Forum.Over.Net

Starševski čvek

štepajte youtube muziko za danes, kaj vam je pri srcu?

Default avatar

Chocolattt

Ena od tistih, zaradi katerih se bom vedno skoraj zaletela, ko jo zaslišim....upam, da vedno "skoraj"...
Default avatar

indijski tulipan

Bae je napisal/a:
Včasih sem verjela, da so najboljši bend po Beatlih:
že trikrat sem bila tukaj, da napišem vprašanje in sem si premislila, toda ne da mi miru...
zakaj včasih sem verjela? kaj je spremenilo tvoje mišljenje?
ta pesem je pa itak top...sem prebrala, da je to snemal na dan jutro maminega slovesa.

Kako je ljubek :)
Default avatar

haha ha

Chocolattt je napisal/a:
Ena od tistih, zaradi katerih se bom vedno skoraj zaletela, ko jo zaslišim....upam, da vedno "skoraj"...
Before the song:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
After the song:
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
Default avatar

Bae

indijski tulipan je napisal/a:
Bae je napisal/a:
Včasih sem verjela, da so najboljši bend po Beatlih:
že trikrat sem bila tukaj, da napišem vprašanje in sem si premislila, toda ne da mi miru...
ta pesem je pa itak top...sem prebrala, da je to snemal na dan jutro maminega slovesa.

Nisem vedla, kako je nastala. Še vedno so mi eden boljših bendov vseh časov, čeprav jih ne poslušam več toliko, ampak so tukaj tudi Kings of Leon, pa je mal težje dokazljiva ta moja teorija ;))) Evo ene malo manj znane, idealna za pozno nedeljo:

Default avatar

Chocolattt

haha ha je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:
Before the song:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
After the song:
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
Še knjigo preberi, če upaš :), da te res zvije.

Default avatar

vatikanske ječe

Default avatar

MonaCoin

Bae je napisal/a:
indijski tulipan je napisal/a:

Nisem vedla, kako je nastala. Še vedno so mi eden boljših bendov vseh časov, čeprav jih ne poslušam več toliko, ampak so tukaj tudi Kings of Leon, pa je mal težje dokazljiva ta moja teorija ;))) Evo ene malo manj znane, idealna za pozno nedeljo:

če še nisi in če imaš možnost si poglej njihov-coldplay koncert iz SaoPaola na HBO, že na ekranu je noro, kako je bilo šele tam v živo. enkrat v življenju bi si želela it na tak koncert, s tako energijo ... brazilija zna :-)

sem si pa pogledala film Posledice, ki si ga enkrat polinkala tukaj ... dober film, žalostna zgodba. rabila nekaj časa da sem sprocesirala vse skupaj.
Default avatar

Bae

MonaCoin je napisal/a:
Bae je napisal/a:

če še nisi in če imaš možnost si poglej njihov-coldplay koncert iz SaoPaola na HBO, že na ekranu je noro, kako je bilo šele tam v živo. enkrat v življenju bi si želela it na tak koncert, s tako energijo ... brazilija zna :-)

sem si pa pogledala film Posledice, ki si ga enkrat polinkala tukaj ... dober film, žalostna zgodba. rabila nekaj časa da sem sprocesirala vse skupaj.
Hvala za namig koncerta, naštimam si jutri, ko šarim po loncih. Posledice pa itak - "accurate" je bil prvi komentar najstnika. Si gledala Jokerja?