Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naslovnica te revije vas bo zmrazila.

Naslovnica te revije vas bo zmrazila.

Zda pa si poglejte to naslovnico National Geographica. “Novi Evropejci”.
Obenem pa govorijo, da smo mi ksenofobi in ne vem kakšne bedarije.
To je enako kot, če bi leta 45 promovirali “nove” Slovence in bi na fotkah bili sami Nemci ali pa v petnajstem stoletju sami Turki kot novi Slovenci.
Čisti, fašizem in genocid Evropejcev.
Vaš link

a nismo tudi “mi” od nekod prišli?
Menda iz Indije preko Karpatov …
Pa tudi šli “smo” v obe Ameriki, Avstralijo …

Jaz se ne sekiram kaj bo čez 100 let.

nova
Uredništvo priporoča

Da ne pozabimo, da so Evropejci pobili ogromno ljudi v imenu krščanstva. V J in S in Sr Ameriki, v Afriki, na Bližnjem V.
Vse v imenu boga. Z mečem in ognjem v imenu Boga.

Njihove države so 100x večje. Kaj bi rad povedal? Države so se izoblikovale, zdaj živiš v takšni državi katero si si izboril al misliš, da morajo zraven Pakistana in AFganisntana recimo imeti še Slovenijo, ker si mi ne zaslužimo svoje domovine, svoje zemlje, oni pa si jo?
Dražva so ljudje, in več teh ljudi se bo naseljevalo vedno manj bo to Evropa in vedno bolj tretji svet kamor sodi vse lepo od terorizma, bolezni, nizke izobraze, nizek IQ in nerazvita infrastruktura.
Revščina pa še itak pride.


Pusti robo zapakirano. Kmalu se boš lahko spet odpravil. Samo…ker boš izseljenec, te nikjer ne bodo marali.

To razložite indijancem v Ameriki, pa Aboridžinom, pa Maorom, pa Južnoameričanom…pa še kakšna celina bi se našla.

Njihove države so 100x večje. Kaj bi rad povedal? Države so se izoblikovale, zdaj živiš v takšni državi katero si si izboril al misliš, da morajo zraven Pakistana in AFganisntana recimo imeti še Slovenijo, ker si mi ne zaslužimo svoje domovine, svoje zemlje, oni pa si jo?
Dražva so ljudje, in več teh ljudi se bo naseljevalo vedno manj bo to Evropa in vedno bolj tretji svet kamor sodi vse lepo od terorizma, bolezni, nizke izobraze, nizek IQ in nerazvita infrastruktura.
Revščina pa še itak pride.
[/quote]

Ja, tudi Inki so imeli svojo državo pa smo jo Evropejci v imenu Boga uničili. Pa v Afriki je bilo na kupe države pa smo jih Evropejci uničili, da se še zdaj ne morejo pobrati.
Misliš, da nimajo pravic, da imamo samo Evropejci pravice?
Včasih je bil Egipt izjemno razvit pa so ga potolkli. Pa stara Grčija pa Rimsko cesarstvo pa Frankosvska država pa Prusija pa AvstroOgrska… ogromno držav in državic. Ene so bile ogromne, druge male. Ene so se obdržale 5 let, ene pa tisoč let. Stvar se spreminja.
Največ gorja drugim ljudem smo pa naredili Evropejci. Ja, po vseh celinah so naši predniki klali druge ljudi. v imenu Boga.

Da ne pozabimo, da so Evropejci pobili ogromno ljudi v imenu krščanstva. V J in S in Sr Ameriki, v Afriki, na Bližnjem V.
Vse v imenu boga. Z mečem in ognjem v imenu Boga.
[/quote]

A res? Isuščaš pa podatek, ki verjetno itak ni pombemen, da so muslimani od 7.st do 18 st harali po Evropi. V tem času osvojili S. Afriko, celotno vzhodno Evropo z balkanom, Španijo, J. Italijo in prišli do Dunaja.
Poklali na milijone in na sto tisoče jih odpelljai v suženjsto.
Beseda Janičar ti kaj pomeni? 200.000 Slovencev je bilo v teh časih pobitih in odpeljanih v suženjstvo.
Križarske vojne pa so bile ODGOVOR na to nasilje in so trajale samo dve stolteji, od konca 12. do 14. st.
Očitno si še en slabo informiran Evropejec (če si ) s stockholmskim sindromom

O čemu ti pravzaprav? Zakaj naj bi me zmrazilo ob tej naslovnici? Meni se zdijo kar dobre fotografije.

