Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MOški vabijo neznanke na družinske dopuste?

MOški vabijo neznanke na družinske dopuste?

Sem se prijavila na en spoznavni portal.
Zdaj pa ne vem ali je to kaka nova moda ali kaj.
Že par moških mi je pisalo, da bi šla z njimi na dopust (seveda jih ne poznam).
Pa, da gredo z mamo in atom pa sestro in njenim možem in on je tako sam pa bi še katero pripeljal zraven.
Pa drugi pravi, da gre z bratrancem in njegovo ženo pa s sestro in njenim možem na dopust . Pa, da ne bi bil sam.
In tako naprej. Raznorazne kombinacije, ko gre on s starši/brati/sestrami ali kakimi drugimi sorodniki, ki imajo partnerje pa ga moti, da je on sam in bi zato kar kako neznako s sabo pripeljal.
Pa kaj jim je? A res mislijo, da smo ženske tako poknjene v glavo, da bomo svoj dopust dale za to, da bomo preživljale svoj dopust z neznancem in njegovo familijo pa si celo delile sobo in celo posteljo z njim?

Potem pa so še seveda tisti, ki gredo sami na dopust in bi vzeli s sabo še kako neznanko. Seveda pričakujejo, da bo delila sobo z njim.

Ok, jaz se ne bi javila za tak dopust, ampak tebe je pa tako prizadelo, da si morala prav temo odpreti? Zakaj?
Pa ne da si se javila in te je izločil iz ožjega izbora :)))?

Nisem še slišal za to, mi je pa malo mimo predvsem zaradi tega, ker je veliko žensk, ki niso čisto normalne in ne vem kako bi lahko s takimi šel na dopust, saj jim ne bi mogel ničesar zaupati. Kam naj dam denarnico, dokumente in svoje dragocene stvari?
Kako lahko vem, da mi jih ne ukrade medtem, ko se tuširam, plavam v morju, grem na WC?

Sebe poznam in vem kakšen sem, kraja pač ni tisto o čemer bi razmišljal, a je treba v današnjem norem svetu pomisliti tudi na to možnost.
Že če spiš zraven človeka mu moraš zelo zaupati, ker si med spanjem nemočen.

nova
Uredništvo priporoča

Sem moški….
in kje je problem?

Recimo, da grez z nekom na dopust.
Sj to ne pomeni, da se spoznas ob 7:00 ob 8:00 pa spakiras in greš… 😛
Jaz sem ze tko su in se mel fenomenalno.

Seveda pa se je treba zmenit… kdo…kaj…

Nisem še slišal za to, mi je pa malo mimo predvsem zaradi tega, ker je veliko žensk, ki niso čisto normalne in ne vem kako bi lahko s takimi šel na dopust, saj jim ne bi mogel ničesar zaupati. Kam naj dam denarnico, dokumente in svoje dragocene stvari?
Kako lahko vem, da mi jih ne ukrade medtem, ko se tuširam, plavam v morju, grem na WC?

Sebe poznam in vem kakšen sem, kraja pač ni tisto o čemer bi razmišljal, a je treba v današnjem norem svetu pomisliti tudi na to možnost.
Že če spiš zraven človeka mu moraš zelo zaupati, ker si med spanjem nemočen.
[/quote]

Vidiš, na to sploh nisem pomislila, da bi moral moški v to smer razmišljat. Pa imaš v bistvu čisto prav.
Jaz sem samo razmišljala, da mora biti nekdo skrajno obupan, da ga mogoče starši, sorodniki držijo čisto na kratko in da iz čistega obupa pripelje neznanko s sabo na dopust. Da bodo sorodniki srečni, ker bodo mislili, da ima partnerko.

Samo, da je mama zadovoljna, ker misli, da ima sine punco :).

Nisem še slišal za to, mi je pa malo mimo predvsem zaradi tega, ker je veliko žensk, ki niso čisto normalne in ne vem kako bi lahko s takimi šel na dopust, saj jim ne bi mogel ničesar zaupati. Kam naj dam denarnico, dokumente in svoje dragocene stvari?
Kako lahko vem, da mi jih ne ukrade medtem, ko se tuširam, plavam v morju, grem na WC?

Sebe poznam in vem kakšen sem, kraja pač ni tisto o čemer bi razmišljal, a je treba v današnjem norem svetu pomisliti tudi na to možnost.
Že če spiš zraven človeka mu moraš zelo zaupati, ker si med spanjem nemočen.
[/quote]

Vidiš, na to sploh nisem pomislila, da bi moral moški v to smer razmišljat. Pa imaš v bistvu čisto prav.
Jaz sem samo razmišljala, da mora biti nekdo skrajno obupan, da ga mogoče starši, sorodniki držijo čisto na kratko in da iz čistega obupa pripelje neznanko s sabo na dopust. Da bodo sorodniki srečni, ker bodo mislili, da ima partnerko.
[/quote]

V današnjem času ne veš, koga spoznaš in mislim, da bi morala oba spola razmišljati v to smer. No iz tega, da si napisala, da sama nisi razmišljala v tej smeri lahko razberem, da nisi ena izmed teh ljudi, je pa to seveda le moje sklepanje, ki je lahko napačno.

