Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste nazadnje kaj na roke napisali?

Kdaj ste nazadnje kaj na roke napisali?

Kdaj ste nazadnje na roko napisali kakšno besedilo (npr. pismo)?

Zelo pogosto, skoraj vsak dan. Zakaj?

običajno vsak dan pišem na roke: največkrat so navodila otrokom kaj naj pospravijo, ko pridejo iz šole ali pa navodilo, kako naj dokončajo kosilo in podobno

Na roke pogosto kaj pišem. Skoraj vsak dan.
Ampak pisma pa res ne pišem.
Pisem sploh nikoli ne pišem :). Verjetno sem nazadnje pisala pismo, ko smo ga morali v šoli napisat v pri slovenščini. Drugače pa nimam potrebe.
Če pa pišem kako vlogo, prijavo ali kaj takega pa seveda natipkam.

raje vprašaj, kdaj smo na roko metali 🙂

S prijateljico, ki se je odselila v tujino, si redno dopisujeva – ja, prav staromodno na roke piševa pisma in ima to nek čar. sva obe 40+
Jaz tudi sicer vse pišem z nalivnikom in v tem prav uživam. Npr. redno pišem dnevnik in to v zvezek 🙂

Jaz pišem na roke ves zadnji teden, ker se mi je pokvaril printer. Hudiča!!

Zelo rada pišem na roke, torej pišem vsak dan kaj, pismo pa enkrat tedensko sestri v tujino:)

Na roko še vedno pišem čestitke, naj so tiste ob novem letu ali rojstnih dneh. Ena od takih se je tri leta nazaj raztegnila v konkretno pismo…

Obenem mi rokopis, ki ga prebiram, poda neko informacijo o človeku.

Vceraj. sicer pa skoraj vsak dan.

Ja vsaki dan.
Zapiski, opombe v službi. Navodila “kaj je treba narediti medtem ko je mama v službi”.

Redno si dopisujem z prijateljico iz mladosti. Še vedno imam navado z dopusta pisati razglednice.

Pa pač čestitke za Novo leto, rojstne dneve in eni stari teti čestitko ob 8. marcu – ji to zelo dosti pomeni.


Redno delam zapiske na roke, potem imam pa težavo prebrati, ker pišem grozno!

Pišem dnevnik, že 40 let 🙂

Zapiske,’opombe, kaka kratka navodila … v sluzbi ali doma vsak dan.

Pisma res ze dolgo nisem napisala na roke, sem pa ravno danes (koncno) poslala naprej napotnico in napisala spremni dopis.

Zelo rada pišem, učim se kaligrafijo na rižev papir, pišem vsakdanje misli in zadnje napisano na roko je opravičilo za šolarja.

New Report

Close