Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste izgubili nedolznost?

Kdaj ste izgubili nedolznost?

Živjo!!
Mene pa zanima:
kdaj ste izgubili nedolžnost?, kakšni so bili občutki? Kje?
Hvala

*sprasujem ker imam 20 let in sem se vedno devica. Tega se ne sramujem, saj mislim nedolžnost izgubiti s pravim clovekom.

S pravim človekom?
To boš vedela šele po izgubi nedolžnosti… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

…26 letih…z takrat pravo osebo. Bilo je lepo, romantično…ni mi žal da sem to izkušnjo doživela z njim in ni mi žal da je on sedaj preteklost.

nova
Uredništvo priporoča

Ti nikoli! 😉

Vsak ob svojem času… 🙂

Ojoj kok ste nesramni. Punco zanima kako je ko prvic seksas, vi pa take nabijate no.
Jaz sem prvič malo pred 16im letom. In ne ne obžalujem. Bilo je lepo in izključno iz ljubezni. Brez bolečin. Bila sva pa kar v gozdu haha :*

pa vraga zanima, tole piše en zavaljen plešast računalničar, ki bi si ga rad na kaj novega vrgel.

Pri 18, s fantom ostala 6 let … vseeno le ni bil pravi.
Prvi seks bil zanič, vsi nadaljnji super.

Pri 21 z mojim prvim resnim fantom! Ni bilo nič posebnega …

Pri 23-ih, s pravim. Tudi jaz se tega nisem sramovala.

Ko sem prejel prvo plačo.

Ko sem prejel prvo plačo.
[/quote]

Model ta je pa realna. Tolk se že dolg nism nasmejal. 😂😂😂

Meni se osebno zdi tako mišljanje pohvalno in tudi sam razmišljam podobno. Imam tudi sam 20 let in sem še devičnik in tega se ne sramujem, celo mislim, da se ni dobro prehitro spuščati v spolnost in je bolje malo počakati pri tej stvari. Tudi sam čakam na pravo, čeprav je bilo to že neštetokrat prežvečeno in se vedno najdejo tisti, ki bodo trdili, da bomo taki umrli devičniki sem sam mnenja, da tako le izlijejo svoje frustracije.
Zame je zveza nekaj več od spolnosti in vanjo se bom podal le, ko bom spoznal, da se s partnerico resnično ujameva in da je to to.

Nisi edina avtorica. 😊

Ko sem prejel prvo plačo.
[/quote]

Model ta je pa realna. Tolk se že dolg nism nasmejal. 😂😂😂
[/quote]
Pozabu: krvavel nisem, bolel je pa fejst…

Model ta je pa realna. Tolk se že dolg nism nasmejal. 😂😂😂
[/quote]
Pozabu: krvavel nisem, bolel je pa fejst…
[/quote]

Si ga že z roko dobro navadil, tako da ni bilo nikakršnih problenov, anede? 😉

Pri 16. Nič posebnega ni bilo. Je bilo prvič za oba. Skupaj sva bila potem še ene 4 mesece. Pač nisva bila za skupaj. Če bi čakala na pravega…bi čakala do penzije. Dokler ga ne sprobaš itak ne veš ali je pravi ali ne 🙂

Jaz se nekako držim tistega, da se moraš najprej ujeti v pogovoru in v razmišljanju in če to deluje, potem je tudi velika verjetnost, da v postelji ne bo težav. Čeprav ne morem trditi zagotovo, ker do tam še nisem prišel. 😀

Tu pa čisto mimo sekaš.

pri 15 z eno lepo blondinko, staro 18 let, tople poletne noči, mmm je bilo fino!

Lepo bi bilo da bi zraven še napisali česa ste postali dolžni. Jaz sem enkrat v trgovini ukradel čigumije in od takrat naprej sem dolžen :(( Bilo mi je pa 10 let

Poroči se in se daj dol. To naj bo tvoj vlozek v stabilno družino.
Pusti te kamenjarke … vsi bi samo užitek pa magar izvenzakonski sex.
Folk je kot zajci … sam travo bi mel pa sexal.

Sex ni nujno potrebna zadeva. Je za tiste, ki na to nonstop mislijo in razmišljajo … seveda so potem potrebni in se jim rola.
Če abstiniraš do poroke se ta energija kanalizira kot uspeh v šoli ter potem faksu / delu.
Tesla, je abstriniral celo življenje in je alfa in omega.

Tu pa čisto mimo sekaš.
[/quote]

you wish…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Z gnusom se spominjam tega!!!

Ko sem imela 20 let in resnega fanta 6 mesecev. Sem vesela, da sem tako dolgo čakala. Nobenih razočaranj, nobene prisile, fant me je zelo spoštoval in bil zelo nežen z mano 😉 Pa kljub temu sva bila prvič oba malo nerodna in nisem doživela orgazma. Še danes si mislim, da me je pa res moral imeti zelo rad, da me je tako dolgo čakal.

Za punco, ki jo imaš resnično rad ni pomembno, kako dolgo čakaš, ker si vesel že, da lahko deliš svoj čas z njo in se stisneš v njen objem.
Tukaj je še ena povezava, ki lepo prikaže pravo ljubezen:
https://www.mladismo.si/informacije/7382/kaj-vse-je-ljubezen

Pri 18, ampak ni bilo nič posebnega. čisto začetniško.

New Report

Close