Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je kaj narobe z mano?

A je kaj narobe z mano?

Tako na videz je moje življenje precej urejeno: živim v dragem (za slovenske standarde) stanovanju, vozim 25k EUR vreden avto, imam skoraj 2x povprečne plače… Sem 34 letnik.
… a po drugi strani sem se zadnjih 10 let vedno preveč forsiral v službi, da sem skoraj pozabil na socialno življenje (kot študent sem ga na veliko žural – vsak teden vsaj 1x). Kar naenkrat sem se zavedel, da grem proti 40im. Je to tista kriza srednjih let??? Kar naenkrat sem se v bistvu zavedel, da so vsi ostali vrstniki že poparčkani, jaz sem vedno govoril “saj bo že še čas”… Sedaj pa vidim, da so ostali samo še “odpadki”, kar se izbire v bazenu potencialnih partneric tiče.

Fak sem zavozil lajf. Skoraj raje bi zamenjal svoje življenje z nekom, ki je na minimalcu in ga doma pričakata ljubeča žena in otrok.

Ob vikendih sem tako depresiven :/

Vi samski si zakonsko in družinsko življenje preveč idealizirano predstavljate. Ne obstaja po letih zakona tako imenovana ljubeča žena,ki te veselo pričaka na vratih, otroci ja tisti srčki luskani za pojest pa v najstniških letih postanejo pain in the ass.
Če hočeš realno babo in z njo družino potem išči tako. In ne nikar ji ne reci odpadek. Ker roko na srce tudi ti jih ne šteješ več 25. Tudi ti imaš svoj kufercek zgodovine.

Nisi si zavozil življenja ampak si si ga uredil! Najprej štalca pol pa kravca! Si še mlad in še vse je pred teboj! Pojdi med ljudi, vpiši se na plesni tečaj, planinski krožek, pevske,tečaj jezika… in boš srečal pravo! Srečno!

O mačo z dobro plačo! Kar pridno brskaj med “odpadki”! Mogoče bo kateri skočil iz smetnjaka in obvisel na tebi. Gliha vkup štriha. Saj se še spomniš tiste otroške: kdor govori, je sam. Bo kar držalo.

Veš kaj si? Pr…c, ki se ga niti s palico ne bi dotaknila!! Da ženske imenuješ odpadki??? Malo pomisli koliko je samskih žensk, ki so ostale same, pa niso bile nič krive za to. Le to, da so se poročile z odpadki!

Najprej se nehaj ven metat s svojimi dobrinami, ker je to napačna vaba za dobre ženske.

Časa imaš čez glavo, mlade zdravnice so verjetno mnoge še samske in brez otrok pri teh letih. Omenjam zdravnice za primer, ker ti verjetno statusni simbol veliko pomeni. 🙂

Ne vem pa kok boš s srečen v prihodnosti s takimi predispozicijami, kot jih imaš trenutno.

Hint: change mindset

V tvojem zapisu sem začutila vzvišenost. Drugi so odpadki jaz pa sem oh in sploh? Si lahko čisto ok tip, ampak ta tvoja izjava o odpadkih je odbijajoča in človek nima želje, da bi te dalje spoznaval.
Poskusi bit bolj človeški in manj preračunljiv.

ki opravičujejo svoj zaeban lajf, da pljuvajo po avtorju. Sem mnenja, da ženska, ki si do 30 ni uspela urediti partnerskega lajfa, je problematična. Svetujem obvoz.

Aha, dec k si ni uspel ustvarit lajfa do 30 je pa car? Al kako? 😯😄


Če bi si vse uredile do 30 leta partnerje kaj bi bilo potem z vami samskimi moskimi 30+. Že tako ste po večini drkadžije, pol bi bili pa se žuljaši, logika ti ni jaka strana. Opravičljivo saj si moški.
Ampak ne stari neporočeni prdonje bi 25 letno lepotičko po možnosti nedolzno. Pa kaj se?One iščejo sebi primerne. Kaj si bojo z vami starimi drkadžijami pomagale saj ste že rjasti tam spodaj.


Če bi si vse uredile do 30 leta partnerje kaj bi bilo potem z vami samskimi moskimi 30+. Že tako ste po večini drkadžije, pol bi bili pa se žuljaši, logika ti ni jaka strana. Opravičljivo saj si moški.
Ampak ne stari neporočeni prdonje bi 25 letno lepotičko po možnosti nedolzno. Pa kaj se?One iščejo sebi primerne. Kaj si bojo z vami starimi drkadžijami pomagale saj ste že rjasti tam spodaj.
[/quote]
Sem tip 37 in v srečni vrzi 11 let, 2 otroka…najine vrstnice, ki so brez kao, pa so delale samo štalo, da sva jih dala na ignore, ker dragač, bi se razšla, kar je bil njihov namen. Veš kje so zdaj, kljub vsemu razkošju časa, so depresivne in tečne. Nama je 10 dni Poreča čista sreča, njim pa Maldivi nočna mora, zakj le?

Nic ni narobe s teboj, vse ob svojem casu.

Skregan si z vso pametjo tega sveta. Od srečno evzane ne boš dobil nič. Če bi kaj rad od bab, pridejo v poštev samo samske ali nesrečno vezane.

One so ostanki, ti si pa kaj, če nisi ostanek?

