Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek šifrer, ahja

šifrer, ahja

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/andrej-sifrer-ljubi-40-let-mlajso-nino

Ma to mlado pisdovje samo išče, kam naj se prislini, da potegne čim več iz lajfa.
Korist imata oba. Stari, ki se naslaja nad mlado fračo in ona, ki je na njegov račun prišla v javnost.

Njega bi drugač čakala osamljenost, njo pa posedanje ob Lublanci in borba za hrano na RK.

Kaj je ona?? Spet ena kvazi dobrotnica…..

Jah, ti boga Nina !!! Jaz sem od Šifrerja le slabih 10 let mlajša, a ga ne bi…..

ukvarjanje z otroci
nalimana na starca, kao zvezda ( on je v zatonu)
nož 30cm

Moj je leto starejši od Šifrerja, izgleda najmanj 10 let mlajši. Jaz sem 5 let mlajša od Šifrerja, a takega starca ne bi imela.

Saj to je lahko njen dedek!! Kaj je on mislil,… Mogoče je pozabil. Koliko je star 65, 66?

To je dokaz, da so te babje psihologinje prifuknjene v glavo.

Te psihologinje, kaj pravijo?

Tukaj je eno: starmu dedcu se sfrtajčka, špegu mu ne pokaže, da je star ko zemlja….pa kakšna tudi pade na ….ma , na kaj konkretno naj bi padla pri Šifrerju?!

Uf, nevoščljivke so prišle na plan. Ali pa mogoče nevoščljivci?

Pa smo spet fouš;LOL. Zakaj že? Komu? Punčki, ki si je izbrala dedka. Res ji nisem fouš (prisežem!!:LOL)….se mi smili, ko bo v postelji z njim….siv, prevelika koža,.. .:((še najmanjši problem je seks kot tak (dedi bo jemal ta-plave tabletke).

A to ne spada v tole temo?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11071880

hahahahhaha ma nevem a bi se smejala al jokala ko sem vidla to novico
sigurno ga ljubi :D:D:D

Of course she does;))

Pa smo spet fouš;LOL. Zakaj že? Komu? Punčki, ki si je izbrala dedka. Res ji nisem fouš (prisežem!!:LOL)….se mi smili, ko bo v postelji z njim….siv, prevelika koža,.. .:((še najmanjši problem je seks kot tak (dedi bo jemal ta-plave tabletke).
[/quote]

Tako pljuvanje je jasen dokaz, da si nesrečna, zlobna, zagrenjena in predvsem fovšna. Česa si fovšna? Tega, da je on dobil dobro bejbo, ti imaš pa zagrenjen lajf.

Of course she does;))
[/quote]

Dobro opletat z jezikom ta šifrer, si prav predstavljam kako se slini in naklada, pa sej to večina žensk ljubi, tudi če je dec grd ko smrt.

Pa smo spet fouš;LOL. Zakaj že? Komu? Punčki, ki si je izbrala dedka. Res ji nisem fouš (prisežem!!:LOL)….se mi smili, ko bo v postelji z njim….siv, prevelika koža,.. .:((še najmanjši problem je seks kot tak (dedi bo jemal ta-plave tabletke).
[/quote]

Tako pljuvanje je jasen dokaz, da si nesrečna, zlobna, zagrenjena in predvsem fovšna. Česa si fovšna? Tega, da je on dobil dobro bejbo, ti imaš pa zagrenjen lajf.
[/quote]

A veš, da ga nimam. Prav fajn lajf imam, fajn dedca (boljš zgleda od dedka Š). Nesrečna tudi nisem.
Vse mi dokaj štima. Sem samo napisala svoje mnenje. Kaj praviš, ga smem?

Ja, recimoo;)

Da mu zjutraj mora dat inzulin in zamenjat plenice.

