Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se na telefon od nekoga oglasa partner

Ko se na telefon od nekoga oglasa partner

Se komu gre to na zivce..ko klices kolegico, pa se oglasi partner..pa magari je sla samo v trgovino, je v kopalnici..moj partner se nikoli ne oglasa na moj telefon, pa tudi ce vidi kdo je in me trenutno ni. Kaj pa vi, pocnete to.?
Jaz pricakujem, ce klicem tocno doloceno osebo, da se mi ta javi..ne da se mi javi moz, fant..ce je ni, klicem kasneje.


Mi, ki nimamo skrivnosti, nimamo težav!

nova
Uredništvo priporoča

Če vidim, da je kdo od domačih se oglasim, drugače ne.

Pa ok, da se zmenis, da te bo mogoce ta in ta klical in je nujno in reces mozu, partnerju, naj se oglasi namesto tebe.Ampak eni se pa redno oglasajo, kot da imajo skupni telefon.
Mene to zelo moti.

Odkar ima svak partnerko, se na njegov mobi – ne glede na to, kdo ga kliče – skoraj praviloma javlja ona.
Meni nerazumljivo sicer, a očitno njemu to ustreza.


Mi, ki nimamo skrivnosti, nimamo težav!
[/quote]

Mene to sploh ne moti…če se oglasi kdo drug…pač poklepetamo in to je to…enako je pri nama z možem..nobene panike, nezadovoljstva…

Meni bi šlo na živce.

Ne maram telefoniranja, sploh če kličem nekoga, ki ni ravno moj bližnji. Se moram malo pripraviti kaj bom rekla in mi res ni do presenečenj v obliki nepričakovanega sogovornika.

Tocno tako jaz..me prav razp.izdi moz od kolegice, ki se redno oglasa ko klicem, da imam ze filing, da me rad slisi.

Nekateri imate kar neke travme s tem telefoniranjem. Bi bilo dobro, da tezavo omenite vašrmu psihiatru na rednih tedenskih srečanjih. Pa še kakšno tabletko vam bo dal.

V časih stacionarnih telefonov je bilo normalno, da se je na klic oglasil kdorkoli, razen če je bil službeni telefon na določeno ime. V časih mobitelov pa zame ni sprejemljivo, če kličem nekoga oglasi se pa nekdo drug in po možnosti zato, da pove, da lastnik ni dosegljiv. Da ni dosegljiv bi ugotovil tudi sam pa še ob denar sem. Človek , ki dopušča, da se na njegov mobitel oglašajo drugi nima glih vse pošlihtano!

Kje imaš problem, če poznaš oba? Vseeno je, kdo dvigne.

Ni vseeno, ker nimamo vec stacionarnih telefonov, ampak imamo osebne telefone in ce bi se hotela menit z Janezom, bi poklicala njega na njegov telefon, tako se pa hocem menit z Micko in klicem njo na NJEN OSEBNI telefon.
To je osnovna kultura in nima veze z zaupanjem.

Se bojite govoriti z drugimi ljudmi? Vam je nerodno? Mislim da ste res eni nesamozavestni idioti. Pač npvodobni bedaki, ki ves čas gledajo v tla, soseda ne pozdravijo itd, omejeni zgolj na nujno komunikacijo in izključno z dolocenimi posamezniki. Vesel bi bil, da ne klicete mene, ker se bo lahko cel kup ljudi oglasil, da ne klicete moje zene, ker sr bon lahko jaz oglasil….idiotiv namreč ne maramo. Mi se radi pogovarjamo, tudi s popolnimi tujci….

Osnovna kultura? Pa če poznaš oba in je eden daleč od telefona in reče komu iz hiše, naj mu prinese telefon. Pa ta vidi, da kliče človek, ki ga pozna in mu z veseljem reče dober dan? Uh, kako ste eni zategnjeni.

Mene pa čisto nič ne moti.
Se pa načeloma ne oglašam na njen telefon – razen če me prosi.

A vi imate vsak svoj telefon? Wow. Dobro vam gre. Priznam, da me malo daje zavist. Mi si taksnega luksuza ne moremo privosciti.

