Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vilid pa kje si

vilid pa kje si

Pridem pa te vidim. Kje je pa BMW? Njemu sem se nasmejala. Včasih je blo smeha. Brisače itd..

Jst tud pogrešam Bmw pa Thorrra……

BMW-ja ja, pa še koga, Thora pa prav nič.

Polarnega sija zelo pogrešam.

Pa še ena punca je bila par let nazaj eee al nekaj podobnega, je imela kuža, pa Štajerka je bla, pa pomladna ,Ta prava Monika pa še kdo.

Thooor, slabo punco si izbral, da te ne pusti na mon!

Njega res ne. Njegovo dvojčico pa resss, mambika bambika.

Njega res ne. Njegovo dvojčico pa resss, mambika bambika.
[/quote]

Eh dej no ue ponujačke pa res ne pogrešamo.

Njega res ne. Njegovo dvojčico pa resss, mambika bambika.
[/quote]

Polarnega pogrešamo…..

Jp, punca ga ne pusti:)) Ga je dobr ovila okol prsta:)))))

kar nekaj jih ni več tu: BMW, skr bna, prababi, ofca, zloba grdoba, Janis…. to so bili časi pravih monovcev!

A ja, a punco si je našel?

Bmwja ni pa ni…

Budale babje…v bistvu čaka da bo kaj prebrala…
Se mi pač ne da …ponavljajoče teme, neregistrirani pacienti, vedno večja ovčjereja itd…sami fajn razlogi proti…

Hej, staramo se. Kako je bilo nekoč?
Ves vesel, da si lahko kaj pomagal, svetoval, pripomnil…… To je 15 let nazaj.
Če te je kdo pohvalil, si bil cel dan dobre volje. Če si kaj zamočil, si se sekiral in se nisi oglasil vsaj 3 dni.
Če se je razvila zanimiva debata, smo res z užitkom klepetali, pisali. Je bla ene energija 🙂

Ne, danes ni več tega. Mal pofirbcam – kliknem, če me res kaj zanima. In še to vprašanje, potem prve tri odgovore (kjer je en sam posmeh) in potem preskočim 5 strani in na koncu vidim, da sploh več ne govorijo o sedežni garnituri, temveč se fajtajo, kje kdo živi in kok potegne… :-))))))

Hej, staramo se. Kako je bilo nekoč?
Ves vesel, da si lahko kaj pomagal, svetoval, pripomnil…… To je 15 let nazaj.
Če te je kdo pohvalil, si bil cel dan dobre volje. Če si kaj zamočil, si se sekiral in se nisi oglasil vsaj 3 dni.
Če se je razvila zanimiva debata, smo res z užitkom klepetali, pisali. Je bla ene energija 🙂

Ne, danes ni več tega. Mal pofirbcam – kliknem, če me res kaj zanima. In še to vprašanje, potem prve tri odgovore (kjer je en sam posmeh) in potem preskočim 5 strani in na koncu vidim, da sploh več ne govorijo o sedežni garnituri, temveč se fajtajo, kje kdo živi in kok potegne… :-))))))
[/quote]

Še kako imata prav…se strinjam z obema..

Se jih dobro spomnim. Pa Staara…

Se jih dobro spomnim. Pa Staara…
[/quote]

Villid, Gretka (zelo redko se javi)…

WD40 tudi manjka

Lubči dej povej tko kokr je, da ti ne pusti:-)

Meni pa Jon manjka, pa Brklec. Le kje sta?

Jon uživa na enem od hrvaških otokov na svojem vikendu. Je občasno prisoten na drugem forumu.

Največji hinavec MON-a, brklc, je vsak dan tukaj, piše pod nickom gola resnica1 (prej gola resnica brez 1) in se pretvarja, da je ženska.

Pa kje je BMW, A SE JE POGREZNIL V ZEMLJO. Je imel res smisel za pisanje.

Vladka K., Ena Barbara…..

New Report

Close