Tako pljuvanje je jasen dokaz, da si nesrečna, zlobna, zagrenjena in predvsem fovšna. Česa si fovšna? Tega, da je on dobil dobro bejbo, ti imaš pa zagrenjen lajf.
[/quote]

A veš, da ga nimam. Prav fajn lajf imam, fajn dedca (boljš zgleda od dedka Š). Nesrečna tudi nisem.
Vse mi dokaj štima. Sem samo napisala svoje mnenje. Kaj praviš, ga smem?
[/quote]

Seveda, zmerjanje ljudi, da so grdi in kaj vem kaj še vse, je res dokaz sreče v življenju.
Sigurno ste same lepotice, da lahko govorite, da je nekdo drug grd. Pa upate, če že žalite nekoga konkretnega, svoj lepi fris pokazat?
Prav smešno je, ko se babure usujete in začnete zmerjati kako so drugi grdi. Ziher ste same misice v tej temi :). Aja pa vse super mlade zgledate, verjetno mlajše kot vaše hčere :).
Sama sreča vas je.

A ne da? Pa kljub temu je dobil bejbo, ti pa samo sline cediš :).

A veš, da ga nimam. Prav fajn lajf imam, fajn dedca (boljš zgleda od dedka Š). Nesrečna tudi nisem.
Vse mi dokaj štima. Sem samo napisala svoje mnenje. Kaj praviš, ga smem?
[/quote]

Seveda, zmerjanje ljudi, da so grdi in kaj vem kaj še vse, je res dokaz sreče v življenju.
Sigurno ste same lepotice, da lahko govorite, da je nekdo drug grd. Pa upate, če že žalite nekoga konkretnega, svoj lepi fris pokazat?
Prav smešno je, ko se babure usujete in začnete zmerjati kako so drugi grdi. Ziher ste same misice v tej temi :). Aja pa vse super mlade zgledate, verjetno mlajše kot vaše hčere :).
Sama sreča vas je.
[/quote]

Nihče ni za njega rekel, da je grd, ampak da je star in to 30 let prestar za to punčko. Vidiš, razumeš razliko?

A veš, da ga nimam. Prav fajn lajf imam, fajn dedca (boljš zgleda od dedka Š). Nesrečna tudi nisem.
Vse mi dokaj štima. Sem samo napisala svoje mnenje. Kaj praviš, ga smem?
[/quote]

Seveda, zmerjanje ljudi, da so grdi in kaj vem kaj še vse, je res dokaz sreče v življenju.
Sigurno ste same lepotice, da lahko govorite, da je nekdo drug grd. Pa upate, če že žalite nekoga konkretnega, svoj lepi fris pokazat?
Prav smešno je, ko se babure usujete in začnete zmerjati kako so drugi grdi. Ziher ste same misice v tej temi :). Aja pa vse super mlade zgledate, verjetno mlajše kot vaše hčere :).
Sama sreča vas je.
[/quote]

Ko nekdo ne razume . Povej: ali lahko take in drugačne teme komentirajo izključno leporice, misice? Meni se zdi, da tudi malo manj lepi ljudje lehko izrazijo svoje mnenje. Poudarjam svoje mnenje, ne nekega pričakovanega. Če ga poveš, si takoj nevoščljiv, ali pa ne dovoljleo:LOL. Do tu seže pamet, dalj ne gre?

Te psihologinje, kaj pravijo?

Tukaj je eno: starmu dedcu se sfrtajčka, špegu mu ne pokaže, da je star ko zemlja….pa kakšna tudi pade na ….ma , na kaj konkretno naj bi padla pri Šifrerju?!
[/quote]

Jah, Martinov (Šifrerjev) lulček, ne….

Šifrer mi je bil vedno zoprn, tisti osladni glas, da te pritisne nekam, oprostite.

Si skoraj ne upam povedat.
Kar bo, špa bo.
Meni Šifrer tudi nikoli ni bil ne simpatičen (to sploh ne), ne fejst. Govorim o času pred 30-40 leti.

New Report

Close