Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Referendum o ukinitvi RTV prispevka

Referendum o ukinitvi RTV prispevka

Bi podprli tak referendum? Naj se ljudje odločijo, ali še nameravajo plačevati ta prisilni RTV prispevek ali ne.

Lahko ga jutri ukinejo. Bo šlo plačilo pač iz proračuna, ti pa ga boš plačala z višjimi davki.

Kdo bo plačeval plastične opercije televizijskim divam?

nova
Uredništvo priporoča

Če bi glede vsega tako razmišljali … Če mene vprašaš, je RTV itak potreben reorganizacijo in prenove, takšne in drugačne.


Koliko ti Puklasti Janez da za tak post??

RTV prispevek je samo eden od številnih davkov, ki bi se jih dalo ukinit. Je pa definitivno hinavski da bolj ne bi mogel biti, po eni strani vrtijo Tednik, po drugi pa istim revežem rečejo: “če hočete TV, nam plačajte!”
Grem tudi stavit da ima v tej organizaciji vsak kavomat tajnico, kot je nasploh značilno za neprofitne inštitucije, ki jih plačujemo mi…

DEFIHNITIVNO 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} BI GA PODPRL


Koliko ti Puklasti Janez da za tak post??
[/quote]

Natanko toliko, kot tebi plačajo Murglje.

[img]https://pbs.twimg.com/media/DCRzD7NWsAASFTN.jpg[/img]


Koliko ti Puklasti Janez da za tak post??
[/quote]

Manj kot tebi pritlikavi Milan.

Takoj podprem, ker to je prava lopovščina. Prispevka ne moreš odjavit, če imaš doma sesalec, ki ima internet. Ker imaš možnost gledat njihove reklame prek sesalca. Golazen!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da so desnjakarji umsko preveč omejeni, da bi to dojeli:))

Ja, pa referendum o ukinitvi DDV tudi (alli pa še prej). Idealen bi bil sploh referendum o ukinitvi VSEH davkov. In potem pač živimo podobno kot v kaki Somaliji ali Libiji – svobodni !!!!

Zanimivo, kako se rdečuharji bojijo ukinitve RTV prispevka, ker potem ne bi več mogli širiti rdečuharsko zločinske propagande.

Kaj se bojiš saj če ukinejo RTv pirspevek tvoja najmenina se ne bo nič spremenila.

PA ŠE KAKO IMAŠ PRAV

Kaj se bojiš saj če ukinejo RTv pirspevek tvoja najmenina se ne bo nič spremenila.
[/quote]

Pa si res nepismen. Kje sem napisal, da se kaj bojim? Eksplicitno sem napisal da podpiram!

Kaj se bojiš saj če ukinejo RTv pirspevek tvoja najmenina se ne bo nič spremenila.
[/quote]

Pa si res nepismen. Kje sem napisal, da se kaj bojim? Eksplicitno sem napisal da podpiram!
[/quote]

He he, dobra. 🙂

Pokončna gospa. Kapo dol pred njo.

Na Rtv bi morali odpustiti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaposlenih, dobiti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj denarja in kljub temu delati za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več produkcije. Verjemite, ŠLO BI.

Ja, tako bi desničarji radi naredili tudi z vso državno upravo, JU in JS – s šolstvom, zdravstvom… Vaše ideje so res neprecenljive.


Koliko ti Puklasti Janez da za tak post??
[/quote]

Natanko toliko, kot tebi plačajo Murglje.
[/quote]
Mene plačuje Katar! Sam ne okol govort!☻☻☻

Natanko toliko, kot tebi plačajo Murglje.
[/quote]
Mene plačuje Katar! Sam ne okol govort!☻☻☻
[/quote]

Jap, tudi ta je dobra. 🙂

Ce primerjam POP TV in SLo, narocnina rtvja odtehta vsebino in kolicin reklam, ki jih poptvjevci niso zmanjsali. Kljub temu, da so vsilili svoje.

Joj, jaz sem pa tako zadovoljna, da smo odpovedali kabelsko in odjavili TV. Se da. Edino za radio še vedno plačujemo. Da bi pa to odjavili, bi morali pa avta prodat. Ju pa le rabimo…
Odločili smo se pa ravno zaradi podražitve zaradi POPa, vse tuje kanale plačam, te greznice z reklamami pa pač ne.

New Report

Close