To s sorodniki pa vem, kako ie in sem menenja, da so krivi za številne ločitve in slabe zveze, saj so pri nekateroh pritiski in celo žalitve res enormne in se posledično moški odloči, da bo storil nekaj po hitrem postopku in dokazal svoj prav ter utišal druge (ni nikoli dobro, če gremo v zvezo s tem motivom). Ne vem, kakšni in koliko je pritiskov pri vas ženskah, a pri moških jih je kar nekaj.

Po mojem je pa ideja mikavna, ker je to na nek način “ugrabitev”, kot v starih časih – način, kako dobiš žensko na samem, težko ti uide (jo že prepričaš, da gresta s tvojim avtom), večje šanse so, da bo ostala, tudi če ji nisi takoj všeč.
Po drugi strani pa dobiš jagodni izbor neumnih žensk – ker to, da greš z neznancem na dopust ni ravno znak hude inteligence…

Vidiš, na to sploh nisem pomislila, da bi moral moški v to smer razmišljat. Pa imaš v bistvu čisto prav.
Jaz sem samo razmišljala, da mora biti nekdo skrajno obupan, da ga mogoče starši, sorodniki držijo čisto na kratko in da iz čistega obupa pripelje neznanko s sabo na dopust. Da bodo sorodniki srečni, ker bodo mislili, da ima partnerko.
[/quote]

V današnjem času ne veš, koga spoznaš in mislim, da bi morala oba spola razmišljati v to smer. No iz tega, da si napisala, da sama nisi razmišljala v tej smeri lahko razberem, da nisi ena izmed teh ljudi, je pa to seveda le moje sklepanje, ki je lahko napačno.

To s sorodniki pa vem, kako ie in sem menenja, da so krivi za številne ločitve in slabe zveze, saj so pri nekateroh pritiski in celo žalitve res enormne in se posledično moški odloči, da bo storil nekaj po hitrem postopku in dokazal svoj prav ter utišal druge (ni nikoli dobro, če gremo v zvezo s tem motivom). Ne vem, kakšni in koliko je pritiskov pri vas ženskah, a pri moških jih je kar nekaj.
[/quote]

Se čisto strinjam s tabo. In s Kaktuss.
Dejansko, je povsem res, da neka normalna ženska ne bo šla na dopust z neznanim moškim in njegovo familijo. Se pravi, da bo to storila le ena, ki ali je totalno trčena ali pa računa na to, da se bo na kak način okoristila oz. kar oboje skupaj.

Naslov teme je napačen, To niso moški, to so fantje, Tisti, ki hodijo z mamami in atiji na dopust. Ko bo enkrat velik, bo šel pa brez sorodnikov.

Zdaj so pač taki časi. Da “družinske počitnice” pomenijo tudi počitnice z “odraslimi” otroki in njihovimi puncami in fanti. Ker so ti “otroci” prekomot, da bi si organizirali počitnice sami. Ko sem bila jaz mlada, tega ni nihče počel, danes je pa to že kar “normalno”.

Ja, bi res morala napisat fantje, čeprav gre za take stare 35+, 40+.
Pa ne vedno s starši, včasih so kombinacije z brati/svaki/bratranci/sestrične. Včasih pa starši in še kup drugih sorodnikov.

Sem bila pred 10+ leti povabljena na dopust z kar enim tipom. Tip je pričakoval, da bom kar takoj začela kufre pakirat. Ja pa kaj še. Je bil čist šokiran, ko sem rekla ne. Ni bil družinski dopust ampak bi midva sama šla za 3 dni na obalo. Je rekel, da ima dol vikend pa da noče več sam dol hodit. Kot da je to moj problem. Pa cel čas se je hvalil kak hud avto ima pa kolk ima ogromno plačo. Na koncu pa še sliko pošlje… potem me je pa res vse minilo.

Kaj pa vem… Ce clovek pogleda s stalisca zdrave kmecke pameti, je taka priloznost izvrstna za spoznavanje (tudi samega sebe). Preziveti dopust z neznancem/neznanko je v bistvu dobra moznost uvida v to, kaj in kje mi skripa v odnosih z drugimi.

Nepopisan list, na katerega posameznik zapise povsem svojo zgodbo. Ne razumem povsem teh Apriori negativnih komentarjev. Se mi zdijo enakovredni tistim “ta zaletavim”, ki bi se brez vsakega premisleka podali v kakrsnokoli avanturo.