Da ne pozabimo, da so Evropejci pobili ogromno ljudi v imenu krščanstva. V J in S in Sr Ameriki, v Afriki, na Bližnjem V.
Vse v imenu boga. Z mečem in ognjem v imenu Boga.
[/quote]

A res? Isuščaš pa podatek, ki verjetno itak ni pombemen, da so muslimani od 7.st do 18 st harali po Evropi. V tem času osvojili S. Afriko, celotno vzhodno Evropo z balkanom, Španijo, J. Italijo in prišli do Dunaja.
Poklali na milijone in na sto tisoče jih odpelljai v suženjsto.
Beseda Janičar ti kaj pomeni? 200.000 Slovencev je bilo v teh časih pobitih in odpeljanih v suženjstvo.
Križarske vojne pa so bile ODGOVOR na to nasilje in so trajale samo dve stolteji, od konca 12. do 14. st.
Očitno si še en slabo informiran Evropejec (če si ) s stockholmskim sindromom
[/quote]

200.000? Od kje ti ta podatek, imaš kak znanstveni vir?
Koliko Maorov, Aboriginov, Indjancev, Afričanov raznoraznih narodnosti, Indijcev… je umrlo pod evropskih mečem? Koliko sužnjev so nanovačili naši predniki iz Afrike in to še v 19. stoletju?
Kaj so počeli belci v JAR še pred kratkim?
Koliko let nazaj je, kar je prišla Indija izpod kolonialne oblasti?
Koliko let je od tega, kar so afriške države dobile, vsaj uradno, svobodo od belcev?
Koliko je še Inkov, ki se jih je pobivalo v imenu boga?
Koliko stoletij je to? Ali raje vprašam v tisočeletjih?

Da ne pozabimo, da so Evropejci pobili ogromno ljudi v imenu krščanstva. V J in S in Sr Ameriki, v Afriki, na Bližnjem V.
Vse v imenu boga. Z mečem in ognjem v imenu Boga.
[/quote]

A res? Isuščaš pa podatek, ki verjetno itak ni pombemen, da so muslimani od 7.st do 18 st harali po Evropi. V tem času osvojili S. Afriko, celotno vzhodno Evropo z balkanom, Španijo, J. Italijo in prišli do Dunaja.
Poklali na milijone in na sto tisoče jih odpelljai v suženjsto.
Beseda Janičar ti kaj pomeni? 200.000 Slovencev je bilo v teh časih pobitih in odpeljanih v suženjstvo.
Križarske vojne pa so bile ODGOVOR na to nasilje in so trajale samo dve stolteji, od konca 12. do 14. st.
Očitno si še en slabo informiran Evropejec (če si ) s stockholmskim sindromom

[/quote]
Od 1095 (Pope Urban I) Trajale so kakšnih petsto let premalo.

O čemu ti pravzaprav? Zakaj naj bi me zmrazilo ob tej naslovnici? Meni se zdijo kar dobre fotografije.
[/quote]

Mene zmrazi samo, ker nekdo začne pisat nekaj v imenu boga kot tale avtor. Takrat veš, da je nekaj hudega zadaj. Tudi teroristi pobijajo v imenu svojega boga Alaha.

