Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se vam smilijo 35 letniki, ki jim je edino veselje v lajfu igralna konzola?

A se vam smilijo 35 letniki, ki jim je edino veselje v lajfu igralna konzola?

Priznam, meni se.
Če pogledamo Jokerjev Mn3njalnik, rubrika KOnzolec… tam ljudje v srednjih 30ih debatirajo o istih stvareh kot tedaj, ko so jih šteli 25 let … en in isti folk … ali je boljši PS4 ali Xbox, vsak teden čakajo Mercatorjeve bone, da gredo po kako igro ali konzolo. To naj bi delali ljudje na višku svojih moči? Moledovali na forumu 24/7?

Se vam zdi to normalno za zrele ljudi? Seveda, vsak ima svoje veselje. Ampak da se ti pri srednjih 30ih življenje vrti okoli lovljenja popustov za nakup igric je malo žalostno.

Dokaj specifično spravljanje na ljudi, ki nikomur nič nočejo.

Bolje to kot mamila. LP

To SO mamila. Možgani tvorijo lastne droge ob občutku uspeha, ob računalniški igrici. Ljudje zgubijo kontrolo nad svojim življenjem in so pravi džankiji; pač ne na igli, ampak na žici. Odvisni so pa čist enako. TO je problem, ne tega v nič dajat.

Jaz sem eden izmed teh ljudi. Lahko mi prideš pofafati penis in pomiti posodo, če se ti smilim, ne bom pa hvaležen, Hvala lepa, cheers.

Naloga 35 letnikov je vzgoja otrok. Ne pa neke otročarije z igricami LOL

In btw, pazi, kako omalovaževalno govoriš o merkatorjevih bonih, ki so za nas več od seksa ali ženske riti ali kateregakoli babjega atributa. Long live The Golden PARTNER!!!

To SO mamila. Možgani tvorijo lastne droge ob občutku uspeha, ob računalniški igrici. Ljudje zgubijo kontrolo nad svojim življenjem in so pravi džankiji; pač ne na igli, ampak na žici. Odvisni so pa čist enako. TO je problem, ne tega v nič dajat.
[/quote]

In kaj se ti sekiraš o teh 35 letnikih, ki jim je življenje PS4? Vsak ima svoje življenje, ki ga živi na svoj način, ali kot njemu paše. Manj obremenjevanja z tujimi življenji pa bi svet bil lepši.

Ej, Kekec, bodi vesel, da dobiš sočutje, ko boš dobil odvajalni program na otoku brez elektrike, kjer boš moral zgraditi čoln, da se boš vrnil v civilizacijo, se ti ne bodo več take misli kotalile po možganih. 🙂

To SO mamila. Možgani tvorijo lastne droge ob občutku uspeha, ob računalniški igrici. Ljudje zgubijo kontrolo nad svojim življenjem in so pravi džankiji; pač ne na igli, ampak na žici. Odvisni so pa čist enako. TO je problem, ne tega v nič dajat.
[/quote]

In kaj se ti sekiraš o teh 35 letnikih, ki jim je življenje PS4? Vsak ima svoje življenje, ki ga živi na svoj način, ali kot njemu paše. Manj obremenjevanja z tujimi življenji pa bi svet bil lepši.
[/quote]
Jaz se nič ne sekiram za njih. Le treba je poimenovati reči s pravim imenom. Za prihodnost človeštva je bolje, da se taki labilni oz. odvisniški primerki umaknejo iz genetskega bazena. Pa še prostovoljno! Ni boljšega, vse na svojem mestu.

Kdo si ti, da se počutiš klicano sodit o tem, kaj naj bi delali ljudje na višku svojih moči?

