Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zatožite tiste,ki ne izdajo računa?

Zatožite tiste,ki ne izdajo računa?

Ja,ne in zakaj?
Koga ste že?

ne, nisem špicelj in to ni moje delo, je delo tistih ki jih prisilno plačujemo pa ga ne opravljajo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne izdajo računa?
Izdam? Vsi mi dajo račun 🙂

In bog ne daj, da me za moj denar, moj nakup kdo vpraša za račun na izhodu lokala!

nova
Uredništvo priporoča

Še nisem doživela, da mi kdo ne bi dal računa.


Državi, ki krade ne prijavim ničesar in nikogar!

Od obrtnikov na domu nisem dobila niti enega računa, od zobarja prav tako ne, v lokalih včasih dobim, včasih ne… enako, kot je bilo prej.

Prijavljati pa ne mislim nikogar, naj jih lovijo tisti, ki so za to plačani.

če ne rabim računa me sploh ne briga, naj se kdo drug s tem ukvarja…že tko bi davkarija stokrat rada zaračunala davek

Jaz za te omenjene zadeve račune dobim. Tudi od zobarja in večine obrtnikov – v lokalih pa vedno.
Prijavljam sicer ne – se mi pa zdi brezveze, da sam davke plačujem in bi ščitil nekoga ki jih ne. Ker to posledično pomeni, da so moji davki višji.

Kaj pa ti?
Jaz ga mislm da kar skoz dobim, ne vem kdaj se mi je nazadnje zgodil da ga ne bi dobila. Pa tud, če ga ne bi dobila, tistga zihr ne bi prijavla. Naj se s tem ukvarjajo dacarji.
Ok, za kakšno dražjo stvar zarad garancije bi se že pobunila, če ne bi dobila računa.

Jaz za te omenjene zadeve račune dobim. Tudi od zobarja in večine obrtnikov – v lokalih pa vedno.
Prijavljam sicer ne – se mi pa zdi brezveze, da sam davke plačujem in bi ščitil nekoga ki jih ne. Ker to posledično pomeni, da so moji davki višji.
[/quote]

Tvoji davki so višji zaradi gospodov, ki imajo prebivališča v Dubaju, kaselc firme v tujini, jahte in vile….. Nekdo mora pokrivati bančne luknje, kajne?

Ne zatožim.

Zato ne ker ne veš kdo ima kake zveze s kom na sodišču,FURSu,DURSU,… pa me lahko kazensko ovadijo češ da sem lagal.Enkrat sem s eže opekel.

Ne hvala,ko jih jebe.

Jaz za te omenjene zadeve račune dobim. Tudi od zobarja in večine obrtnikov – v lokalih pa vedno.
Prijavljam sicer ne – se mi pa zdi brezveze, da sam davke plačujem in bi ščitil nekoga ki jih ne. Ker to posledično pomeni, da so moji davki višji.
[/quote]

Tvoji davki so višji zaradi gospodov, ki imajo prebivališča v Dubaju, kaselc firme v tujini, jahte in vile….. Nekdo mora pokrivati bančne luknje, kajne?
[/quote]

Tudi.
Ampak zdaj pa malo množi; eden ki ukrade 10 milijonov in milijon tistih ki v enem letu zatajijo po – recimo – 100 Eur davka.
In to vsako leto – pa bolj realno je par sto eur na mesec.
Kaj ti pokaže računica?

Jaz za te omenjene zadeve račune dobim. Tudi od zobarja in večine obrtnikov – v lokalih pa vedno.
Prijavljam sicer ne – se mi pa zdi brezveze, da sam davke plačujem in bi ščitil nekoga ki jih ne. Ker to posledično pomeni, da so moji davki višji.
[/quote]

Sama sebi se sicer zdim kdaj neumna, ko vidim, v kakem avto se nekdo vozi, meni pa izstavi račun, iz katerega je jasno razvidno, da ni potrjen, saj je brez kod, po možnosti še nerodno odtrgan in se vidi napis “promet brisan” (ja, se mi je že zgodilo tako in takrat me je res mikalo, da bi račun poslala naprej, pa nisem), načeloma pa skoraj vedno dobivam povsod pravilne račune, brez da bi rekla zanje.
V FURS igri pa ne sodelujem.

