Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Default avatar

Vitez Belarus

Na razne plesne tečaje salse hodijo sami okoli 40 let stari "veliki" osvajalci žensk, sem šel parkrat in sem si rekel da nočem več gledati te tragikomedije. Tako, da tam zihr ne boš koga spoznala. Plačljivi portali v Sloveniji so večinoma neprofesionalno zastavljeni, profesionalni so edino v tem, da ti olupijo denarnico. Zastonj portali pa so večinoma leglo obupancev, avanturistov in homoseksualcev. Edini portal, ki je meni prinesel, da sem spoznal nekaj normalnih in zelo vredu punc je Katstik. Seveda pa je to katoliški portal in če ne izpolniš celotnega vprašalnika, ki se navezuje na vero, ti niti ne bodo odobrili registracije. Nato pa moraš še plačati članarino. Ne bi pa znal reči kakšni moški so gor, verjetno je večina zelo vernih.
Default avatar

očitno ne znam

Camry je napisal/a:
Ravno z MONa imam pa najslabše izkušnje.
Default avatar

Camry

očitno ne znam je napisal/a:
Pa vseeno ne smeš vržt puško v koruzo:)
Default avatar

očitno ne znam

Vitez Belarus je napisal/a:

Nisem verna tako, da verjetno ne bi bila prava za tisti portal. Bo pa tvoj zapis mogoče komu drugemu koristil. Ker je uporaben.
Default avatar

sem samski

Za eno ki ne zna

Očitno ti sploh ni nekoga spoznati. Samo jamraš, da ni dedcev zate.
Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.
Default avatar

sem samski

Iz kje si? Koroška?
Default avatar

Kako boš spoznala

Najlažje boš spoznala nekoga, če se boš vključila v kakšno športno dejavnost, kjer se boš srečevala z drugimi (ravno tam okoli 40 joh največ športa) in če si imela toliko prošenj na portalih tudi zgledati ne moraš pretirano slabo, zato ti ne bi smel biti problem dobiti pravega.
Si pa tudi v letih, ko je smiselno, da tudi ti narediš prvi korak in poveš moškemu, da ti je všeč, ker si v letih, ko moški ne pristopi ravno zaradi tega, ker misli, da si že oddana. Naj te ne bo sram narediti prvega koraka in ukvarjaj se s hobiji, ki te veselijo in tvoj uspeh je zagotovljen.
Default avatar

očitno ne znam

Kako boš spoznala je napisal/a:

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).
Default avatar

Kako boš spoznala

No potem pa ne bi smel biti problem glede spoznavanja. Ker če si bolj športna se ti odprejo mnoga vrata in lahko se udeležiš raznoraznih športnih dogodkov, kjer sem gotov, da se bo en srečnež že našel, samo nasmeh si nadeni na lica, da se ti bodo lažje odprli. ;)
Default avatar

Skrij oglas TM

pa dobr ... sama si z nickom povedala vse ... pač ne znaš in si kot kamen, ki ga vsakdo brcne, ker se ne skotali med druge kamne
Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:
Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?
Default avatar

očitno ne znam

Kako boš spoznala je napisal/a:
Daleč od tega, da bi bilo to učinkovito :).
Default avatar

očitno ne znam

Skrij oglas TM je napisal/a:

Je kaj narobe, če ne znaš in prosiš za nasvete?
Človek na mestu, da nasvet, če ga ima. Če ga nima, temo preskoči. Če pa je človek slab pa pljuva po nekomu, ki ne zna in je prosil za nasvet.
Default avatar

sem samski

Ne ;)))) Se mi zdi, da vem kdo si??? :))))))
Default avatar

očitno ne znam

sem samski je napisal/a:
Jaz zate pa nimam pojma kdo si.
Default avatar

Just saying

sem samski je napisal/a:
A ni Barca koroška deklica? ;)
Default avatar

Skrij oglas TM

tudi to, da se strinjam s tabo, da ne znaš je nasvet ☺
pljuvanja, zmerjanja, podtikanja ... pa v mojem zapisu ne vidim - si pa mislim, da imaš ti težave s tem kar prebereš
Default avatar

Kako boš spoznala

Priložnosti imaš na takih dogodkih veliko, še posebej ker bi vsak rad videl, da bi še kdo športal z njim (če odmislimo tiste res najbolj zagrete).
40 so leta, ko se zabriše meja glede pristopov in ni nič nenavadnega, če ženska naredi prvi korak (verjetno ga ti ne narediš).
Default avatar

očitno ne znam

Skrij oglas TM je napisal/a:
In zakaj si v tej temi pisal, če nimaš nobenih nasvetov?