Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Cbd olje mnenje

Default avatar

Srečko5

Prvi proizvod je čisti nateg. Ni jasno razvidna količina smole/na50%.
Piše tudi, da je razredčena, zato cena taka.

Druga je korektno napisana, industrijska, to pomeni osemenjena, narejeno s co2 metodo, pobran thc ven, 0,2% thc, ni v sinergije s kanabinoidi zaradi tega. Pomaga mogoče pri epilepsiji, kjer se odlično reagira na CBD kanabinoida in še to je pod vprašajem.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.

Razlika

Srečko5 je napisal/a:

Druga je korektno napisana, industrijska, to pomeni osemenjena, narejeno s co2 metodo, pobran thc ven, 0,2% thc, ni v sinergije s kanabinoidi zaradi tega. Pomaga mogoče pri epilepsiji, kjer se odlično reagira na CBD kanabinoida in še to je pod vprašajem.
Hvala. Kako lahko kot neveden potrošnik vem kdo nateguje in kdo ne? Ka je "tisto" kar loči pravega od nategovalca?
Default avatar

pitra

Razlika je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Hvala. Kako lahko kot neveden potrošnik vem kdo nateguje in kdo ne? Ka je "tisto" kar loči pravega od nategovalca?
Zaradi tega pa se oglašamo tu, da razčistimo nekatere pojme. Prodajalci prodajajo vse sorte kar je dobro in kar ni in le iz takih pogovorov in iz lastnega informiranja lahko vsi skupaj izluščimo kaj je dobro in preverjeno in pridobivamo izkušnje. Forum naj bi bil ravno v ta namen.
Default avatar

Ne moreš

Razlika je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Nategujejo vsi, ki te zvarke prodajajo. Nikomur ni v interesu tvoje zdravje, ampak njihov zaslužek. Sicer bi ti "čudežno zdravilo" dali zastonj.
Default avatar

Srečko5

Razlika je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Dobro prebereš besedilo prodajalca. Dobro se informiraš. Edino tako, žal.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.

Stala

Ne moreš je napisal/a:
Razlika je napisal/a:

Nategujejo vsi, ki te zvarke prodajajo. Nikomur ni v interesu tvoje zdravje, ampak njihov zaslužek. Sicer bi ti "čudežno zdravilo" dali zastonj.
Jebo jim mater ja, vsi se lazejo - se tega, kateri je pravi in kateri je fake ne znajo dolocit, vsak ima neke svoje kvazi “certifikate”...

Folk, dajte ga nehat srat, pa pojdite do zdravnika no, ne pa da tule orenk denar stran mecete.
Default avatar

preizkušeno

Iz firbca sem kupila 10% CBD olje. Res pa je, da zaradi naših zakonov ne sme imeti skoraj nič THC-ja. Osebno pri sebi nisem opazila nobene razlike, če si pod jezik daš olivno olje, bo enak učinek. Pač moje mnenje.
Default avatar

pitra

preizkušeno je napisal/a:
Iz firbca sem kupila 10% CBD olje. Res pa je, da zaradi naših zakonov ne sme imeti skoraj nič THC-ja. Osebno pri sebi nisem opazila nobene razlike, če si pod jezik daš olivno olje, bo enak učinek. Pač moje mnenje.
To kar si kupila je dejansko skoraj tako, kot olivno olje. 10% ni skoraj nič ali zelo malo, drugič, če je narejeno s CO2 metodo ni ostalih kanabinoidov, ki so potrebni za uravnavanje endokanabinoidnega sistema v telesu. Pa ponovno kje si to prebrala, da v izdelku ne sme biti THC. Predpis je za seme in za rastlino ob žetvi, za izdelke ni zakonodaje. Torej je pomembno, da ima izdelek vse kanabinoide, torej celoten spekter in čim višji % CBD, vsaj nad 30%. To kar si kupila je skoraj zagotovo CBD kristal in le ta, topljen v olju, ne veš kje je ta konoplja zrasla, kako je bila morda tretirana za boljšo rast.
Pa še enemu zgoraj pa zakaj bi nekdo, ki je izdelek naredil pošteno, posejal z dovoljenjem konopljo, seme kupil za denar, v izdelek vložil svoj čas in delo in znanje ter dal še vse skupaj testirat, to dajal zastonj??? Saj ti tudi kmet računa krompir, če ga kupiš pri njem, a ni tako?
Default avatar

preizkušeno

pitra je napisal/a:
To kar si kupila je dejansko skoraj tako, kot olivno olje. 10% ni skoraj nič ali zelo malo, drugič, če je narejeno s CO2 metodo ni ostalih kanabinoidov, ki so potrebni za uravnavanje endokanabinoidnega sistema v telesu. Pa ponovno kje si to prebrala, da v izdelku ne sme biti THC. Predpis je za seme in za rastlino ob žetvi, za izdelke ni zakonodaje. Torej je pomembno, da ima izdelek vse kanabinoide, torej celoten spekter in čim višji % CBD, vsaj nad 30%. To kar si kupila je skoraj zagotovo CBD kristal in le ta, topljen v olju, ne veš kje je ta konoplja zrasla, kako je bila morda tretirana za boljšo rast.
Pa še enemu zgoraj pa zakaj bi nekdo, ki je izdelek naredil pošteno, posejal z dovoljenjem konopljo, seme kupil za denar, v izdelek vložil svoj čas in delo in znanje ter dal še vse skupaj testirat, to dajal zastonj??? Saj ti tudi kmet računa krompir, če ga kupiš pri njem, a ni tako?
S tem, ko sem napisala, da ne sme imeti skoraj nič THC-ja, sem mislila, da lahko ima zelo majhen procent. Dovoljena koncentracija pri nas je le 0.2%. In ni noben kristal, je CBD olje (vsebuje kanabinoid CBD 10%). Škodi mi ne, nekih učinkov pa tudi nima.
Default avatar

