Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Večerja vsak dan

Večerja vsak dan

No, kaj si pripravite?

Krompirjevi njoki s čemažem.

Žemlja in jogurt.

Moje kosilo je ponavadi večerja, nekaj na hitro, čez teden seveda, vikendi so pa druga pesem, sploh zdaj poleti.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Bučkin polpet, jogurt

Pohan piščanec od včeraj.

2 koruzne platke (okrogle, iz DM-ja) , 2 koščka mozarelle in lubenica

mocarela in paradižnik z baziliko, koruzni kruh. Včasih pa koruzne kosmiče in mleko. ali kakšen namaz na kruhu. Včeraj sem sladoled z banano.

Kaj ces lepsega kot nekaj od kruha, naj bo zemljica, strucka, ala toast kruh ali navadni, pa na debelo majoneza, piscancje prsi, ementaler, lahko tudi cedar ali kak drug sir in rezine paradajza?

šopska solata, ajdov kruh, tahini

Ribice -mole in pečeno papriko.

(moli njami) :)))

Solato s paradižnikom, kumarami in papriko, zdaj pa še četrt melone.

Makaroni /peresniki/ v solati s češnjevim paradižnikom, mlado čebulo, kaprami, malo radiča, par koščkov mozarele. Preliv ol.olje+limona…sol…poper…

Jaz zelo rada jem kakšen polnozrnat kruh, namazan s kislo smetano, čez dimljen losos, lističi špinače in poširano jajce. Paše mi tako zjutraj, kot tudi zvečer. Je to sploh zdravo? Vem, da ni višek zdravega prehranjevanja, ampak vseeno boljše kot pašteta in kruh?

Cisto domace, pri kmetu kupljen rzen kruh in domace kislo mleko 🙂

Govejo juho od vceraj, zrezek in testenine od danasnjega kosila in strudl od danes zvecer pecen.

Danes pečena piščančja prsa (cela), vložene kumarice, malo ketcupa zmešanega Čili Pipp habanero omako in zeleno solato.

Dans je bila šobska solata.
Za večerje jem v glavnem sam solate. Če pa imam pozno kosilo, pa večerjo največkrat preskočim.

Dans je bila šobska solata.
Za večerje jem v glavnem sam solate. Če pa imam pozno kosilo, pa večerjo največkrat preskočim.
[/quote]
Ni govora o južni, govor je o večerjah.

Dans je bila šobska solata.
Za večerje jem v glavnem sam solate. Če pa imam pozno kosilo, pa večerjo največkrat preskočim.
[/quote]
Ni govora o južni, govor je o večerjah.
[/quote]

Zato, ker komentiram lahk kar sama hočm.
Ti si pa besedo južna razlagi kot sam/a hočš 😉

svež zrak

Dans je bila šobska solata.
Za večerje jem v glavnem sam solate. Če pa imam pozno kosilo, pa večerjo največkrat preskočim.
[/quote]

Zajtrkuj kot kralj, kosi kot meščan, večerjaj kot berač. 😉

Dans je bila šobska solata.
Za večerje jem v glavnem sam solate. Če pa imam pozno kosilo, pa večerjo največkrat preskočim.
[/quote]

Zajtrkuj kot kralj, kosi kot meščan, večerjaj kot berač. 😉
[/quote]

Tako pravjo ja, ampak jaz pa zajtrkujem bolj kot meščan, kosim kot kralj, večerja pa res kot berač 😉

Zajtrkuj kot kralj, kosi kot meščan, večerjaj kot berač. 😉
[/quote]

Tako pravjo ja, ampak jaz pa zajtrkujem bolj kot meščan, kosim kot kralj, večerja pa res kot berač 😉
[/quote]

Pa dej nehi ze vtikat svoj nos v vsako temo no sej vemo da ti mami prprav vecerjo ane

Tako pravjo ja, ampak jaz pa zajtrkujem bolj kot meščan, kosim kot kralj, večerja pa res kot berač 😉
[/quote]

Pa dej nehi ze vtikat svoj nos v vsako temo no sej vemo da ti mami prprav vecerjo ane
[/quote]

Te pa ena južna ful mot, ane? 😀
Ampak glej, briga me kaj si ti misliš, pa če te to še tolk žre oz ti živce para, še naprej pa bom “vtikala svoj nos” tja, kamor bo men pasal :))

New Report

Close