Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne morem oprostit možu

ne morem oprostit možu

Da me je varal. Pol leta z družinsko prijateljico oz. ženo svojega prijatelja. Res, da je ona bila tista, ki je tako dolgo hodila k njemu, da je popustil. Čakala ga je za vogali, ko je šel iz službe, ko je sprehajal psa… Žal mu je. Pred mano ji je povedal, da noče nič več imeti z njo, da je imel to za šport in, da je izkoristil ponujeno. Bio je kar hudo, ker ona se je zaljubila, čeprav ima sama tudi moža in otroke… Sedaj pa vedno, ko se kje vidimo ona zanalašč izziva mene, se mi smeji, skos išče mojo bližino. Ne morem se s tem pomirit in me vedno znova vrača na začetno situacijo. Mislim, da je čas, da z otroci oddidemo in začnemo novo življenje…. A je še kdo tukaj, ki je imel podobno situacijo in kako ste jo rešili???

Neverodostojno ;P

Hahaha, kot bi brala svojo zgodbo. Jaz se pa smejim nazaj in se ne sekiram preveč. Življenje je prekratko. Če ne zdržiš pa pojdi… Samo mogoče ne bo nič bolje.

nova
Uredništvo priporoča

Ne morem verjet, da te zajebava. Če ne moreš preboleti, potem začni na novo. Sama najbolj veš, kako vse skupaj prenašaš.

PA lej, če se mu je res tako nastavljala kot praviš in, če seveda dobro zgleda, je to samo dokaz, da je tvoj mož taprav možakar z normalnim sexualnim nagonom, pa čeprav se to zdi ljudem neverjetno. Ta kao prijateljica hoče še, to je spet dodaten dokaz, da jo je tvoj možkar orng nategnil, (kar ej pa za možakarja šala mala. če je ženska zaljubljena v njega), kar pa velja največ. Bodi ponosna na svojega moža, zaradi takšne kokoši se ne splača zjebat takšnega možakarja kot ga imaš ti, cajt celi rane.
Jst sem sicer načela, da moški ne sme pipat žensk svojih kolegov ali žensk njemu bližnji oseb ampak, če se tipu ženska nastvlja in pri tem dobro zgleda, pa jebi ga pol….. kaj čes, to je življenje ampak vseeno, če spoštuje kolega, jst ne bi na njegovem mestu, ko jo jebe.

Ahm, a kakšen skupn dopust pa ne pride v poštev, zdaj ko je ravno poletje?

ženska se ti smeje, ker verjameš take pravljice, ki ti jih je naložil mož. Odkrito rečeno, pa ima čisto prav. Mož pa se zaveda, da tako neumne ne bo več našel, zato je ostal.

And then some ;D.

:))) Popay Hvala za smeh…
Mislim, da ste jo potolažil.

A njen mož ve za to in mu je tudi čist ok??

ju knou d dril …

Hmmm. pravi dec? Ja, sej je ok.
Vem, da mislite, da nakladam, da se je nastavljala. Samo je res. Tudi sama sem opazla, pa sem tako slepo zaupala… Njen mož je pa druga pesem. Nesposoben, brezposeln, vsi, ki delamo smo malo nori…
Nisem želela obtoževanja ne mene ne moža. Mogoče samo kakšno izkušnjo, kako na to reagirati in kaj kaj ste vi naredili. Itak se vsak na koncu vsak sam odloči po svoji vesti in občutkih….

Pa še to. Doma smo v majhni vasi na obrobju Slovenije in še izogibat se ju ne moremo preveč. Otroka sta že v puberteti pa vse skupaj slabo sprejemata. Seveda ne vesta kaj je bilo, čutita pa, da je nekaj zelo narobe…

Neverjetno, kako je nekaterim tako zelo dolgčas, da dnevno pišejo trapaste zgodbice na net.

Zelo bi bila srečna, če bi tole pisala iz dolgcajta, ne pa da bi najraje kričala, bežala…Do par mesecev nazaj bi tudi jaz mislila, da je ljudem samo dolgcajt…

Točno tako. Podpišem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Samo skrajno trapasta ženska verjame takim zgodbicam kot avtorica. Ja, ljubica je kriva. Ubogi možiček je bil prisiljen. Ja, res ubogi revež, brez možganov.

Edina rešitev iz godlje je, da udarite trojčka, glede na to, da si ženski všeč. Morda bi celo četverčka saj je njen brezposelni mož spočit in bo gotovo za stvar. Nimaš pojma, koliko neznanega užitka te čaka.

Vrni mu, milo za drago. Najboljš, da kar z njenim možem, ko praviš, da nič ne dela. Verjetno je spočit in bo zelo aktiven pri stvari. In še to, opravita v njegovi hiši in glej, da vaju tista k u r b i c a od njegove žene vidi. Drugače pa mene pokliči, bomo prec zrihtali.

Jaz pa mislim, da je ravno obratno. Avtorica je iskala brezjajčnika, daga bo lahko upravljala po svoje in takega je dobila, žal pa se je uštela, ker če je dedec brez hrbtenice, je tak do vseh, ne le do ljube žene.

Meni je ta odnos bolan, bogi, bogi, preubogi možek, ki je podlegel zapeljevanju!
Sori, brezjajčnika lahko spelje vsaka fufa, ki si vzame 5 minut za osvajanje in pozornost!
Kakšen dedec je sploh moški, ki se spusti v ljubimkovanje s prijateljevo ženo?!?!?!
In seveda, na koncu je za ljubo ženo vsega kriva ljubica in ne sluzasti dedec, ki ne pozna ne spoštovanja, ne vernosti ne za ženo, ne za prijatelja!

Še tole, če JAZ NOČEM, lahko moški pred menoj zida gradove in mi posipa pot s cvetjem in ne vem kaj, a če nočem, nočem in pika, pa če sem samska ali poročena. Če pa hočem, je pa le vprašanje, koliko ga bom pustila, da se trudi…

deci se nimajo kaj naokoli fukarit tudi če doma nikoli ne dobijo

O, imamo, imamo…se za fukarit okoli.

najprej je treba z eno razčistit, pol se pa fukarit okol.
ne oni majo raj več naštimanih, pol pa budalo iz drugih delajo.
a največja finta je kolikor se jim zdi fajn so naredil budalo iz sebe in še lažejo si sami sebi.
enkrat jih bo karma usekala po peechki…

Se kolegovo zeno bi nategnil, samo da je voljna, pa da ima utrip. Za bruhat..

Se kolegovo zeno bi nategnil, samo da je voljna, pa da ima utrip. Za bruhat..
[/quote]

Pa, da še toplo lula ;))))))))))))))

pusti ga kretena

New Report

Close