Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljši delodajalec v gostinstvu Postojnska jama!

Najboljši delodajalec v gostinstvu Postojnska jama!

Že sama kadrovska je tako prijetna, da o direktorju niti ne govorimo!
Gostinsko osebje ne bo vam nikoli žal, če se boste prijavili k njim, pa še nastanitev nudijo!
Odlično delovno okolje, brez minimalnega stresa!
Plače zelo dobre!

sanja svinja kukuruz.

sanja svinja kukuruz.

Še eni od delodajalcev, ki imajo po novem težavo dobiti kader, pa morajo takole reklamo delat?

Kaj naj rečem? Bumerang. Končno.

Uu..kira dobra reklama za firmo. Me prav zanima, ce bi delavci tud potrdili to kar tle pise. Iz mojih izkusenj v Postojnski jami lahko povem, da od te prve trditve drzi le to, da je kadrovska sluzba super. Prijazni ljudje, ki se trudijo ustreci.
Direktor je pa seveda super prijazen..ko ga gledas po televiziji..v zivo in v okolici jame ga boste videli le ko vohuni za svojimi zaposlenimi in jih opazuje na vsakem koraku.
Aja, pa da ne pozabim omenit, da zaposleni med najhujso sezono delajo po 280 ur na mesec.. ce je to najboljsi delodajalec..pol sm js papez.
Po mojem mnenju imajo v Postojnski jami sreco le to, da primankuje sluzb..da sploh se dobijo delovno silo.

na televiziji, ko kaj komentira, morda je gej

Če bi radi delali za minimalca, bli stalno pod stresom, nadzorom kamer, sužnji za poletno sezono, pozimi pa doma čakali kako se bo “”””super direktorju””””” obrnilo, če boste lahko prišli nazaj ali pa ste napačno pogledali njegovo ženo ki je vohunila okoli potem pa kar h jami.

New Report

Close