Njihove države so 100x večje. Kaj bi rad povedal? Države so se izoblikovale, zdaj živiš v takšni državi katero si si izboril al misliš, da morajo zraven Pakistana in AFganisntana recimo imeti še Slovenijo, ker si mi ne zaslužimo svoje domovine, svoje zemlje, oni pa si jo?
Dražva so ljudje, in več teh ljudi se bo naseljevalo vedno manj bo to Evropa in vedno bolj tretji svet kamor sodi vse lepo od terorizma, bolezni, nizke izobraze, nizek IQ in nerazvita infrastruktura.
Revščina pa še itak pride.
[/quote]

Ja, tudi Inki so imeli svojo državo pa smo jo Evropejci v imenu Boga uničili. Pa v Afriki je bilo na kupe države pa smo jih Evropejci uničili, da se še zdaj ne morejo pobrati.
Misliš, da nimajo pravic, da imamo samo Evropejci pravice?
Včasih je bil Egipt izjemno razvit pa so ga potolkli. Pa stara Grčija pa Rimsko cesarstvo pa Frankosvska država pa Prusija pa AvstroOgrska… ogromno držav in državic. Ene so bile ogromne, druge male. Ene so se obdržale 5 let, ene pa tisoč let. Stvar se spreminja.
Največ gorja drugim ljudem smo pa naredili Evropejci. Ja, po vseh celinah so naši predniki klali druge ljudi. v imenu Boga.
[/quote]

Ah daj zbudi se v realnosti. Zahodna civilizacija je kamorkoli je prišla kvečjemu obogatela nazadnajška plemena,. Če pride napredna civilizacija in jih spelje na bolj produktivno pot, od kmetijstva do infrastrukture se temu reče napredek.
Malo manj risank glej in se sooči z realnostji. Ljudje smo živali, živimo v džungli in valjda, da imajo ljudje pravico osvojevat zemljo, ampak , če je ta kultura objektivno gledano slabša od naše je ne rabimo oziroma nočemo sprejeti.
Tako je bilo tisočletja, ljudje smo se borili za svojo kulturo in zemljo, zdaj pa se skozi kulturni marksisem ljudje vdajajo brez enega samega boja.
Afričani bi brez belcev še danes bojevali plemenske vojne in umirali v boleznih, belci smo modernizirali svet in kot rasa največ storili za druge.
Zdaj pa se joči v kotu, če nisi zmožna predelat vseh teh faktov.

To ni nič. Bele invazivne krščanske pošasti so harale po vseh kontinentih in niso si prigrabile samo pol kontinenta kot musliči, AMPAK VSE. TI JE JASNO?

A res? Isuščaš pa podatek, ki verjetno itak ni pombemen, da so muslimani od 7.st do 18 st harali po Evropi. V tem času osvojili S. Afriko, celotno vzhodno Evropo z balkanom, Španijo, J. Italijo in prišli do Dunaja.
Poklali na milijone in na sto tisoče jih odpelljai v suženjsto.
Beseda Janičar ti kaj pomeni? 200.000 Slovencev je bilo v teh časih pobitih in odpeljanih v suženjstvo.
Križarske vojne pa so bile ODGOVOR na to nasilje in so trajale samo dve stolteji, od konca 12. do 14. st.
Očitno si še en slabo informiran Evropejec (če si ) s stockholmskim sindromom
[/quote]

200.000? Od kje ti ta podatek, imaš kak znanstveni vir?
Koliko Maorov, Aboriginov, Indjancev, Afričanov raznoraznih narodnosti, Indijcev… je umrlo pod evropskih mečem? Koliko sužnjev so nanovačili naši predniki iz Afrike in to še v 19. stoletju?
Kaj so počeli belci v JAR še pred kratkim?
Koliko let nazaj je, kar je prišla Indija izpod kolonialne oblasti?
Koliko let je od tega, kar so afriške države dobile, vsaj uradno, svobodo od belcev?
Koliko je še Inkov, ki se jih je pobivalo v imenu boga?
Koliko stoletij je to? Ali raje vprašam v tisočeletjih?
[/quote]
In ker vemo kakšna je bila zgodovina, bi bilo smiselno, da se zadevi upremo. Tebe bo pa od samega krvavečega srca storjenim krivicam za katere nisi kriva niti se ne moreš opravičiti pobralo. Pa kako je lahko en človek tako aroganten, da misli, da je kriv za zgodovino dveh tisočletij? Te niso učili bontona? Se opravičuješ tudi za slabo vreme?

