Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:
Tole je moj zapis. Sem po pomoti skopirala nik sodelujočega v tej temi.
Default avatar

sem samski

Ena vodnarka je napisal/a:
Zakaj, pa misliš, da ne hodijo v hribe? Jaz, ravno tja zahajam.
Default avatar

očitno ne znam

Prijazni in delovni moški še kako hodijo v hribe. Jih veliko srečam, samo pri 40+ so že sami oddani.
Tudi med maratonci vem, da je dosti pridnih, delovnih moških. Jih osebno poznam, so pa tudi vsi oddani, kar se moje starosti tiče. Taki pod 30 pa so pogosto samski.
Default avatar

v hribe

sem samski je napisal/a:
V hribe? V gore tudi? Kam pa kaj planiraš it to poletje?
Default avatar

Gozdarsem

Delavni, misliš gozdarji?
Default avatar

Butl TM

na vaški tržnici jih najdeš ... znajo prebirati sadje in zelenjavo, da ne kupijo gnilega ☺
ups - zato pa ne najdeš normalnega ☺
Default avatar

Pravljica zate

očitno ne znam je napisal/a:

Živela je deklica,ki je verjela v ljubezen,spoznala je fanta.Vprašala ga je ,če bi se poročil z njo.Fant je odgovoril z NE.Od tega dne je deklica živela srečno do konca svojih dni,ne,da bi komu prala,likala,kuhala......
Pohajkovala je s prijateljicami,ljubila kogar je želela.......
Default avatar

sem samski

v hribe je napisal/a:
Hm, ni še nič v planu. Mogoče Kamniške; Rinke, skuta .... ???????
Kdo bi vedel, kam me srce ponese.
Default avatar

očitno ne znam

Pravljica zate je napisal/a:
To si pa velja zapomniti.
Bom povedala kaki kolegici, ko bo spet jamrala kako je hudo, ker mora kar naprej likat :) in ko bo spet mi težila zakaj sem samska :).
Default avatar

v hribe

sem samski je napisal/a:
Jaz imam v planu Grintovec pa kak Špik pa še par dvatisočakov. Samo prostih dni je premalo, želja pa preveč.
Default avatar

Pravljica zate

E vidiš,treba je živet,ker življenje kratko,učenje dolgo,priložnost bežna
Default avatar

sem samski

v hribe je napisal/a:
Sem mel tudi jaz v planu, čez Grintovec gor, čez Skuto in Rinke dol. V enem dnevu bi šlo komot.
Default avatar

v hribe

sem samski je napisal/a:

Jaz bi šla pa na Grinotovec in Kočno, ker še nisem bila. Na Rinkah in Skuti sem pa že bila.
Mika me tudi ferata z Jezerskega pa potem na Grinotevec.
Default avatar

To je res le pravljica

Pravljica zate je napisal/a:
Ne vem od kod tako posploševanje glede tega, da moški ne zna likat, prat in kuhat?

Očitno je imela ta deklica le nesrečo ali pa je izbirala med napačnimi.
Kaz lepo kuham sam (mi najbolj paše, ker skuham vedno hrano, ki jo imam rad, vsebuje vsa potrebna hranila), likanje je za sprostitev, pranje/pomivanje pa je tako ali tako postalo opravilo, ki ga opravi stroj in zato tega sploh ne štejem pod opravilo. Mogoče kakšno sesanje in pospravljanje še, ampak bodimo realni to ti ne vzame dosti časa, samo moraš si pa rečt no zdaj pa moram to pa to postorit in gre na komot vse.
Default avatar

muha stalnica

Ah, to je avtorica, ki se vsake toliko oglasi z enim te istim vprašanjem, kje koga spoznati,

Nobena rešitev ni zanjo. Se še ni našla na tem svetu, da bi bila zanjo primerna. Res ni čudno, da je samska, ker komplicira u p.m. Kdo te bo pa vendar prenašal?
Default avatar

Bil na Grintovcu

v hribe je napisal/a:
Sem bil gor in je res lepa pot po severni steni mimo bivaka, potem sem naredil pa krožno turo in po južni dol do koče in nato v dolino.
Pri koči je vidna znamenita pasja glava, pri bivaku pa je lep pogled na skuto in vse do Mrzle gore, potem od bivaka pa sledi hoja po grebenu (moj najljubši del).
Za letos pa je moja velika želja Montaž, vendar bomo videli kako bo.
Default avatar

očitno ne znam

To je res le pravljica je napisal/a:

Pohvalno.
Meni se zdi super, da so ti te stvari v sprostitev. Večina žensk jamra kako jim je mučno kar naprej likat... Meni tudi to ni sprostitev,a mpak kaj češ, pač narediš. Ampak likam itak skoraj ne.
Default avatar

očitno ne znam

Bil na Grintovcu je napisal/a:
Skuta in Mrzla gora sta čudoviti. Je tak mir tam gor. Ni kot na Triglavu, kjer je nora gužva.
Default avatar

To je res le pravljica

Stresno postane le, če se ti že kam mudi in še ni zlikano. Drugače pa ne vem, kaj naj bi bilo tako groznega pri likanju?
To je mene vedno tako zanimalo, ker tolilo žensk venomer jamra.

Mi lahko ti odgovoriš mogoče?
Default avatar

očitno ne znam

To je res le pravljica je napisal/a:

Meni je to tako dolgočasno, suhoparno početje. Ampak jaz likam nekajkrat na leto, ne več.
Vem pa, da večina žensk lika ogromno. Vsak teden enkrat po več ur skupaj. Jaz pa to počnem vsake par mesecev.
Nimam rada takega enoličnega dela.