Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Sprobala sem že nekaj spletni portalov za iskanje partnerja, družbe pa zelo neuspešno.
Naletim ali na poročene f.fehtarje ali na kake čudake. Večina ima tako prazne profile.
Tiste, ki vam gre iskanje, imate kak nasvet? Se ukvarjate s tipi, ki niti profila ne izpolnijo? Kaj pa s tipi, ki so čisto kontra temu, kar ve iščete, jim odgovorite? Meni se zdi, če skenslam vse, ki so očitno poročeni, vse s praznimi profili, vse neprimerne starosti, ne ostane nič.
Zanimajo pa me taki samski, okrog 40, 45 let. Pa, da ima vsaj kak podoben hobi kot jaz. Pa ni nujno za partnerstvo (čeprav bi bilo fajn), ampak mi je fajn, če najdem tudi družbo.

Moški, kaj pa vas pritegne? Kakšen profil ženske? Prazen? Gledate samo na fotko ali vas zanima opis tudi?

Pozdravljeni,
vesel bi bil, če bi napisali še kaj več podatkov o sebi (morda uspete najti svojega partnerja celo na tem forumu.

Slika je zelo pomembna predvsem zaradi tega, ker se tako ogneš tistih, ki jih ti ne zanimaš in te kontaktirajo le resni kandidati.

Če pustiš opis prazen in si brez fotografije, zazvoni takoj alarem v glavi, ki mi pravi, tukaj pa nekaj ni v najlepšem redu, ta oseba nekaj skriva in ni dovolj samozavestna.

Morda je ravno zato bolje, da poskusiš z učlanitvijo v kakšno društvo, ker te bodo tam bolj sprejeli zaradi tebe in tvojih vrednot in lepota ne bo toliko v ospredju, čeprav je moč pravega partnerja najti tudi prek spleta.

Veliko uspeha Vam želim.

Pa ne iskat resne veze po portalih,tam si večina išče zabavo:-)

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bi pa eno poročeno,nočem obveznosti,samo občasna srečanja.

a članarino imaš plačano

Glede praznega profila se strinjam, da začne zvonit alarm. AMpak večina moških ima prazen profil.

Jaz imam isti problem, s tem da sem skoraj 20 let mlajsa. Za na zacetku sem si rekla da ni sans da iscem na netu, se vkljucila v tecaj salse- sami pari in 5 punc. Sem se vpisala na tecaj francoscine- vecinoma 20 let starejsi, tudi veliko punc, en fant a ni vec samski. Samski prijatelji prijateljev pa so povecini cudaki in posledicno samski (prevec pijejo, nimajo sluzbe, niso mi privlacni)…

Ja, plesni tečaj pa je tako ti praviš. Za salso ne vem. Ampak na kake družabne plese pa je težko priti. Namreč manjka moških. Jaz sem hodila tudi na francoščino in rušino, kak starejši gospod z ženo, ostalo pa same ženske.
Sem mislila, da je tam pri 20ih bolje.
No na spletnih portalih pa je večina moških :),


Imaš kakšen kontakt. Rad bi te spoznal.

V gozdu se najdejo pravi

No če si tam okoli 20 let stara imaš podoben problem, kakor ga imam sam. Namreč ne morem najti punce, ki ji ne bi bilo do žuranja, veliko jih pije alkohol in kadi (to me takoj odbije), veliko jih je zmedenih in sploh ne vedo, kaj bi počele s svojim življenjem.
Ker veliko športam in hodim v naravo in ne po žurkah, pa spoznam večinoma prijetnih punc, ki so že v zvezah.
No tako, da napišem še pogled s svojega zornega kota. 🙂

Veliko uspeha želim obema, naj se vama nasmehne več sreče, kakor se jo je nasmehnilo meni.

No če si tam okoli 20 let stara imaš podoben problem, kakor ga imam sam. Namreč ne morem najti punce, ki ji ne bi bilo do žuranja, veliko jih pije alkohol in kadi (to me takoj odbije), veliko jih je zmedenih in sploh ne vedo, kaj bi počele s svojim življenjem.
Ker veliko športam in hodim v naravo in ne po žurkah, pa spoznam večinoma prijetnih punc, ki so že v zvezah.
No tako, da napišem še pogled s svojega zornega kota. 🙂

Veliko uspeha želim obema, naj se vama nasmehne več sreče, kakor se jo je nasmehnilo meni.
[/quote]

Škoda, da nisi samski in da nisi 20 let starejši :).

V gozdu se najdejo pravi
[/quote]

V gozdu sem pa skoraj vsak dan :).

