Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ipad – kje piše …

Ipad – kje piše …

Imam nekaj let star ipad (Apple), pa ne znam ugotoviti, kateri model je oziroma koliko inčen je. Rabim pa nov smart cover. A kdo ve, kje piše, kateri model je?

Tukaj: https://support.apple.com/sl-si/HT201471

Resno ne veš kako bi preverila koliko inčev ima???

No, kako se preverijo inči, jaz tudi ne vem?

Važno, da je iphone, pa četudi ne znate sim kartice not dat


Hahahaha. Ko brihtne mlade skrbi kako bojo dobili službo, jih vedno pošljem na SČ, da vidijo, da bo vse v redu. Jaz bi te na mestu odpustil za tako izjavo.


Hahahaha. Ko brihtne mlade skrbi kako bojo dobili službo, jih vedno pošljem na SČ, da vidijo, da bo vse v redu. Jaz bi te na mestu odpustil za tako izjavo.
[/quote]

Ne sekiraj se, pri fiziki v zadnji triadi OŠ se bodo naučili, koliko cm je en palec in kako se izmeri diagonala zaslona, če se niso že prej.

Vam bi kapa z glave padla, če bi povedali kako in kaj, če kdo ne ve. Okrog norih bedarij pa svetujete, tu pa še sami ne veste in pol sam nakladate.

zakaj v bistvu bi pa morali neki neznanci reševat probleme folka, ki še sam ne ve kaj ima? ne zna pogledat npr. na embalažo kjer piše velikost, niti preko googla pretvorit centimetrov v inče kaj šele v googla vpisat kje se te centimetre ali inče pomeri….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

To je zato Gunnar da imaš ti kaj vprašat.

Ja, meni je tudi smešno, kako imate ipad, pa ne znate googlat. Ne vem, ali je treba za vsako stvar vprašat na SČ? Ravno sem pogledala video o najnovejšem macbook pro, kjer je tipka e v ku.r.cu. iPhone X oz XS se ne polni, če ga ne posebej opozoriš …
Nikoli mi ne bo jasno, zakaj taka obsedenost s tem Applom? In folk, ki ima iPhone se vede, kot da je vsemogočen, ja haloooo, js mam iPhone, to ni navaden smartphone, to je kralj med kralji telefonov in zato sem jaz kralj…vsemogočni bog in se mi je treba klanjat; vsi, ki nimate iPhona, ste mi podrejeni…

Imaš resne težave s svojo sampodobo.

New Report

Close