Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Default avatar

očitno ne znam

Kako boš spoznala je napisal/a:
Kakšne dogodke imaš v mislih?
Namreč imam občutek, da ne govoriva o istih stvareh?
Default avatar

Dolenc sem

očitno ne znam je napisal/a:
Na Dolenjskem so Korošice na zelo dobrem glasi. Prjatu je eno dubu pa ga je čist zmešala, ne na ns kr pozabu.
Opasne so Korošice. ;)
Default avatar

Skrij oglas TM

ubi bože ... daj preberi kaj sem natipkal: strinjam se s tabo, da ne znaš ... in to je nasvet - pač ne znaš - ni ne smrtni greh ne duševna motnja ... ☺
Default avatar

očitno ne znam

Skrij oglas TM je napisal/a:
Glej, to, da ne znam vem, tega ne rabim, da bi kdo govori. Tu sem odprla temo, da bi to spremenila. Zato sem prosila za nasvete.
Default avatar

Kako boš spoznala

V mislih sem imel večje športne prireditve (se pravi raznorazne pohode, maratone (tekaške, kolesarske), potem tudi planinska društva).
Kar sem želel povedati je to, da se včlani ali zadržuj pri stvareh, ki te veselijo, zato ker tam boš srečala tudi take, ki jih podobno zanima in pogovor bo stekel in je večja verjetnost, da se iz njega tudi kaj razvije.
Default avatar

očitno ne znam

Se mi je zdelo, da nisva na isti valovni dolžini. Na take množične dogodke pa res ne hodim. Na kako manjšo zadevo ja, ampak tam so itak sami vezani 40 letniki :).
Default avatar

sem samski

Lahko pišeš na mail in se spoznava; [email protected]
Default avatar

očitno ne znam

Jaz športam tako iz užitka, ne za tekmovanja. Nisem za maraton sposobna, ne za tekaški, ne za kako Franjo. Športam, amapk samo tako za uživanje, ne za tekme.
Default avatar

Skri oglas TM

Skrij oglas TM je napisal/a:
dva sva ti podala nasvete: zapisa govorita o bistvu portalov za spoznavanje.
Po domače in grobo: na portalih imaš v SVN cca 1 promilo možnosti, da naletiš na "sorodno dušo" in primernega moškega - kar pomeni, da moraš predihati vsaj 1.000 računov ☺
Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:

Nisi prebral te teme, a ne :)?
Če se prijavim na badoo, bo v treh dneh na stotine postov moških. S praznimi profili, napisana bo starost in kraj, mogoče še kak podatek. In s takimi se mi ne da ukvarjat, ker je tega preveč. O tebi vem še manj kot o teh nekaj sto tipih. Zakaj misliš, da bi me bolj pritegnil kot na stotine tipov s portala?
Default avatar

Kako boš spoznala

Sicer je ime udarno 'maraton', a gre le za druženje s tistimi, ki gojijo podobno veselje do teka, kolesarjenja. Tudi tu obstajajo lažje različice (recimo 10km), v ospredju pa je druženje in pogovor, ki sledi ponavadi po pretečeni trasi ob glasbi.
Default avatar

očitno ne znam

Verjamem, da je fajn. AMpak nisem tako zagreta tekačica, da bi hodila na tekme. Še manj primerno hitra. Še manj pa si želim teči po asfaltu. Nikoli ne tečem po asfaltu, razen če tečem za vlakom :).
Default avatar

sem samski

Na teh portalih imajo jebači itak zlagane podatke, da imajo več šans. Tako, da, ti kar čekirAJ TAM, BOŠ SIGURNO NAJDLA IDEALNEGA.
Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:

Podobno kot tu gor, a ne?
Kot je že nekdo na začetku napisal: ko nekdo o sebi nič ne pove, zazvoni njemu alarm. In meni tudi. Še posebno ob monovcih :). Pač izkušnje.
Default avatar

mon hribolazec

Sem si dopisovala s tem mon Hribolazcem - se predstavi kot hribolazec, ampak samo na seks vse obrača. Toliko, da ne bo katera nasedla, da je res hribolazec.
Default avatar

sem samski

mon hribolazec je napisal/a:
A, ti si pa iz Črnuč? Nič nisem namigoval, še povabil te nisem v pojstlo.
Default avatar

Kako boš spoznala

Potem je pa veliko odvisno od tega, od kod si, ker v Lj imaš npr. ob žici tekaško progo in tu lahko spoznaš ogromno ljudi, v drugih krajih je lahko pa to bolj jalovo.

Ne vem kaj bi svetoval, mogoče planinsko društvo, da se včlaniš in greš na kakšen skupni pohod na kakšen izlet, ki se odpre tu in tam, težko je reči kaj in kako ker.te tukaj nihče ne pozna in ne ve s čim se ukvarjaš, kaj rada počneš.
Najlažje je začeti pri ljideh s podobnimi hobiji, ker hitro steče pogovor in oba imata že na začetku neko skupno točko.
Default avatar

Ejj

Nisi ti zastonj samska,samski pri takih letih so samski z razlogom.
Default avatar

sem samski

Tam, kjer jaz tečem, ne srečujem tekačev :). Ampak tudi bolj redko tečem, samo tako za dušo.
V PD sem. Pa tudi že vse člane poznam :).
Nisem pa taka, da bi jaz začela pecat moškega. Sem taka bolj tiha, skoraj sramežljiva.
Na kake športne tekme v takem konkretnem tempu ne hodim. Grem kdaj na kaj takega, kar je bolj tako za dušo. bolj lokalno, po možnosti brez tekmovalnega značaja.
Default avatar

Ena vodnarka

No kaj pa jaz? Se vedno ne vem kam naj grem, da najdem koga normalnega. Maratoni tudi mene ne zanimajo. Zanimajo me prijazni in delavni moski, ti pa zagotovo ne hodijo v hribe, jaz pa tudi ne.