O čemu ti pravzaprav? Zakaj naj bi me zmrazilo ob tej naslovnici? Meni se zdijo kar dobre fotografije.
[/quote]

Mene zmrazi samo, ker nekdo začne pisat nekaj v imenu boga kot tale avtor. Takrat veš, da je nekaj hudega zadaj. Tudi teroristi pobijajo v imenu svojega boga Alaha.
[/quote]

V kakšnem imenu boga, teslo zabito. To je fraza. Sicer pa vi vabite ljudje, ki so ostali 1.000 let zadaj ne mi, tako, da ne ti meni pametovati o veri.

To počnejo tudi danes – zaključek: od belcev nič pozitivnega očitno.

Ja, tudi Inki so imeli svojo državo pa smo jo Evropejci v imenu Boga uničili. Pa v Afriki je bilo na kupe države pa smo jih Evropejci uničili, da se še zdaj ne morejo pobrati.
Misliš, da nimajo pravic, da imamo samo Evropejci pravice?
Včasih je bil Egipt izjemno razvit pa so ga potolkli. Pa stara Grčija pa Rimsko cesarstvo pa Frankosvska država pa Prusija pa AvstroOgrska… ogromno držav in državic. Ene so bile ogromne, druge male. Ene so se obdržale 5 let, ene pa tisoč let. Stvar se spreminja.
Največ gorja drugim ljudem smo pa naredili Evropejci. Ja, po vseh celinah so naši predniki klali druge ljudi. v imenu Boga.
[/quote]

Ah daj zbudi se v realnosti. Zahodna civilizacija je kamorkoli je prišla kvečjemu obogatela nazadnajška plemena,. Če pride napredna civilizacija in jih spelje na bolj produktivno pot, od kmetijstva do infrastrukture se temu reče napredek.
Malo manj risank glej in se sooči z realnostji. Ljudje smo živali, živimo v džungli in valjda, da imajo ljudje pravico osvojevat zemljo, ampak , če je ta kultura objektivno gledano slabša od naše je ne rabimo oziroma nočemo sprejeti.
Tako je bilo tisočletja, ljudje smo se borili za svojo kulturo in zemljo, zdaj pa se skozi kulturni marksisem ljudje vdajajo brez enega samega boja.
Afričani bi brez belcev še danes bojevali plemenske vojne in umirali v boleznih, belci smo modernizirali svet in kot rasa največ storili za druge.
Zdaj pa se joči v kotu, če nisi zmožna predelat vseh teh faktov.
[/quote]

Če smatraš za napredek, da si skoraj iztrebljen in zaprt v rezervat, potem ja.

Poglej si mapo sveta TESLO, kakšna je Evropa in kako velika je Afrika in Bližnjih vzhod. JASNO?
Belev je manj kot 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} celotne populacije, je naš problem, ker smo v tej igri, ki se mu reče življenje bili tako uspešni? Naj se nam drugi, ki niso sposobni tekomovati smilijo, ker so zdaj 1.000 let zadaj?
Če bi rada delala samomor ga delaj sama, ne vleči naroda zraven.

Mene zmrazi samo, ker nekdo začne pisat nekaj v imenu boga kot tale avtor. Takrat veš, da je nekaj hudega zadaj. Tudi teroristi pobijajo v imenu svojega boga Alaha.
[/quote]

V kakšnem imenu boga, teslo zabito. To je fraza. Sicer pa vi vabite ljudje, ki so ostali 1.000 let zadaj ne mi, tako, da ne ti meni pametovati o veri, prodan izdajalec, fuj.
[/quote]

V imenu Alaha, krščanskega Boga (ki je isti kot muslimanski, ker oboje izhaja iz istih prostorov)

