Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si je Peter Poles pobril lase?

Zakaj si je Peter Poles pobril lase?

Z lasmi je bolj seksi. :/

Če se ne motim, je plešast. Pobril si je samo tistih nekaj las.

Poles sexy? A se hecate !!

https://www.youtube.com/watch?v=STNe0FNWHEg&t=50s

Na 1:50.

Lasje? Tip ma tako postavo, da dol padeš, ti pa o laseh. Me prav zanima, če ga njegova Nika tudi kdaj prebiča.

Jaz ne vem, postava se mi zdi hudičevo povprečna, brez las ni nič seksi. Vse bi pa še nekako šlo oz. gre, dokler ne odpre ust. Potem pa nič ne pomaga.

Jaz ne vem, postava se mi zdi hudičevo povprečna, brez las ni nič seksi. Vse bi pa še nekako šlo oz. gre, dokler ne odpre ust. Potem pa nič ne pomaga.
[/quote]

Nikoli mi ni bil za dol past. Daleč od tega. Kot pravi predhodnica, poslušat se ga pa nikoli ni dalo. Obup.

Jaz ne vem, postava se mi zdi hudičevo povprečna, brez las ni nič seksi. Vse bi pa še nekako šlo oz. gre, dokler ne odpre ust. Potem pa nič ne pomaga.
[/quote]

Čisto simpatičen , njegov oče je doktor, zdravnik.

ni se pobril ampak je postal plešast

Jaz ne vem, postava se mi zdi hudičevo povprečna, brez las ni nič seksi. Vse bi pa še nekako šlo oz. gre, dokler ne odpre ust. Potem pa nič ne pomaga.
[/quote]

Čisto simpatičen , njegov oče je doktor, zdravnik.
[/quote]

A čisto simpatičen? Ja, saj je njegov fotr vendar zdravnik:LOL

Tudi jaz bi rekla takole: twelve points go to Peter Poles from Slovenia. Meni je eden najbolj simpatičnih voditeljev. Pa še izredno duhovit.

Kar čez noč??

Ta človek pa ima res srce. To se vidi na njem. Je kar nekaj znanih ljudi v SLO, ki oddajajo dobroto in jih imamo vsi radi.

Čisto povprečno postavo ima…. Daleč od tega, da bi bil sexy. Pobril se je pa zato, ker je plešast – to se lepo vidi na lobanji.

Njegova žena pa je v reali še hujša kot na fotkah, prava čarovnica. Ves čas hodi za njim in s pogledom strelja po ženskah, če slučajno gledajo Petra. Peter se pa sicer kar rad spogleduje, ampak ona je zmeraj za njim in njegovih pogledov ne vidi :-))))

Poles je ena velika duša. Njegova to ve.


Dokler je “sekal” MIšiko je imel lase!

Kolikor jaz vidim, ima lase. Plešast ne moreš postati čez noč, to traja leta, pri nekaterih celo desetletja (npr. Jack Nicholson). Pač mu tko ustreza, kdor ima karizmo jo ima z lasmi ali brez njih.

Čisto simpatičen , njegov oče je doktor, zdravnik.
[/quote]

A čisto simpatičen? Ja, saj je njegov fotr vendar zdravnik:LOL
[/quote]

Ljoljo si ti!

izgled kot oni s filmov cazzo film berlin


Dokler je “sekal” MIšiko je imel lase!
[/quote]

Oprejemljivih dokazov ni.

Saj ni postal plešast čez noč. Počasi jih je izgubljal.

Pa saj se pri vseh pleškotih točno vidi, kje imajo na pobriti lobanji cone, kjer lasje sploh ne rastejo več in predele, kjer jim lasni mešički še delajo. To se ja vse lepo vidi.

New Report

Close