:))
Ampak ti pa res ne moreš, da ne bi repliciral na mojo objavo :))

NE prijavim nikogar nikamor in se čudim, da kdo to počne!!

ne, nikoli. zakaj bi skodili malim ljudem ki se ze tako ali tako prebijajo iz meseca v mesec?
pri vecjih se pa itak nikdar ne zgodi, da ne bi dali racuna.

sladoledar sredi mesta, če vzameš kaj poleg sladoleda je vedno račun

Meni ga ne izda zobar. Pa mi enkrat po 2 tednih plomba ven pade, pa grem nazaj, ja kje imate pa račun, me sprašuje sestra. niste mi ga dali – ji odgovorim. A ne to pa ne, mi izdajamo račune. Ponavadi vam printer ne dela, ko je treba račun izstavit – ji odgovorim. Ampak vseeno nismo skupaj prišli – plombo sem ponovno plačala, od takrat pa dobim račun.

PRIJAVIŠ LAHKO TUDI ANONIMNO!

Drugače pa, jaz sem že prijavila 1 privatnico, ki opravlja neko dejavnost, računa pa nikoli ne izda. Sicer vedno dobim račun, ga vzamem oz. spravim, ne pošiljam ga pa na DURS za nagradno igro:))

PRIJAVIŠ LAHKO TUDI ANONIMNO!

Drugače pa, jaz sem že prijavila 1 privatnico, ki opravlja neko dejavnost, računa pa nikoli ne izda. Sicer vedno dobim račun, ga vzamem oz. spravim, ne pošiljam ga pa na DURS za nagradno igro:))
[/quote]

pametno, tudi če anonimno… zdaj pa povej če bi to še vedno delala npr. če dava en splošen služben primer, da s sodelavko opravljata enako delo, s tem da sodelavka pol šihta zabuši, ti delaš še namesto nje, ona pa na tvoj račun zasluži isto ali še višjo plačo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Sama sebi se sicer zdim kdaj neumna, ko vidim, v kakem avto se nekdo vozi, meni pa izstavi račun, iz katerega je jasno razvidno, da ni potrjen, saj je brez kod, po možnosti še nerodno odtrgan in se vidi napis “promet brisan” (ja, se mi je že zgodilo tako in takrat me je res mikalo, da bi račun poslala naprej, pa nisem), načeloma pa skoraj vedno dobivam povsod pravilne račune, brez da bi rekla zanje.
V FURS igri pa ne sodelujem.
[/quote]

Grozno, vem samo, da jaz nikakor ne dobim računa od nobenega, mehaniki,zobarji, sedaj tudi od senčil vrednih 500 evrov ne,vsakega prosim,ker rabim za dokaz pro izredni socialni pomoči ind.

Ne dajo ‘!!!!!!! Ko je kaj narobe, se ne oglašajo na tel inp….skratka
.

Obup

Grozno


In zakaj bi koga zatožil, če mi naredi za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje??

Z malarjem sva se dogovorila za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižjo ceno, z radiator mojstrom prav tako. Računa ne potrebujem.
V lokalih pa vprašam mlado bitje, ki mi streže, če je študent. Če prikima, rečem, da računa ne potrebujem. Pri starih bikih, ki jim “printet be dela”, al pa začnejo gledat v luft, stojim z odprto dlanjo toliko časa, dokler v mukah ne izpljune računa.

O grozaaaa grozaaa…
Kje pa te se vprasajo v gostilni ce bos racun!
Se vedno sem dobil racun kjer koli sem kaj narocil.
Takih ki si ti jih tudi postregl ne bi.

New Report

Close