Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela soočena z resnico in popljuvana

Mirela soočena z resnico in popljuvana

Včeraj so se jo lotili in ji povedali kaj mislijo o njej, bilo pa je vse resnica. Srbi so direktni in znajo izraziti to kar mislijo, zato so ti bebavi šovi gledljivi. Mirela je pričakovala da bo zvezda tudi tam, pa je nič od nič, zgonjena stara baba, ki se igra s čustvi moških, ki jih s sexom veže nase. Ne poznam njenega Andreja, ki vse prežveči kar mu servira, njeni sotekmovalci pa so prepričani, da ona to počne v dogovoru z njim. Zakaj se Andrej ne javi v oddajo in pove svoje mnenje pa naj bo kakršnokoli. In sedaj sedi kot povožena kokoš v oddaji, čakam kaj bo kaj povedala, če sploh bo, saj je nihče nima za mar. Slabo reklamo si je naredila, čeprav jim razlaga kakšna zvezda je v Sloveniji.

In zakaj sploh gledaš ta dolgčas? Meni se samo smilita njena otroka. Predstavljam si, kako ju je sram. Cela Slovenija vidi, kaj počne njuna mama.

Gledam in si mislim svoje: Kaj je z mladimi, da se pustijo zapreti za pol leta in so plačani da se razgalijo, da novinarji izbrskajo vsako skrivnost iz njihovega življenja, tudi iz njihovih staršev in družine. Secirajo jih vsem na očeh pa jim ni za mar, važno je da ni treba delat.
Mirela se je spustila v to ne da bi pomislila kaj bo z njenimi otroci, kako doživljajo kaj počne njihova mati, celo o nosečnosti je govora. Ker je nihče ni hotel niti poseksati se je spustila v odnose s kockarjem, 9 let mlajšim, pol glave manjšim in skupaj se dogovarjata, da gresta takoj po koncu v nov šov.

nova
Uredništvo priporoča

Sploh ne vem, kaj se obremenjujete z to plastično “nakazo”, da odpirate teme o njej?
Kar se pa tiče, tega njenega Andreja, je pa tipični papak in potrčko. Da ti se ženska, z katero imaš otroke, poriva v Big Brotherju z tipom, ki mu bi lahko bila mama, in ji to oprosti, nimam komentarja. In zdaj ista zgodba, z unim majhnim in čelavim pekinezarjem. Da ta ista ženska v intervjuju za Happy tv izjavi, da je Andrej tipični Slovenec, kar pomeni “copata”, in da ona rabi pravega moškega, je to dno od dna, za žensko, da reče to za moškega z katerim ima otroka. Na njegovem mestu, bi se preselil iz Slovenije od sramu.

.. kepš, ki ga tam dobijo ( pa mislijo, koliko ga dobijo, pa sploh ni to veliko glede na to, kako jih razgalijočustveno, mentalno in telesno) in pa pet minut slave… Eni bi naredili vse za pet minut slave.


Naslajas se nad tujo bedo in sebi dvigujes Ego namesto,da se ukvarjas s svojim zivljenjem.


Naslajas se nad tujo bedo in sebi dvigujes Ego namesto,da se ukvarjas s svojim zivljenjem.
[/quote]

Javna oseba je, sama je šla tja, zato imamo pravico o njej govoriti, se “naslajati” kot praviš ti, komentirati in še kaj več… Moje življenje ni zanimivo, skrbim za otroke, družino, vrt,l nič posebnega, pač to kar vsaka odgovorna mama.


Naslajas se nad tujo bedo in sebi dvigujes Ego namesto,da se ukvarjas s svojim zivljenjem.
[/quote]

Javna oseba je, sama je šla tja, zato imamo pravico o njej govoriti, se “naslajati” kot praviš ti, komentirati in še kaj več… Moje življenje ni zanimivo, skrbim za otroke, družino, vrt,l nič posebnega, pač to kar vsaka odgovorna mama.
[/quote]

Sori, ampak od ene mame je zelo neodgovorno, da pade na tako nizek nivo, da se ji življenje vrti okoli resničnostnega šova in neke Mirele!
Bolj kot ti, ki v teh šovih delajo norca iz sebe, se meni smilite ljudje, ki vam je tak šov popestitev življenja!
V Srbiji pišejo peticije o prepovedi teh neumnosti!


Naslajas se nad tujo bedo in sebi dvigujes Ego namesto,da se ukvarjas s svojim zivljenjem.
[/quote]

Javna oseba je, sama je šla tja, zato imamo pravico o njej govoriti, se “naslajati” kot praviš ti, komentirati in še kaj več… Moje življenje ni zanimivo, skrbim za otroke, družino, vrt,l nič posebnega, pač to kar vsaka odgovorna mama.
[/quote]

Seveda imaš pravico o tem pisati in govoriti. Je pa bralcu ali sogovorniku hitro jasno s kakšno osebo ima opravka. Normalni ljudje kaj takega ne gledajo po TV.