Skregan si z vso pametjo tega sveta. Od srečno evzane ne boš dobil nič. Če bi kaj rad od bab, pridejo v poštev samo samske ali nesrečno vezane.
[/quote]
Veš kaj, svojo violino sem si tamo uglasil, da lahko igram kar čem😀, vi pa še knofov za štelanje ne najdete😉

Kje pa si mislite samski ostareli junci babe najti? 25-letnice komaj čakajo na vas, samo to čakajo.

Nadaljevanja tvojih zgodbic ne poznaš? Naredijo si familijo do 30, bajto do 40 potem se debelo gledajo, ker ne vejo kaj bi sami s sabo. Lajf jim postane dolgocajten. Malo po 40 so večina ločeni in ponovno poročeni. Vmes se varajo. Tako to gre.

Nadaljevanja tvojih zgodbic ne poznaš? Naredijo si familijo do 30, bajto do 40 potem se debelo gledajo, ker ne vejo kaj bi sami s sabo. Lajf jim postane dolgocajten. Malo po 40 so večina ločeni in ponovno poročeni. Vmes se varajo. Tako to gre.
[/quote]

Bo, kar bo, zdaj sem, sva, smo SREČNI. To edino šteje.

Nadaljevanja tvojih zgodbic ne poznaš? Naredijo si familijo do 30, bajto do 40 potem se debelo gledajo, ker ne vejo kaj bi sami s sabo. Lajf jim postane dolgocajten. Malo po 40 so večina ločeni in ponovno poročeni. Vmes se varajo. Tako to gre.
[/quote]

Bo, kar bo, zdaj sem, sva, smo SREČNI. To edino šteje.
[/quote]

Edino pravilno. Kolo sreče se okreče. Zato ne sodi drugih.

Nadaljevanja tvojih zgodbic ne poznaš? Naredijo si familijo do 30, bajto do 40 potem se debelo gledajo, ker ne vejo kaj bi sami s sabo. Lajf jim postane dolgocajten. Malo po 40 so večina ločeni in ponovno poročeni. Vmes se varajo. Tako to gre.
[/quote]

Pa še nekaj, če bi hotel varati bi komot, babe po 30, se dobesedno nastavljajo, ampk se ne bašem z hrenovkami, ker me doma čaka sočen steak😜

Nadaljevanja tvojih zgodbic ne poznaš? Naredijo si familijo do 30, bajto do 40 potem se debelo gledajo, ker ne vejo kaj bi sami s sabo. Lajf jim postane dolgocajten. Malo po 40 so večina ločeni in ponovno poročeni. Vmes se varajo. Tako to gre.
[/quote]

Pa še nekaj, če bi hotel varati bi komot, babe po 30, se dobesedno nastavljajo, ampk se ne bašem z hrenovkami, ker me doma čaka sočen steak😜
[/quote]

Tudi po kaviarju pasulj zapaše…

Ja, tistim, ki iščejo prvi flašh. Oz. deci, ki še živijo v coni ugodja.


Če bi si vse uredile do 30 leta partnerje kaj bi bilo potem z vami samskimi moskimi 30+. Že tako ste po večini drkadžije, pol bi bili pa se žuljaši, logika ti ni jaka strana. Opravičljivo saj si moški.
Ampak ne stari neporočeni prdonje bi 25 letno lepotičko po možnosti nedolzno. Pa kaj se?One iščejo sebi primerne. Kaj si bojo z vami starimi drkadžijami pomagale saj ste že rjasti tam spodaj.
[/quote]
Sem tip 37 in v srečni vrzi 11 let, 2 otroka…najine vrstnice, ki so brez kao, pa so delale samo štalo, da sva jih dala na ignore, ker dragač, bi se razšla, kar je bil njihov namen. Veš kje so zdaj, kljub vsemu razkošju časa, so depresivne in tečne. Nama je 10 dni Poreča čista sreča, njim pa Maldivi nočna mora, zakj le?
[/quote]
Haha se en ki se boji samskih bab da ja ne bojo njegove svetnice zapeljale na čudna pota hahaha
Itak vse samske prijateljice je treba skenslat. Samozavest poleg logike ti tud ni jaka strana. Vidiš midva sva v zakonu dlje kot ti in najina samska prijateljica je prav fajn ženska ker je moj mož dec in ne preplasen telicek, da bi se ustrašil ženske samo zato ker je samska.
Ti in tvoja baba sta navadna omejenca ki živita v mehurčku in ne v realnem svetu kjer so okoli nas različni ljudje z različnimi zgodbami.

Glej. Tisti, ki so ne preveč privlačnega videza, nič posebnega,skratka povprečni, takšni se zagrebejo za prvega, ki pokaže vsaj malo resnega zanimanja zanje. Se zazihrajo, saj vejo, da priložnosti ne bo dosti in se držijo za tisti kos opevanega mesa. Furate povprečen lajf in prav je tako, če vam tako paše. To je vaš svet in če drug ne živijo tako kot vi, ne pomeni, da drugi živijo napačno! Privlačni, karizmatični ljudje imajo bolj razgibano življenje, več priložnosti in možnosti. Kako vi vidite njihovo življenje, je stvar vaše perspektive. Nimamo ljudje istih vrednot in ciljev.

Tako je srečen s svojo babo, da še kr naprej razmišljanjem samskih bab tu gor dnevno sledi.

New Report

Close