, zakaj paničariš. Seveda bomo šli, sem bila ta vikend, bom šla naslednji, bomo šli na počitnice. Kaj ti ni jasno?!


neee, mi se bomo peljali

Nisem bila že več kot 10 let in tudi letos ne grem, zato me nič ne skrbi.


In ker nisi bila ze vec kot 10 let in tudi letos ne gres je tvoj odgovor ful relevanten. Samopomembnost in samozaverovanost na visku:)

ne razumem zakaj ne bi sli?

mi se bomo ze vracali, pa morem rect da tukaj nic ne vem o tem sporazumu…

s politiko se normalni ljudje ne ubadajo kej dost…

In, kaj bi Me moralo skrbeti, če kdo želi naj gre. Ne vem zakaj moram psihirati, ker eni Dol rinete, vsakdo gre na dopust kamor mu paše in meni ni za na Hrvaško.

Jaz grem drug tedn, bolj sred tedna 😉
Ma sej ne bo nič, kaj bi pa lahk bilo. A mislš da bi se kdo upal karkol zganjat?
Od dans je pa Hr še v shengenskem informacijskem sistemu, tako da bo tud na mejah majčkn (zarad sezone) bolš.
Kr brez panike na dopust 😉
[/quote]

A nis ti zadnič rekla, da hodiš v Srbijo na morje?


In ker nisi bila ze vec kot 10 let in tudi letos ne gres je tvoj odgovor ful relevanten. Samopomembnost in samozaverovanost na visku:)
[/quote]

Pač ni za njihovo morje in sedaj se naj pa vsi obremenjujemo s tem, če imate nekateri dopust planiran na Hrvaškem . Pa to ni nobena samozaverovanost, ampak realnost življenja, ker mi nimamo vpliva na to kaj bo.

Jaz grem drug tedn, bolj sred tedna 😉
Ma sej ne bo nič, kaj bi pa lahk bilo. A mislš da bi se kdo upal karkol zganjat?
Od dans je pa Hr še v shengenskem informacijskem sistemu, tako da bo tud na mejah majčkn (zarad sezone) bolš.
Kr brez panike na dopust 😉
[/quote]

A nis ti zadnič rekla, da hodiš v Srbijo na morje?
[/quote]

Dobra ja :)))

Kao vsi napaljeni zaradi arbitraže. Čez vikende se bo, kot vedno, valile kolone slovencev proti istri, dalmaciji in še bolj dol. Hrvatje se vam samo smejijo v glavo:
Sicer pa kot že v avstroogrski:
HRVAT = diplomat, vodja
SLOVENEC = konjušnik

Hrvati so domoljubi in navijajo za svojo državo, Slovenci pa navijajo za Jugoslavijo. Hrvaško domoljublje bo premagalo slovenske jugonostalgičarje.

Samozaverovanost zato ker je avtorica vprasanje naslovila na tiste, ki nameravajo it na Hrvasko. In se seveda najdete in odgovarjate perle, ki vam ni do hrvaskega morja . Sej kul, ampak vase mnenje v tej temi ne steje. A razumete al morate se enkrat prebrat?


Ko je bila pa nekaj dni nazaj tema o dopustu v Turčiji so ravno tako bili komentarji nekaterih, ki ne gredo, niso se nikoli bili in celo nikoli ne bodo šli, ampak so samo brali in slišali kako je dol

na hr gredo samo izdajalci naroda

Z uradno politiko zagreba do konca sezone ne bo trzav, ket bodo ignorirali. V primeru ugodnejše tršitve za slo, pa znajo biti težave s kakimi prenapetimi posamezniki

kaj pa jaz, ko me politika sploh ne zanima, a lahko grem na Jadransko morje, meni tako ljubo?

Moji so zdaj spodaj, mi bomo šele šli … o politiki se pa nikoli s kolegi od spodaj nismo
v bistvu nikoli pogovarjali, kvečjemu smo ugotovili, da nas nihče ne plača za politične dejavnosti, zato je brez veze debatirati o tistih, ki si mislijo, kako pametni in pomembni so in da je bolje, da mi skupaj spijemo še eno rundo 🙂

Bili smo prejšnji, podaljšan vikend. Ta vikend imamo druge plane. Na dopust gremo ( na HR) enkrat v začetku avgusta.

in ne spreglejte velikih oglasnih tabel: Kupujte domače ☺
aja … pa pozdravne table na meji (HR) si oglejte … dobrodošlica v 3+ jezikih … ne pa tudi v SVN jeziku … sam tolk, kolk nas spoštujejo
imajo pa na plažah table z oglasi za ogled Postojnske jame … seveda so to plačani oglasi

Kaj da ne? Dobrodošli je tud slovenska beseda 😉
Kupujte domače pa tud tuki reklamirajo 😉

Kaj da ne? Dobrodošli je tud slovenska beseda 😉
Kupujte domače pa tud tuki reklamirajo 😉
[/quote]
oznaka države – zastava – poleg Dobrodošli je (HR) ☺ … še nisi opazila te njihove “prijaznosti” do sosedov ☺

Kaj da ne? Dobrodošli je tud slovenska beseda 😉
Kupujte domače pa tud tuki reklamirajo 😉
[/quote]
oznaka države – zastava – poleg Dobrodošli je (HR) ☺ … še nisi opazila te njihove “prijaznosti” do sosedov ☺
[/quote]

Ja sej, Hr ozemlje 😉 dobrodošli se pa razume. Kako imaš pa v Slo? A je zravn Hr zastava?

New Report

Close