En tricetrturni pogovor je dovolj, da clovek dobi pprvi vtis. En teden ali dva skupnega bivanja pa je dovolj (oz. izredno dobra priloznost) za vse, ki iscejo t.i. resno zvezo. Ampak ocitno velja tista, da si svojo usodo pise vsak sam.

Jaz bi tudi kiro povabu na dopust, samo vidim, da nima smisla. Takoj popljuvan, še preden človek lahko predstavi svoje argumente.

Tisti, ki se vam zdi to normalno. A vas domači, sorodniki res tako silijo, da morate biti v vezi ali kaj? Da padete tako nizko, da bi na družinski dopust, kjer so ostali poparčkani, privlekli kar eno neznanko in z njo delili celo posteljo, ne samo sobe.

Ja, a pa ne več tega, kako je ta tradicionalizem v Sloveniji še vedno zakoreninjen; samo da bo lahta srečna in lepo govorila – žlahto pa sosede je treba najprej zadovoljit :)))).

Ja, bo kar držalo, vsaj zdi se mi, da je razlog v tem tradicionalizmu.
Ko začne naštevat kako bo sestra imela moža zraven in kako bo bratranec z ženo pa ata in mama … in kako je bedno, da je on sam. Takoj vem, da mu težijo, ker je 35+, 40+ in samski in da bi naredil vse, da bi mislili, da ima partnerko. Ja, da bo žlahta zadovoljna.


Dej no. Čisto iskreno me zanima: kateri so ti argumenti?

Verjela ali ne… Svojcas je bilo to nekaj povsem normalnega in obicajnega. Tudi skrivalo se ni… Pac je kdo od njiju rekel, da sta se frisna in da sta se odlocila malo bolje spoznati. Ljudje bozji, pa kje vi zivite?!? Najbolj smesno pa mi je, da potem, ko privlecem jaz ven kako bolj tradicionalno rec, pa me posljete v jamo (kameno dobo). :-)))

So zaletavi in so tisti s prekomernimi predsodki. Vmes pa je sirok diapazon “normalnih” in nekim 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (takole na grobo po Gaussu) je kaj takega povsem sprejemljiv in celo prijeten nacin druzenja in spoznavanja.

Po mojem mal preveč reality showe gledaš.
Dva neznanca na samotnem otoku? Pa kamere naokol? Pa pričakovanje gledalcev, a jo bo? A je ne bo?
Ok, na izlet bi šla. Enodneven. Za kaj več je pa pol ure spoznavanja premalo.

Verjela ali ne… Svojcas je bilo to nekaj povsem normalnega in obicajnega. Tudi skrivalo se ni… Pac je kdo od njiju rekel, da sta se frisna in da sta se odlocila malo bolje spoznati. Ljudje bozji, pa kje vi zivite?!? Najbolj smesno pa mi je, da potem, ko privlecem jaz ven kako bolj tradicionalno rec, pa me posljete v jamo (kameno dobo). :-)))

So zaletavi in so tisti s prekomernimi predsodki. Vmes pa je sirok diapazon “normalnih” in nekim 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (takole na grobo po Gaussu) je kaj takega povsem sprejemljiv in celo prijeten nacin druzenja in spoznavanja.
[/quote]

Ja, v islamu pa še marsikje drugje, recimo med Romi, je tudi danes še povsem običajno, da se dva ne poznata in da si potem kar delita posteljo.

če se kera odloči za dopust z neznancem, je ponavadi zato da ga bo tam neusmiljeno lupila ker si sama ne more privoščit zapravljanja. tile so se pa zasigurali tako da imajo za prvič zraven še žlahto in računajo na to da bo to njene kaprice malo bremzalo.

Po mojem mal preveč reality showe gledaš.
Dva neznanca na samotnem otoku? Pa kamere naokol? Pa pričakovanje gledalcev, a jo bo? A je ne bo?
Ok, na izlet bi šla. Enodneven. Za kaj več je pa pol ure spoznavanja premalo.
[/quote]

To bi tudi jaz šla, ampak, če ne bi bilo zraven njegovih staršev, bratov, sestričen, otrok … :).

Po mojem mal preveč reality showe gledaš.
Dva neznanca na samotnem otoku? Pa kamere naokol? Pa pričakovanje gledalcev, a jo bo? A je ne bo?
Ok, na izlet bi šla. Enodneven. Za kaj več je pa pol ure spoznavanja premalo.
[/quote]

Pa sej se bosta kresnla slej ko prej na samotnem otoku iz dolgočasja… ne zaradi feromonov in privlačnosti :)))))

Keš.p. so verjetno vsaj toliko pametne, da jim je jasno, da je tip brez keša, če mora pri 35+ dopustovat s starši :).

New Report

Close