Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..

Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..

Zakaj bi se jaz bal terorizma v Londonu, jaz ne živim tam, jaz živim v Sloveniji. Pa tudi nič ne mislim hodit v turčijo, Tunizijo, egipt…kontaktov z islamisti iskat.

recimo zato, ker rabi tak verski fanatičen psihič morilec eno uro do tebe. In ker jih bo kar nekaj napsihiranih, hipnotiziranih, radikaliziranih v verskem hramu, ki jim ga tako velikodušno postavljamo.

vsi smo ogroženi in tvoje pisanje je v resnici egoistično, čeprav sicer kaj ok komentiraš, tule pač ne.


Vedno izključno, zgolj, samo in le v Sloveniji?

Pa recimo v Londonu sem že bil in me glede na dogajanje nič ne mika, da bi še šel tja. V bistvu je Slovenija precej bolj varna.

Kdor nikoli ne pogleda čez domače planke, si pač težko ustvari merodajno sliko o današnjem svetu, njegovo mnenje tako ostaja bolj ali manj odvisno od obroka, ki mu ga servirajo lokalna medijska trobila.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

medijska trobila mi servirajo, naj živim v strahu pred nečim, kar me nikjer ne ogroža. bedarija.

medijska trobila mi servirajo, naj živim v strahu pred nečim, kar me nikjer ne ogroža. bedarija.

Ne. Medijska trobila ti govorijo, da ne misli s svojo glavo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Imaš prav, meni tud dol visi, če bi teroristi pobijali v Ljubljani saj ne živim v Ljubljani ampak v Mariboru.

Po včerajšnjem dokumentarcu o Kongu je tudi meni precej vseeno za Pariz in London…


Pri naših (severnih) sosedih tudi?

Več ali manj ljudem dol visi. Ja dol visi. Dokler časa se njim ne zgodi. Tako je. Žal.

Ko bi vas tako žulilo bi vam bilo hudo, kar se dogaja po svetu bi šli na ulice in zahtevali boljše življenje. brez vojn. Ne pa da ste dopustili, da je Sirija uničena do tal. Tisti vaš rip pa bip je pa hinavski do amena. Nič niste naredili. Noben od nas ni. Mogoče da kdo pomaga beguncem, migrantom. Mogoče kdo v Sloveniji pomaga slovenskemu človeku. Puščamo pa vsi, da se vojne nadaljujejo. Vsi.

Kje si pa bil-a, ko smo 2012 protestirali?

Sej bi bilo res dvolično, da bi jokali za Parizom, Londonom, če ne jočeš za Kabulom in Bagdadom, kjer je žrtev 100x več in skoraj vsak dan napad.

Cifre povejo svoje, Evropa dobi pljunek, pa takšne zganjate. Paničarski mainstream mediji so vam oprali možgane in se bojite lastne sence.

Zato pa so vsega krivi musliči, ne pa tisti, ki so tem musličem zaradi nafte razf*kali domove. Ja, ne de diraj lava dok spava. Dokler ne bomo razumeli, da smo mi (zahodnjaki) sami tisti, ki že dolga leta zajebavamo vse, ki imajo kaj kar je vredno pokrast, ne bo nič bolje.

Tisti dokumentarec o Kongu je povedal VSE o hipokriziji in genocidni praksi zahodnega kapitala. Podobno velja za afriške obale, ki jih obvladujejo plavajoče ribiške tovarne “civiliziranih” EU držav, kjer domačinom, ki niso imeli ničesar razen rib pokradejo še te – za to, da imamo mi poceni Rio Mare. Pol se pa čudimo, zakaj rinejo v Evropo in se utapljajo v Sredozemskem morju.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

V bistvu če pogledaš, kako malo je napadov v Evropi proti islamskim državam in kako veliko muslimanov je v Evropi, lahko kar rečemo, da je integracija kar uspešna.

Povejte več o tem dokumentarcu o Kongu, me zanima za gledat.

ti si fuknjen! Če se dogaja drugim misliš, da se nam ne more. TOLIKO O TVOJI NOROSTI.

narod tukaj ni kriv za bližnjevzhodne probleme, nehaj srat in iskat izgovorov psihopatska budala!!!!!!!!! Oni dol na bližnjem vzhodu se tud med sabo ne morejo videt ( muslimanski suniti proti muslimanskim šiitom!)

Lahko se ti. Ampak lahko ti tudi kandelaber na glavo pade ali te strela udari. Evropejec ima dosti manjšo možnost, da bo nasrkal v terorističnem napadu, kot musliman, da bo nasrkal od Evropejčeve bombe iz letala ali njihovih posledic.

Kako najlaže pokradeš surovine?
Tako da skregaš sosede, jim (pro)daš orožje in počakaš, da se sami pobijejo in uničijo (Sirija, Irak…). Če se ti mudi, še sam mal pomagaš. Recept že X-krat preizkušen na vseh koncih sveta (Afrika, Azija, Južna Amerika…)

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

arabci se med sabo, to imajo v šeriatskem sistemu https://www.rtvslo.si/svet/savdska-arabija-ob-rekordnih-usmrtitvah-isce-nove-rablje/365604

MUSLIMANI SE MED SABO, SUNITI IN ŠIITI IMAJO PRAVE VOJNE ŽE STOLETJA http://siol.net/novice/svet/suniti-in-siiti-1400-let-sporov-405035

New Report

Close