Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam naj nesem oblačila, ki jih ne nosim več?

Kam naj nesem oblačila, ki jih ne nosim več?

Imam kar precej oblačil, ki so zelo dobra ohranjena, nekatera skoraj nenošena. Številka 38, nekatere stvari 40 oz. M.
Poletne majčke, krila, kavbojke, elegantne hlače, suknjiči.
Kam naj jih nesem?
Sem vse oprala, moram tudi zlikat? Priznam, da se mi likat ne da.


Na Karitas. Ne rabiš likat.

…a še obstajajo zabojniki, v katere se odda oblačila, od Humane ali nekaj takega ?

Humana je bil na tv pred časom prispevek, da brezplačno zbirajo oblačila, sami jih pa prodajo naprej.

Karitas je po moje boljše, saj veš da ogroženi dobijo.
Odvidn s kod si in kaj imaš blizu…

Jaz bi jih z veseljem vzela

Tudi jaz bi kaj z veseljem vzela..,

tudi meni bi kaj prav prislo…
iz kje pa si ?

, da nafilas “normalno” Mercator vrecko z oblacili, napolnis (ne vem, odvisno od kolicine oblacil) 2-3 vrece (ali pa 5-6 vrec) in vse odneses v H&M: za vsako, njim podarjeno vreco z oblacili, dobis kuponcek za -15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na izbran izdelek (torej kateri koli izdelek, najsi bo to obleka … njihov nakit … ali obutev).
S tem se doma “losis” odvecne robe in kupis novo po nizji ceni.
Jaz tako delam ze nekaj let.
🙂

Jaz odnesem oprana, zlikana pa ne oblačila na rdeč križ. Dam kaj prijateljicam, kar je pa znucano pa vržem v smeti. V HM je pa tko nikakvo vse, da se ne splača njihove robe kupovat zaradi popusta.

Jaz odnesem oprana, zlikana pa ne oblačila na rdeč križ. Dam kaj prijateljicam, kar je pa znucano pa vržem v smeti. V HM je pa tko nikakvo vse, da se ne splača njihove robe kupovat zaradi popusta.
[/quote]

Predlagala sem ji ravno zato, ker moje izkusnje s kupovanjem v H&M so pa super.
Res je, da si ne kupujem vsak teden, ampak ko nafilam 2 polni vreci, odnesem na 3 mesece (za vsako vreco je en kupon) in tako dobim na leto 8 kuponov, te pa porabim za 8 izdelkov in do zdaj sem vedno dobila super zadeve: sportne pajkice, 2 spodnji majici, sp. perilo in nogavice, pa se kaj, ne spomnim se vsega.
Ce pa odneses v Humano ali Rdeci kriz, ”oddas” robo za ”nic”, oni pa to naprej prodajo. Ce ze to delajo, da imas vsaj kaj od tega, da oddas vrecke v H&M – popust.
Ce seveda avtorica kaj od tam kupuje.

New Report

Close