Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aplikacija za pametni telefon – ali obstaja?

Aplikacija za pametni telefon – ali obstaja?

Ali kdo ve, če obstaja aplikacija za pametni telefon (in katera je), ki bi te n.pr. vsaki 2 minuti opozorila z zvočnim signalom, da imaš v telefonu neprebran sms?
Na navadnem mobilnem Samsungu imam to možnost v nastavitvah, pametni telefoni pa tega nimajo, razen če mogoče obstaja taka aplikacija za si jo naložit.

Očitno ne obstaja in me je trgovec na Telemachu nalagal. Še dobro, da nisem kupila pametnega telefona, ker bi ostala brez te (zame nujne) funkcije, ki jo na navadnem imam.

Sam sem si naložil Textro, ker nisem bil zadovoljen s tistim, kar je že bilo na telefonu. Mislim da ima tudi eno tako možnost v nastavitvah, da večkrat ponovi obvestilo za SMS. Samo (mislim da) ne gre pa kar v nedogled, na vsaki 2 min.

Rok, hvala. Bom sprobala Textro na telefonu od koga drugega, da vidim, kako deluje sms opomnik. Če je to to, si kupim pametnega, če ne pa bom imela starega, dokler jih bojo delali. 🙂

Brez tvojega nakupa pametnega telefona ne bo gospodarske rasti. Zato te v imenu vseh črvov, kobilic in stonog rotim, da ga kupiš. Prosim!

Pravzaprav je teh aplikacij ogromno. Priporočam ti drugo zaporedje dela – poišči na netu kakšen pregled najboljših text aplikacij in si preberi, pa potem sprobaj, kar ti bo padlo v oči.
Ali pa po netu poišči takšno – na forumih ali pa člankih v revijah in spletnih straneh, ki ima to stalno obveščanje ki ga želiš.

Brez tvojega nakupa pametnega telefona ne bo gospodarske rasti. Zato te v imenu vseh črvov, kobilic in stonog rotim, da ga kupiš. Prosim!
[/quote]
Tvojim črvom, kobilicam in stonogam sporočam, da ga bom kupila, ko bom imela od njega več kot te tvoje živalce. 🙂

Rok, na netu sem že iskala, a je bolj malo opisov, kako deluje (kaj nudi) in čemu je namenjena določena aplikacija. Bom pa vseeno še malo pobrskala zdaj, ko vem, da vsaj obstaja. Hvala še enkrat.

Obstaja Missed Call Text Reminder.
Za nastavitev intervalnih opomnikov.

New Report

Close