In ker sem tak človek komentiram dalje. Včeraj so ji povedali kaj mislijo o njej in danes si želi le v Slovenijo. Kam? K Andreju, ki bo zopet požrl pljunek in zlezel k njej v posteljo.
Prejšnjo nedeljo je slavila poroko, govorila o življenju v Španiji ali Srbiji, slovenceljne očrnila, danes pa bi šla domov. Morda se le spomni da drugi skrbijo za njene otroke, ki niso krivi, da imajo tako mamo.

…kurba ostane kurba, hrvatica je, gre pa se s srbjanci jebat, baba res nima vse pošlihtano !

V tem showu itak vsakega kritizirajo. Vsi so na tapeti. To je show ne realno življenje. Kako bo pa uredila ta ženska doma pa se nas ne tiče.


Ali si ti bolan-a, ali se pa delaš neumno(neumnega.) Mirela je bosanska muslimanka, ne pa hrvatica.


Ali si ti bolan-a, ali se pa delaš neumno(neumnega.) Mirela je bosanska muslimanka, ne pa hrvatica.
[/quote]
Slucajno sem odprla temo. Zakaj bi nekdo bil neumen, ce ne ve, kdo in kaj je ta spaka od zenske? Nekaj je zagotovo, sramota za nas rod. Poznam jo samo iz naslovov in slik zute stampe, ki jih vidis pri frizerju.

Ko se Mireli v šovu dogaja pozablja na to, da ima otroke doma (v Sloveniji) …
ko pa ji sotekmovalci servirajo kruto resnico v obraz in jo spluvajo bi šla pa takoj nazaj v Slovenijo, kjer ima otroka…

Ne vem, kakšno vzgojo in moralne vrednote so ji starši privzgojili?

Manipulatorka. Otroci ji pridejo samo takrat na misel, ko je treba igrati žrtev in se skriti.
Fuj!

Se da mogoce prilepiti link, ne najdem nikjer tega dela.

Saj je jasno,da nekaj z gospo ni ok. Samopodoba je na nuli (operacije, ugajanje moskim,iskanje moske naklonjenosti za potrditev). Ve se,da je bila zlorabljena..pravzaprav sem prepricana,da tudi kot otrok (veckrat). Od tu vse tezave. Nesprejemanje sebe, zatekanje v omamo (alkohol) in odvisnosti (seks). Zalostno je to ljudje. Ne obsojat. Naj se vam smili. Nekoc je bila ta zenska otrok in takrat je slo nekaj hudo narobe.

Bravo Ploča, ki je Mireli pravkar pljunil v obraz. Ta baba je prasica.

Kako veš, da je bila res zlorabljena? Jaz ji ne verjamem. Ona zelo rada igra žrtev in manipulira z ljudmi.

Je na začetku v šovu Parovi govorila, kako jo je Andrej varal z drugimi in ga je ona bila z Markom (BB).
Andrej pa je javno povedal, da to ni res, ampak ona s tem želi oprati slabo ime.

In zakaj misliš, da je bila preden je šla v Parove ponovno z Andrejem?
Zato, ker jo nihce vec ni hotel, ostal ji je samo še Andrej.

Kaj dobesedno ji je pljunil v obraz, al kako?
Kje vi to vse vidite? Imate Happy Tv?

Ja pljunil, gledam na Happy in noro je, saj je izjavila, da je bila vse le igra, da se je z Milijem le igrala. Pa se ni, le dopoldne so ji zmetali v obraz vso kruto resnico in sedaj se vleče ona ven na tako podel način. Zadnje dni je sanjala kje bosta živela, rodila mu bo otroka…..

Mirela ima pogodbo za tri mesece. Morajo narediti scenarij, da gre ven. Razen, če ni kaj dodatno podpisala zdaj med shovom ampak ne verjamem. Tako, da res ne vem zakaj ljudje to gledate, ker je scenarij napisan pred začetkom. Poiščejo ljudi, ki se skladajo s scenarijem in gasaaaaa………

V tem shovu kot je pa znano so pa vsi psihopati ali sociopati. Saj to ljudje radi gledajo. To jim da lastno samozavest, da so boljši od nastopajočih.

Kaj pa so imeli?
So povedali, da je k****?
Zakaj pa ji je pljunil v obraz?
Daj prosim, če se ti ljubi, mi napiši, ker jaz nimam Happy TV.

Ženska je motena, nobene zlorabe ni bilo. Vsako drugo stvar ki jo pove se zlaže (razglaša se za medicinsko sestro…pa ima opravljen tečaj za negovalko. Včasih naj bi bila go go plesalka, ampak ko jo vidiš plesat je kot epileptičen napad).

Pozornost išče in nič drugega, in pri tem ne izbira sredstev.

Me pa zanima koliko ljudi, ki so jo v našem BB podpirali, jo še vedno…..

New Report

Close