Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj 16 letnik in satanizem??????!!!!!!!!

Moj 16 letnik in satanizem??????!!!!!!!!

Riše pentagrame?!?!?? Zagovarja satanizem!! kaj je s tem? kaj je to?? Kaj lahko naredim??

Hecaj se ja, eksorcist :))

SPLOH NI HEC!! včeraj smo videli po tv, kako je gorela stolpnica, jaz sem komaj gledala, se čisto uzivela (sicer nikoli ne gledam sploh poročil pa nič), on pa je ves vesel dvignil kazalca in mezinca in reke JES

nova
Uredništvo priporoča

Ja in? To ne pomeni nič…tak je. Satanisti ne odreagirajo tako..

Provokacija.

Kaj lahko naredim

Najbrž nič, če tule gor sprašuješ (ali celo provociraš).
Drugače se pa nekateri starši znajo z otrokom pogovoriti. Res da ne zmeraj uspešno, ampak vsaj pogovarjajo se. Ne sprašujejo neke neznane ljudi na čvekaškem forumu.
Kaj pa ata pravi? Se posvetuje s kolegi za šankom?

Ni provokacija in ni hec.
čisto resnično me skrbi za sina.
pogovarjamo se skoz
ni pa po moje čisto odkrit glede tega, ker morda ve, da nam ne bi bilo ok
z uzitkom je ubil goloba!! (nisem videla)
na mobiju ima za ozadje pentagram
pa pravi, da mu hudič stoji ob strani

UrediOpazuj stranPreberite v drugem jeziku
Satanizem
Težave strani
Satanizem (čaščenje Satana) je verovanje, ki priznava Satana predvsem kot življenjsko načelo.

Satanizem ima le redko (če sploh kakšno) skupno točko s konzervativnim muslimanskim ali krščanskim konceptom Satana. Satanistični koncept Satana je predkrščanski in izhaja iz poganske oblike, ki predstavlja satana kot simbol moči, moškosti, spolnosti in čutnosti. Za skoraj vse religiozne sataniste je Satan sila narave in ne živo kvazi-božanstvo. Njihov Satan nima nobene povezave s peklom, demoni, vilami, sadističnim mučenjem, kupovanjem človeških duš, obsedenostjo, izvajanjem čudežev, žrtvovanjem ljudi, kanibalizmom in na splošno zlimi dejanji.

Satanisti občasno izvajajo črne maše, ki so v posmeh katoliškim.[navedi vir] Drugače pa njihovi rituali nimajo nobene povezave s krščanskimi.

Mene bi bolj skrbelo, če bi hodil k maši.
Sicer pa podpisujem post, ki ga je napisal/a usodno vino. Malo si preberite kaj Satan sploh je.

ni pa po moje čisto odkrit glede tega, ker morda ve, da nam ne bi bilo ok
Še zmeraj mislim, da provociraš, pa vseeno odgovarjam, če slučajno ne.

Nič “morda ve”, pri 16-tih mora pa fant že vedeti (brez morda), kaj je staršem ok in kaj ni!
Ne vem, kako se pogovarjate, ampak neke zdrave vrednote bi mu pa v 16-tih letih že morali prevzgojiti. Pa naj se ata resno pogovori z njim, če ga imate in če je sposoben. To pri fantih ponavadi zaleže. Sicer se pa obrni na kakšnega oreng psihologa za nasvet, na forumih boš težko dobila kakšen uporaben nasvet.

Mojiga kolega tud Satan preganja, ker ne more it k psihiatru po zdravila ker je paranojik….

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a2/d2/90/a2d290637e847c6d36dd3801d2e583be.jpg[/img]

Tvoj mali je zakon

Ubil goloba???? Pa kaj je z vami ludi bozji.. da je moj otrok mu takoj pokazem satana ! Kaj naslednjic bo ubil mucko/kuzka?? Katastrofa od starsov da pustite taki odnos do zivali.. ni cudno da smo tam kjer smo…

Ne ti in ne tvoj sin nimata pojma o satanizmu.

Pentagram je le žašitni simbol.

A se ukvarja z uroki?Ljdudem okoli njega se dogajajo čudne stvari,zbolevajo,imajo prometne,umirajo,…?Če ne,pol niza skrbet,če pa,pa se najprej vprašaj kaj so ti ljudje vam škodovali inzato mrajo trpet.

Ljudje Božji , s tem se ni za igrat, poznam človeka ( tudi vi ga, je bil medijsko zelo izpostavljen) kateri se je igral takšne igrice, uspel, zaslovel in propadel, to je tipičen potek tovrstnega služenja , hitra slava(uspeh) in hiter propad….