To SO mamila. Možgani tvorijo lastne droge ob občutku uspeha, ob računalniški igrici. Ljudje zgubijo kontrolo nad svojim življenjem in so pravi džankiji; pač ne na igli, ampak na žici. Odvisni so pa čist enako. TO je problem, ne tega v nič dajat.
[/quote]

Vtikovanje v druge so tudi mamila. Možgani tvorijo lastne droge ob občutku uspeha, ko s prstom kažejo na druge. Ljudje zgubijo kontrolo nad svojim življenjem in so pravi džankiji. Pač ne na žici, ampak na oknu, pa zijajo ven, kaj drugi delajo. TO je problem, ne tega v nič dajat.

In kaj se ti sekiraš o teh 35 letnikih, ki jim je življenje PS4? Vsak ima svoje življenje, ki ga živi na svoj način, ali kot njemu paše. Manj obremenjevanja z tujimi življenji pa bi svet bil lepši.
[/quote]
Jaz se nič ne sekiram za njih. Le treba je poimenovati reči s pravim imenom. Za prihodnost človeštva je bolje, da se taki labilni oz. odvisniški primerki umaknejo iz genetskega bazena. Pa še prostovoljno! Ni boljšega, vse na svojem mestu.
[/quote]
Potem pa ne vem, zakaj odpiraš temo o njih, če se ne sekiraš za njih? Enim tukaj ne pašejo ljudje, ki so poročeni, drugim samski, tretjim z otroci, četrtim brez otrok….zdaj si se pa ti še spomnila na 35 letnike, ki so jim življenje video igrice. Naj vsak živi na svoj način, kot njemu ustreza.

Ko sem živel v Indiji, sem ritualno užival mnoge droge. Naj potrdim, da igranje računalniških iger nima enakega učinka. Računalniške igre niso droga. Nihče ne beži od življenja, le od neumnih ljudi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCJ6SvFB32Q

Tega atat bi bilo treba zapret, ker igras igrice a ne ??? človek preveč uživa v ZAPOR.

Sem ravno prebrala eno knjigo o delovanju možganov in je bila razlaga te odvisnosti noter. Sicer pa seveda opazujem okolico in gledam, kje so nevarnosti, ki se jim je treba izognit.
Sicer pa podpiram legalizacijo vseh drog, vsak ima pravico delat s svojim življenjem, kar želi. Moji občutki ob tem so seveda moja stvar, ampak avtorica teme je spraševala o teh občutkih. In ker vendarle še nisem brezčutno poleno, sem komentirala domnevo avtorice teme.

Ne pretiravajte igre so škodljive in to so potrdili znanstveniki

Playing Video Games Is Good For Your Brain – Here’s How

http://www.iflscience.com/brain/playing-video-games-good-your-brain-here-s-how/

Are video games good for your brain? Science says yes

http://www.gamesradar.com/are-video-games-good-for-your-brain-science-says-yes/

Why Playing Video Games Can Actually Be Good for Your Health

http://time.com/4051113/why-playing-video-games-can-actually-be-good-for-your-health/

video igre so slabe nehajte igrat, ker vam škodujejo.

TO je zdaj tema o gamingu, takorekoč medovernetovski konjzolec izba. Kere so vam top igre?
Men Super Mario serija, Souls Serija in Zeljda: Linkovo Smiljenje

PS. Ima kdo Switch in je za kakšen Mario Kart FUCK YEAH!!!

Mjaw

Dark souls 1,2 in 3 za popizdt težke ampak odlične igre.

Git gud and praise teh sun.

Konzole so najcenejša zabava. Vse ostalo je dražje. Če kupuješ v gold partner pa sploh

35 letniki, ki si niso nakopali na glavo pamžev in tečne babe, ki ne zna nič, niti kuhati, so eni veliki srečneži. Pa če igrajo igrice ali ne. Blagor jim! Zmeraj več jih je. Babe pa obupane in histerične.

Priporočam tudi Lesenega partnerja Playgame ‘praktično zastonj PS4 neverjetna akcija vse vas bom tožil pedri’ Damjana.

Vsako tele ma svoje veselje….

New Report

Close