Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek piščančji čevapčiči in pleskavice

piščančji čevapčiči in pleskavice

No, pa so me nategnili. Reklame v stilu “danes si ti zmagovalec”, v kadru seveda pečeno meso, lepo pečeno, z žar črticami zraven.
Sem kupila, pleskavice in čevapčiče.

Danes spekla pleskavice – ogabno, slano, brezokusno, gumijasto. Čevapčiče bom jutri spekla ter vrgla vranam in srakam.

Je ta packarija sploh komu užitna? A jeste to?

Piščančji čevapi so še skoraj boljši kot navadni. Tako da ja – so užitni.

Saj tudi iz drugega mesa dobiš boljše ali slabše, niso kar vsi po vrsti za dol past dobri. Si pač naletela na slabše. Jaz imam rada piščančje čevapčiče, nisem pa seveda poskusila čisto vseh, ki se dobijo.

nova
Uredništvo priporoča

Pri nas kar veliko pečemo, tako, da sem že pred časom ugotovila, da se vsi pripravljeni čevapi ali pleskavice zanič in vsebujejo razne dodatke, tako da zgledajo kot hrenovke.
Jaz kupim za čevape mešano melto sveže pri mesarju, če ocenim, da vsebuje preveč maščobe mi posebaj zmelje še malo mesa. Nato začinim z osnovnimi začimbami, sol, poper, paprika, mešanica mediteranskih začimb in malo mineralne – to je to. Seveda če imaš piknik in veliko ljudi pa je s tem več dela kot z pripravljenimi.

Od katere firme so pa ti neokusni cevapi in pleskavice?
Jaz kupim obcasno v Hoferju od Pivke in od PP tudi vcasih, pa so mi oboji dobri. Sem pa obcutljiva na slano in mi ti niso preslani.
Ljudje v moji okolici zelo hvalijo Pivko, priznam, da premalo kupujem te pakirane zadeve, da bi lahko primerjala Pivko in PP.

Smo imeli piknik in pekli cevape od Pivke in PP in vsi so jih pohvalili in tudi ostal ni nobeden. Kupujem pa piscancje zaradi oseb, ki imajo alergijo na govedino.

Sem že jedla piščančje čevapčiče – kaj pa vem, meni dobri.

Tudi jaz – vsi pripravljen čevapi so gumijasti in slani za pop*. Kupujem samo mleto meso, in iz tega delam. Pa niti ni dražje.

s tem da jaz kupujem vnaprej pakirano mleto meso. In že med tem in pripravljenimi čevapi je ogromna razlika, ker tu ne smejo nafilat z nekimi začimbami, da prekrijejo tretjerazredno kvaliteto. Pri čevapih pa filajo vsega boga not, samo etikete je treba prebrat, pa je vse jasno.

Mi jih stalno jemo. Ker nam je belo meso boljše. Kupujem od priznanih slovenskih proizvajalcev oz. znamk.

imeli smo čevape v naši menzi in že od malice prdim po samih gnilih čevapih smrdi

Ne kupujemo že narejenih pleskavic in cevapov.

kaj je v njih?

Zelo dobri in niso gumijasti. Imajo jih v tusu cash cary v btcju. Res so dobri. Priporocam

pa je že 9 ur od malice kake čevape so nam to naredili?

Samo črtice pa drugače ratajo, ni odvisno od vrste mesa in dodatkov.

Kupim v tusu pripravljeno maso pol pa zbalam cevape
Men so kul. Boljs kot ko js zmesam.zberem si meso pol pa ce ma cas mi zacini ce je folk vzamem ze zacinjenga.

New Report

Close