V gozdu se najdejo pravi
[/quote]

V gozdu sem pa skoraj vsak dan :).
[/quote]

Pol pa ne bi smel bit problem, mogoce me srecas 🙂

Saj to, si mi zdi da so cisto vsi normalni moski zasedeni. Ker jaz srecujem resnicno same cudake, ki mislijo, da se ima zensko za to, da jim bo nosila pivo na kavc, cel dan kuhala in prala, zvecer pa se poskrbela za njega. Kakorkoli, jaz sem obupala in si priskrbela macka. Bo ze prisel ko bo, ce ne, si bom pa nabavila se enega mackona!

Pir si pa ze sam prnesem, pa skuham fajn na odrtem ognju

40 + , če katero zanima.

Pri tvojih letih pa tako obupana :)?
Jaz sem skoraj 2x toliko stara kot ti pa nisem tako črnogleda.
Pri 20ih pa ti povem, da večina moških ni zasedena. Vsaj v mojih časih je bilo tako. Ti povem, da večina moških pobegne ravno zato, ker jim ženske težijo z resno vezo. Taki mladi moški večinoma niso zainteresirani za resno vezo.
Ne vem no, kje ti najdeš take tipe. Jaz niti pod razno nimam takih izkušenj kot jih imaš ti :). Pa sem 2x toliko stara.

Pri tvojih letih pa tako obupana :)?
Jaz sem skoraj 2x toliko stara kot ti pa nisem tako črnogleda.
Pri 20ih pa ti povem, da večina moških ni zasedena. Vsaj v mojih časih je bilo tako. Ti povem, da večina moških pobegne ravno zato, ker jim ženske težijo z resno vezo. Taki mladi moški večinoma niso zainteresirani za resno vezo.
Ne vem no, kje ti najdeš take tipe. Jaz niti pod razno nimam takih izkušenj kot jih imaš ti :). Pa sem 2x toliko stara.
[/quote]

Ja res, pri 40-ih je mal tezje, da se pa 🙂

Pri tvojih letih pa tako obupana :)?
Jaz sem skoraj 2x toliko stara kot ti pa nisem tako črnogleda.
Pri 20ih pa ti povem, da večina moških ni zasedena. Vsaj v mojih časih je bilo tako. Ti povem, da večina moških pobegne ravno zato, ker jim ženske težijo z resno vezo. Taki mladi moški večinoma niso zainteresirani za resno vezo.
Ne vem no, kje ti najdeš take tipe. Jaz niti pod razno nimam takih izkušenj kot jih imaš ti :). Pa sem 2x toliko stara.
[/quote]

Ja res, pri 40-ih je mal tezje, da se pa 🙂
[/quote]

Kako pa veš, da se da? Si uspel najti partnerko pri 40ih?

A živiš pri starših?
Ali kdo skrbi za mačko, ko tebe ni doma?

Sam imam kar nekaj kolegov/sošolcev na faksu in jih je kar nekaj samskih, vendar predvsem zato, ker jim ne znese predvsem zaradi zahtevnosti samega faksa. Stari smo 20/21 let in mi je tvoje opisovanje malo tuje- hočem povedati, da se nekako ne srečujem s tem, da bi imeli takšen odnos ti fantje.
Čeprav lahko govorim le iz svojih izkušenj, je la res, da sem si vedno za prijatelje izbiral tiste, s katerimi sem se lahko poistovetil in sem še danes vesel, da imam takšne prijatelje.

Sam imam kar nekaj kolegov/sošolcev na faksu in jih je kar nekaj samskih, vendar predvsem zato, ker jim ne znese predvsem zaradi zahtevnosti samega faksa. Stari smo 20/21 let in mi je tvoje opisovanje malo tuje- hočem povedati, da se nekako ne srečujem s tem, da bi imeli takšen odnos ti fantje.
Čeprav lahko govorim le iz svojih izkušenj, je la res, da sem si vedno za prijatelje izbiral tiste, s katerimi sem se lahko poistovetil in sem še danes vesel, da imam takšne prijatelje.
[/quote]

Glede na to, da sem bila jaz tudi nekoč 20 stara, lahko kar potrdim tvoj zapis, da je resničen :).

Ja res, pri 40-ih je mal tezje, da se pa 🙂
[/quote]

Kako pa veš, da se da? Si uspel najti partnerko pri 40ih?
[/quote]

Ne obupat 🙂

Kako pa veš, da se da? Si uspel najti partnerko pri 40ih?
[/quote]

Ne obupat 🙂
[/quote]

Tu gor ne iščem tolažbe, ampak nasvete.

New Report

Close