Ne vem, če še vedno potrebuješ pomoč, a verjetno je zdaj še huje… satanizem obstaja in s tem ni hecov, gre za nadnaravno in okultno, ki ima tako veliko moč, da ti zasužnji dušo in jo pripelje direktno do pekla samega! Ti popolnoma verjamem, da si želiš vse to ustaviti in da ti ni vseeno za dušo svojega sina. okultizem in satanizem je vedno bolj popularen, sploh med mladimi, ki jih itak vleče vse kar je “in”, pa drugačno, senzacionalno in podobno…. Naj ti povem, da je edina rešitev pobožna molitev za odrešitev njegove duše in te iz srca prosim, da se zatečeš k Bogu Jezusu Kristusu, ki ti edini lahko pomaga, za pomoč lahko prosiš pobožnega duhovnika ali celo eksorcista, ki ti bo sigurno svetoval molitev, blagoslovljeno vodo, sol..in vse ostalo sveto. Molim(o) zate in za tvojega sina, ter enako za vse žrtve satanizma…. V pomoč ti pošiljam članek s hrvaške spletne strani, piše zaskrbljena mama mladega sina, ki je bil leta 2014 pogrešan v Zagrebu, šele takrat je odkrila, v kaj se je njen sin vpletel in kako daleč je šlo, srčno upam, da ti bo vsaj malo pomagalo

Vaš link

Jah, kako naivni smo slovenski narod, ko se vsemu temu posmehujemo!

https://www.youtube.com/watch?v=RSyK8vMDAtQ
https://www.youtube.com/watch?v=1brF-uAN8sI
Pelji ga na koncert, da bodo iz njega izgnali hudiča. Za izgon hudiča se plača 100€. Če pa hočeš profesionalnega župnika bo treba plačati 200€. Hodža v islamskem centru bo računal pa samo 50€

Najbolje bo da priredite skupinsko druzinski satanisticni vecer. Lepo risite pentagrame,se rezite,izdelujte cudne stvari,pojte hudicu.Verjetno se bo v vsakega od vas naselil in vam za nagrado spekel piskote. Potem boste veselo ziveli svoje zivljenje in imela druzinske obrede. Ko boste umrli boste uzivali in zurirali s svojimi prijatelji v peklecu.
Pa dej baba zmesana nehal bo s tem. Vsak ima v najstniskih letih obsesijo s hudicem. Ko je ze res hudo ga pa pelji v cerkev. Naj moli rozni venec. Tako ali tako pentagrami se niso tako hudi. Ko bo imel obrede bo hudo.
Veselo satanisticno zivljenje vam zelim!

Dokler ne obredno daruje sosedovih (ali vaših) živalc, se ni dost za sekirat.

Nič hudega,če se ukvarja z črno magijo.Ljudje ki škodujejo morajo umret,se vržt pod vlak,zaviti na nasprotni pas,…

Če ti negdo uničuje življenje,pa naj se mu 3x vrne.

Dober dan,
moje ime je Kristjan in sem 16 letnik in sem moderni satanist.
Rad bi povedal da satanizem ni verovanje v hudiča, satanistični koncept Satana je predkrščanski in izhaja iz poganske oblike, ki predstavlja satana kot simbol moči, moškosti, spolnosti in čutnosti.

Satanizem ni povezan z kanibalizmom,pitjem krvi,kupovanjem človeških duš, obsedenostjo, izvajanjem čudežev.

Satanizem je vera ki se posveča samemu sebi in življenju ki ga človek živi podpira kreativnost, umetnost, LGBTQ…
Ampak nima boga ima pa črno mašo ki je kot nekakšen posmeh katoliškim.

Moram reči da ljudje sploh ne vejo veliko o Satanizmu in govorijo da se v tej veri koljejo in ubijajo kar pa ni res.

Satanizem predvsem ni nič dobrega. Nasprotuje vsem zakonom ljubezni, dobrote, nesebičnosti. Poveličuje egocentrizem, zlobo, manipulacijo, maščevanje. Prisoten je povsod, tudi v cerkvah! Zlahka obvladuje ljudi, ki želijo na lahen način, brez truda priti do denarja.

Polno sekt imajo. Ena od zelo dejavnih, Crna ruza, znana na Balkanu. Pa tudi pri nas so: https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5b8f6d7d297e2/se-v-ljubljanskem-tivoliju-dobiva-satanisticna-sekta

V svojih seansah kličejo svojega gospodarja Satana, da bi jim dal moč. Ta moč je edino lahko destruktivna… hitra slava, hitri propad, vpliv in moč nad množico, jasnovidne sposobnosti, levitacija, telekineza in podobno. Mlade ljudi, predvsem obupane odlično zmanipulirajo in jih vpleljejo v to, brez da bi vedeli za kaj točno gre…

Sataniste navadno obsedejo demoni in končajo s samomori ali pa kot shizofreniki v psihiatričnih ustanovah. Veliko jih je po zaporih zaradi umorov.

Reši sina, dokler se še da.

Dokler on ne bo doživel nekaj zelo hudega, ne bo štekal. Mladina se naslaja na trplenje drugih, ker nimajo popolnoma nič za počet, iz čistega dogočasja.
Daj mu kaj za delat po stanovanju, naj ima zadolžitve in ne popuščaj, drugače ne bo nič žepnine. potem pa naj dviguje palec za take stvari. Mulc ima polno rit vsega zato pa išče popolnoma nesmiselne stvari.

Vsaj ni katoličan, to bi bilo huje. V resnici pa so oboje ene čirule čarule. Kar pač komu paše..

Saj ne veš kaj govoriš.

New Report

Close