Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se je končalo "Usodno vino"?

Kako se je končalo "Usodno vino"?

žal nisem uspela gledati zadnjih delov, pa me zanima kdo je zdaj s kom ostal? Če se da komu na kratko napisati….

Ja po pričakovanjih, Zorc je nagnal Ines, Petrič je v zaporu, Tiborja so fentali mafijci. Ivan se je spečal z Verico. Mateo je župan in Ančka njegova desna roka. Vsi ostali parčki so hepi ever after edino, seveda Erik je spokal, Rebeka je spokala in Ninika in Martinček sta spet skupaj, in oooh, otrok sploh ni bil od Erika ampak od Martinčka.

Ja takole:
Nina se je odločila, da bo splavila, ampak se je zadnji hip premislila in je dala delat še test očetovstva in oče je bil Martin; Erik je spokal v ZDA; Rebeka se je razšla z Martinom in v Italiji odprla svojo bolnišnico, Tiborja je ubila italjanska mafija. Ines je nastradala: ko ji je Karin pobrala ves denar z računov, jo je opetnajstil še njen broker za ves denar, ki ga je imela naloženega v skladih in fondih… potem se ga je napila, Maks jo je peljal na pregled v bolnošnico zaradi otroka, tam ni bilo njenega ginekologa in jo je pregledal en drug in Maksu povedal, da sploh ni bila noseča… Maks jo je nagnal in pobrala je šila in kopita iz Pomljana. Ivan in (kako je že bilo ime ženi od Rozmana) sta se zaljubila, stari prdec Rugani je kandidiral za župana in njegova pomočnica je Ančka-Martinova in Petrova babica.

Po svoje škoda, da je konec, čeprav se je že malo vleklo… ampak konec je bil simpatično zastavljen… o vsem dogajanju je povedala na koncu babica Ančka; so pa napovedali v jeseni novo slovenko limonado, ki se bo dogajala na Dolenjskem , nekaj v zvezi z reko: skrivnostna reka, ali nekaj takega.
No ja preživeli smo!

Zdaj na koncu je Ančka povedala več kot se je prej zgodilo v celi sezoni. Jaz sem se počutila bedasto.

Neumna in afnasta Martinova oma je na koncu razlagala 15 minut,kaj se je zgodilo z glavnimi protagonisti. Mi je prav šla ta >>primorska oma z ljubljanskim narečjem

Drugače niso mogli speljati, serijo so morali zaključiti zaradi odhoda Inje Zalta v Ameriko.

Sam da nam je tastara poljubcek poslala prek ekranov !!
Fuuuj !
Poglejte si to nagnusnost. Kaj jim je padlo na pamet. Ni bilo dovolj da je klobasala še lubcka nam je dala. Pa to je nagravzno še za kakšno mlajšo osebo ne pa to.

Sem šla pogledat in se mi glede na tankanje in nazdravljanje ni zdelo nič pretresljivega. Kot vsak, ki bi ga takole srkal.

Meni osebno glup konec… Gledali smo predvsem zaradi otrok in meni je bilo neumno, glede na to, da se je Erik razvil v precej pozitivnega lika, ki je Nino iskreno ljubil, da so ga na koncu prikazali kot negativno revo, ki je zbežala sredi noči, da je Martin lahko izpadel junak… Sem navijala za konec Nina-Erik, ampak če so ravno morali stišati Martina kot velikega rešitelja (to da je otrok njegov je bilo čisto mimo, bi lahko Eriku dali vsaj malo boljši konec… Prepir z Nino, da gresta narazen… Nekaj ne pa da zaradi užaljenosti izgine sredi noči. To pač ni lik, ki so nam ga prodajali celo sezono.
Priznam, da sem kar notri padla 🙂
Nove serije pa pomoje ne bomo gledali… Usodno vino je blo luštno, ker je bila neka nova limonada, nekaj slovenskega, nekaj novega za nas. Tole bo pomoje samo neko posnemanje tega in ker smo vsi limonade že malo naveličani (Štorija, Usodno vino…) mislim, da jo bodo kaj hitro odpovedali.

Saj pa Usodno vino ni originalna naša nadaljevanka,ampak slovaška.
Na Slovaškem še vedno poteka. Tam je že 8.sezona.
Pogledala sem to nadaljevanko samo pet delov,po 10. minut,ker mi ni bila zanimiva.
Meni ne Erik,ne Rebeka nista bili slabi osebi, samo pač limonada kot limonada in konec primerni.

Ta južna soseda nam je povedala torej konec.

Glažerjeva nam je na konc povedala, da je Erik odšel,ker se je izkazalo ,da je Nina rodila Martinovega otroka. Nina je >>čudežno

Vsi so se ga napili, eni so se stepli, eni so se dol dali, eni so mrtvo pijani obležal…. pač usodno vino.

Uh, sem se nasmejala. Ta pa je bila dobra.

… Nina čudežno rodi in ne umre, kar je bilo neizogibno… na hitro se seveda poparčkajo… karakter oseb je na tv spremenljiv v sekundi, seveda… cela serija eno samo neomejeno žvampljanje wiskija, likerčkov, vina, skratka sponzorji sponzorji proizvodnje alka so se izprsili, seveda tu pa “cenzure” nikjer…

je pa nekoliko čudno, da so v Usodnem vinu spili več čaja v flašah od škotskega wiskeya kot slovenskega rdečega vina, ki ga niti Teran niso poimenovali.
potem se nam pa čudno zdi, da židan in minister za vse rhesorje ne dosegata nobenih uspehov, tam daleč nekje…

New Report

Close