Ja, tudi Inki so imeli svojo državo pa smo jo Evropejci v imenu Boga uničili. Pa v Afriki je bilo na kupe države pa smo jih Evropejci uničili, da se še zdaj ne morejo pobrati.
Misliš, da nimajo pravic, da imamo samo Evropejci pravice?
Včasih je bil Egipt izjemno razvit pa so ga potolkli. Pa stara Grčija pa Rimsko cesarstvo pa Frankosvska država pa Prusija pa AvstroOgrska… ogromno držav in državic. Ene so bile ogromne, druge male. Ene so se obdržale 5 let, ene pa tisoč let. Stvar se spreminja.
Največ gorja drugim ljudem smo pa naredili Evropejci. Ja, po vseh celinah so naši predniki klali druge ljudi. v imenu Boga.
[/quote]

Ah daj zbudi se v realnosti. Zahodna civilizacija je kamorkoli je prišla kvečjemu obogatela nazadnajška plemena,. Če pride napredna civilizacija in jih spelje na bolj produktivno pot, od kmetijstva do infrastrukture se temu reče napredek.
Malo manj risank glej in se sooči z realnostji. Ljudje smo živali, živimo v džungli in valjda, da imajo ljudje pravico osvojevat zemljo, ampak , če je ta kultura objektivno gledano slabša od naše je ne rabimo oziroma nočemo sprejeti.
Tako je bilo tisočletja, ljudje smo se borili za svojo kulturo in zemljo, zdaj pa se skozi kulturni marksisem ljudje vdajajo brez enega samega boja.
Afričani bi brez belcev še danes bojevali plemenske vojne in umirali v boleznih, belci smo modernizirali svet in kot rasa največ storili za druge.
Zdaj pa se joči v kotu, če nisi zmožna predelat vseh teh faktov.
[/quote]

A res? Pa ti veš, da uporabljamo arabske številke, da uporabljamo marsikateri egipčanski izum? Da še sedaj ne vem od kje in na kak način so Maji bili tako uspešni astronomi. Da še sedaj ne moremo ugotovi marsičesa, kar so ta stara ljudstva že pred stoletji obvladala? Da so Inki bili izjemno razviti in so sprejeli belce kot prijatelje, ti so jih pa zahrbtno pomorili?

Ampak, nekaj ne štekam. Če se ti zdi ok, da so Evropejci pobivali, zasužnjevali Egipčane, Afričane, Indijance, Maore, … vse to štekam, da se ti zdi ok, ker trdiš, da močnejši naj podjarmi šibkejšega. Ampak zakaj te pa moti, če bi neko drugo ljudstvo, kultura, ki je močnejša, podjarmila Evropejce? Zakaj te pa zdaj to moti? Če te umori, zasunžnjevanje, pobijanje, uničevanje s strani Evropejcev ne moti. Zakaj te moti, če nekdo drug Evropejcem isto naredi? A nisi rekla, da zmaga močnejši?

Poglej si mapo sveta TESLO, kakšna je Evropa in kako velika je Afrika in Bližnjih vzhod. JASNO?
Belev je manj kot 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} celotne populacije, je naš problem, ker smo v tej igri, ki se mu reče življenje bili tako uspešni? Naj se nam drugi, ki niso sposobni tekomovati smilijo, ker so zdaj 1.000 let zadaj?
Če bi rada delala samomor ga delaj sama, ne vleči naroda zraven.
[/quote]

Ja no, zdaj so pač muslimani malo “uspešni”, a so oni krivi, da so bolj pametni, prodorni in plodni, cmera bela? To je življenje.

To počnejo tudi danes – zaključek: od belcev nič pozitivnega očitno.
[/quote]

Pojdi jim pomagat tja kjer pomoč rabijo in boš naredila nekaj dobrega. Veš v kakšnem životarijo?

V kakšnem imenu boga, teslo zabito. To je fraza. Sicer pa vi vabite ljudje, ki so ostali 1.000 let zadaj ne mi, tako, da ne ti meni pametovati o veri, prodan izdajalec, fuj.
[/quote]

V imenu Alaha, krščanskega Boga (ki je isti kot muslimanski, ker oboje izhaja iz istih prostorov)
[/quote]

To pa tako ali tako. Islam, judovstvo, krščanstvo – vse troje ima istega boga, isti izvor. Pač ena vera, ki se je razcepila na več vej.

New Report

Close