Forum.Over.Net

Starševski čvek

Cbd olje mnenje

Default avatar

Srečko5

Dečko, vau. Pa si le lepopisje popravil. Če imaš sam vse te bolezni, ne vem zakaj jih slikaš na druge ljudi. Kakšno znanje imam, tako, da drisko v hlače dobiš, če samo stopim do tebe. Razumeš, kaj sem ti napisal?

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.

viharni jezdec

Srečko5 je napisal/a:
Dečko, vau. Pa si le lepopisje popravil. Če imaš sam vse te bolezni, ne vem zakaj jih slikaš na druge ljudi. Kakšno znanje imam, tako, da drisko v hlače dobiš, če samo stopim do tebe. Razumeš, kaj sem ti napisal?
No, to bova pustila, ker bi te napokal po vuhah, če bi se srečala in ko se bova srečala, zaradi tega, kako si nesramno in koliko bolnih ljudi si okradlo.

Odgovori preprosto, vse kar je nekdo zbolel, praviš, da si pri sebi pozdravil. Torej ti nisi zdravilec, ampak poosebljena bolezen in zakladnica bolezni? Bo vsaj to šlo razumet, da ti to samo piseš, ničvredno, usekano, goljufivo?
Default avatar

Srečko5

Vidim, da si želiš obisk. Ok. Sva dogovorjena.

viharni jezdec

Srečko5 je napisal/a:
Vidim, da si želiš obisk. Ok. Sva dogovorjena.
Znova. Odgovori preprosto, vse kar je nekdo zbolel, praviš, da si pri sebi pozdravil. Torej ti nisi zdravilec, ampak poosebljena bolezen in zakladnica bolezni? Bo vsaj to šlo razumet, da ti to samo piseš, ničvredno, usekano, goljufivo?
Default avatar

Srečko5

Sva dogovorjena.

viharni jezdec

Srečko5 je napisal/a:
Sva dogovorjena.
Ne gre ne shizofreno? Toliko o tem , kako si pri sebi pozdravilo neozdravljivo shizofrenijo, če že ostlih tisoč bolezni, skupaj z vsemi neozdravljivimi, ki praviš, da si jih ravno tako pozdravilo pri sebi, izpustimo.
Default avatar

Marino43

Ne vem, meni mi delujejo malce sumljivo ta njihova olja...
Default avatar

pitra

Marino43 je napisal/a:
Kot že večkrat napisano so olja stan metanje denarja zaradi tega, ker je CBD razredčen in ni popolnega spektra kanabinoidov. Olje je za na solato, CBD pa mora imeti čim višji odstotek in popolen spekter le tako lahko nudi telesu zadostno podporo.
Default avatar

mimogrede povem

pitra je napisal/a:
Marino43 je napisal/a:
Kot že večkrat napisano so olja stan metanje denarja zaradi tega, ker je CBD razredčen in ni popolnega spektra kanabinoidov. Olje je za na solato, CBD pa mora imeti čim višji odstotek in popolen spekter le tako lahko nudi telesu zadostno podporo.
Mimogrede povem, ker sem tole vedno opazila in vedno me je zmotilo - POPOLN, ne popolEn!!!! E nima kaj iskati v popolnosti!!!
Default avatar

pitra

mimogrede povem je napisal/a:
pitra je napisal/a:

Mimogrede povem, ker sem tole vedno opazila in vedno me je zmotilo - POPOLN, ne popolEn!!!! E nima kaj iskati v popolnosti!!!
Hvala za popravek, bom upoštevala.:)
Default avatar

Makiato

Cbd potrebujete
Default avatar

Vprašanje glede CBD kapljic

Koliko pa pridejo te CBD kapljice? Imam malo tezave s spanjem pa me zanima, ce mi to lahko pomaga?
Default avatar

Makiato

Pisite mi v omenjen email prevzem mb
Default avatar

spanček

Vprašanje glede CBD kapljic je napisal/a:
Koliko pa pridejo te CBD kapljice? Imam malo tezave s spanjem pa me zanima, ce mi to lahko pomaga?
Meni niso pomagale.
Lepo so me pa uspavale baldrijanove tablete, kupljene v lekarni.
Default avatar

pitra

Vprašanje glede CBD kapljic je napisal/a:
Kapljice ti ne bodo pomagale, ker so preblage, potem je tu še olje v kateren je raztopljen CBD. Vzemi preverjeno, stestirano smolo CBD (nad 30% ali še višjim odstotkom), z visoko vsebnostjo in polnim spektrom. To ti bo zagotovo pomagalo. Kje jo dobiš in po kakšni ceni ne bom pisala in delala reklame, lahko mi pišeš na mail.