Ne moreš

pitra je napisal/a:
To zadnje je najbrš name letelo. Res je, tudi kmet mi zaračuna, ampak mi ne naklada, kako je njegov izdelek edini primeren zame, da je vse drugo strup, da kako je njemu pomembno, da mi pomaga in mi hoče s svojo zdravo hrano dobro in bla bla bla. Reče preprosto meni je v interesu zaslužiti. Kupiš ali ne? Prav tako me ne pošilja v p.....m...... in mi ne privošči vseh bolezni in celo smrti, če od njega pridelka ne kupim. Tudi mi ne laže, da je njegov krompir brez kalorij in ga lahko po mili volji jem brez slabe vesti. Skratka, ne pripoveduje mi pravljic ampak preprosto pove, da on od tega živi in mu je čisto vseeno, kaj bo jutri z mano. On bo imel zaslužek in to mu je glavno. Nobene hinavščine, nobenega služenja na račun naivnosti.
Default avatar

CBDfan

CBD izdelki Konobi so za moje pojme najboljši, jemljem CBD pasto 20% in sem prezadovoljen.
Drugače pa s temi procenti vsebnosti - je čisto samo navadna matematika v igri - torej 10% CBD paste moraš porabiti 5x več in si na istem. Važno je poreklo izdelkov (sam želim slovensko) in seveda akreditirane analize izdelkov. Ponavljam, www.konobicbd.com, ne bo vam žal.
Default avatar

CBDfan

Popravek zgoraj - 10% paste moraš porabiti 5x več in si na istem kot bi zaužil 50% v manjši količini. Lep pozdrav
Default avatar

Nic ni pomagalo

CBDfan je napisal/a:
Popravek zgoraj - 10% paste moraš porabiti 5x več in si na istem kot bi zaužil 50% v manjši količini. Lep pozdrav
Meni ni to sranje nic pomagalo, sem stran vrgel 85€, učinka ni bilo pa nobenega!
Še trebušne težave sem dobil, slabost, izgubil sem apetit, zaspanost,...

Grozljivo, kaj ti te kaljice povzročijo, ki jih imajo nekateri za čudezno zdravilo. Ne nasedajte!
Default avatar

Herxheimerjev sindrom

Nic ni pomagalo je napisal/a:
CBDfan je napisal/a:
Meni ni to sranje nic pomagalo, sem stran vrgel 85€, učinka ni bilo pa nobenega!

Grozljivo, kaj ti te kaljice povzročijo, ki jih imajo nekateri za čudezno zdravilo. Ne nasedajte!
Sicer proizvoda ne poznam, zato ne morem soditi o tem. Se pa poraja vprašanje, koliko si preveril varnostni list, ter kakšna mešanica zate je bila, ter koliko časa si jemal in v kakšni količini?
Kakor opisuješ stanje ob jemanju, je to navadno tipični simptom ob začetku, ko se telo intenzivno čisti.
Poznaš Herxheimerjev sindrom?
Na zaletku vedno pričnemo z najmanšo možno dozo, da ga preprečimo ali vsaj omilimo, nato postopno povečujemo dozo, do željene, ko se čiščenje telesa z omenjenimi simptomi omili.
Default avatar

pitra

Nic ni pomagalo je napisal/a:
CBDfan je napisal/a:

Saj v tem je ravno problem, ker se potrebno izobrazit, najti paravi izdelek slovenskega porekla, ne po CO2 metodi in tako dalje, pa bo pomagalo telesu, da se bo samozdravilo. Ker pa kupujete izdelke, ki so na bazi CBD kristala, ne vemo kje je konoplja zrasla, s čim je bila tretirana za hitrejšo rast, pa prihaja lahko do težev, stran metanje denarja in pišete, da ne pomaga.
Sem že napišala, da preberite članeke dr. Josipine Ane Červek, ki je včeraj predavala na GR v zvezi s CBD in zdravljenjem onkoloških bolnikov. Škoda, da niste bili tam, zelo zanimivo, poučno in verodostojen vir informacij.
Default avatar

pitra

Še to trenutno se na GR lahko kupi smola CBD z visoko vsebnostjo CBD /nad 40%/, popolnoma slovenski proizvod, še danes na Dnevih medgenaracijskega sožitja. Vstop na vse prireditve je prost.
Default avatar

CBDfan

Jaz mislim, da za vse te simptome ne gre kriviti nikarkšnih CBD kapljic, ki naj bi vsebovale samo ekstrakt konoplje in dodano olje (konopljino ali kokosovo) zaradi redčenja izdelka. Če le nisi to kupil iz kakšne garaže in brez certifikatov in seveda ne pri nas. www.konobicbd.com je lastnik znanec in njihove stranke so zadovoljne na vseh različnih področjih uporabe, tudi cela naša družina :) priporočam