Ane moški, ki pozabijo recimo še na kakšen pomembnejši opravek, zraven pozabijo povedati ženski, da jo je klicala ta in ta, potem pa jasno ne kliče nazaj, ker sploh ne ve, da jo je kdo klical, potem se pa drugi zdi kr neki, da jo skoz kliče, tista pa nikol nazaj, ker dec pozabi povedati. Se včasih prebira.
Mene taka javljanja, ko se druga oseba javi, spominjajo na recimo, ko kličeš na banko, doktorja, podjetja, pa moraš povedati, s kom želiš govoriti. Zato je čisto ok, če se na osebni telefon javi tisti, ki ga kličem in ne xy, katerega še vedno lahko pozdravim preko te osebe, ki jo kličem.
Ne oglašam se na druge telefone, razen, če bi kdo rekel, da se je nujno za oglasiti, v obratnem je enako. Drugače imajo tudi gsmji tajnico, ki se lahko oglaša. Ne rabi noben dežurat, ker nismo gasilci, reševalci ipd..
Je pa to stvar dogovora dveh in je dobrodošla seznanitev za druge, da je
osebni telefon pač družinski, kjer se oglasi
prvi, ki pride mimo.
Če pa ni stvar dogovora dveh, so pa tudi taki, ki imajo radi kontrolo nad vsem.

Mene pa čisto nič ne moti.
Se pa načeloma ne oglašam na njen telefon – razen če me prosi.
[/quote]
Mene tudi ne. In tudi jaz se oglasim samo, če me partner prosi. Ali pa prijatelji/ca. Sama od sebe pač ne. Razen na šefov službeni telefon.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mene pa čisto nič ne moti.
Se pa načeloma ne oglašam na njen telefon – razen če me prosi.
[/quote]
Mene tudi ne. In tudi jaz se oglasim samo, če me partner prosi. Ali pa prijatelji/ca. Sama od sebe pač ne. Razen na šefov službeni telefon.
[/quote]…če je ravno pod tušem 😛


Mene tudi ne. In tudi jaz se oglasim samo, če me partner prosi. Ali pa prijatelji/ca. Sama od sebe pač ne. Razen na šefov službeni telefon.
[/quote]…če je ravno pod tušem 😛
[/quote]
Ah, kaki, šef je letnik moje mame, meni pa mlajši bolj dišijo… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kakšne travme imate nekateri!

Ja, dvigujem možev telefon in on mojega, če ko vidiva, kdo kliče, presodiva, da je to glede na klicatelja oz. glede na situacijo smiselno. Pogosto na tak način v nekaj sekundah urediva stvari, ki bi jih morda sogovornik drugače čakal precej časa.

Včasih prineseva telefon drugemu, včasih pa si samo poveva, da je nekdo klical in da ima(m) zgrešen klic. Spet odvisno od situacije.

Mož se v vseh teh letih še ni oglasil na moj telefon in jaz ne na njegovega. Če mu zvoni, mu ga lahko prinesem in to je to. Vsakdo mora imeti neko zasebnost in sem za moje pojme spada mobilni telefon.

Če bi bila taka situacija, da bi se vnaprej dogovorila, potem pa ja. Do zdaj je še ni bilo.

In ja, mi gre na živce, če kličem nekoga na mobitel in se oglasi druga oseba, je pa to zelooo redko.

Mene pa ne moti, razen ce bi se skos oglasal partner/partnerica tistega ki ga klicem. Midva mava tako, da se ne oglasava na telefone od drugega, razen ce si pac poveva da naj se iglasi kater. Sama vec to naredim, da pac partnerju povem naj se on oglasi, jaz se pa na njegov telefon oglasam le ce on vozi, ali ce me pac prosi. In tako bo tudi ostalo v prihodnje.

Ce klicem mamo in se oglasi oce, je to cisto ok ali ce klicem brata in se oglasi svakinja ali ce klicem najboljso frendico in se oglasi moz, se zelo dobro poznamo in to je sprejemljivo. Ce pa klicem sodelavko ali znanko in se oglasi moz, ki ga sploh ne poznam, si pa o obeh mislim, da sta nekultivirana morona.

New Report

Close