Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Taščino kajenje in dojenček

Taščino kajenje in dojenček

Imamo nekaj mesečnega dojenčka, tašča pa non stop kadi v spodnjem nadstropju. Ker so vmes samo dvojna vrata, skozi katere dim itak pride v naše stanovanje ga zavoham že ob 6 zjutraj. In resnično sem na robu živčnega. Mojemu sem rekla, naj ji reče, da naj neha kaditi v stanovanju pa je rekel, da pretiravam da on nič ne voha. Seveda da ne, če pa že 30 let voha ta po*** dim!!! Gradimo hišo, ampak se še vsaj 5 let ne bomo preselili, ker gre bolj počasi… Pa tudi če bi se čez eno leto, bo dojenček najbolj zgodnje dni svojega življenja preživel v dimu. Jaz ji absolutno ne bom nič rekla, ker to ni moja hiša. Ampak vseeno, a lahko kdaj ne gleda samo nase? Tudi moj oče kadi, ampak nikoli v hiši in nikoli vpričo otroka. Zadnjič na pikniku je tako sedela, da se je direkt v naju kadilo, sem kar vstala in šla stran. Tako sem jezna da joj!!!

J
Čimprej se boš sprijaznila, bolje bo.Itak kadi v svojem nadstropju.
Spremenila je ne boš, torej – počakaj še par let – pa bo bolje.
Potem ti bo šlo pa na živce kaj drugega.

ne more se SPRIJAZNIT, da otrok vdihuje cigaretni dim, no! Cigaretni dim UBIJA! Moraš tega otroka odstranit od cigaretnega dima kakor veš in znaš! cigaretni dim uničuje imunski sistem MAJHNEGA BITJA, DOJENČKA!!!! Svinje preklete čikarske kako lahko to počnete OTROKOM?!
Če bi to bil moj otrok BI GRMELO.

nova
Uredništvo priporoča

Še hitreje pa ubija otroke! Zapomnite si to, no.

žalostno.

Jaz tudi. Brez odlasanja bi se odselila v najem ali k svojim starsem. Ampak res takoj.

J
Čimprej se boš sprijaznila, bolje bo.Itak kadi v svojem nadstropju.
Spremenila je ne boš, torej – počakaj še par let – pa bo bolje.
Potem ti bo šlo pa na živce kaj drugega.
[/quote]

Tako je. Vedno se najde kaj, da najeda živce.

Spokaj se v dvosobno s svojimi popizditisi vred in pusti folku, da v lastnih bajtah počnejo, kar jih je volja.

Ali pa se spokaj v najem in od tam brez tašče, ki ti gre na živce, delja svojo bajto naprej.

Tašča lahko v SVOJI hiši kadi koliko ji paše, kje ji paše in kdaj ji paše. Če pa to komu ni prav pa lahko z veseljem odpeketa drugam živet. Samo tam potem ni več tako ‘komot’, ne?

Si vedela, da tašča kadi, ali je začela šele po tem, ko si se ti preselila k njej?

Tasca ima v svoji hisi pravico tudi kaditi, ce zeli in mogoce ti res malo pretiravas, ce samo ti ti zavohas.
Sem kadilka, pa sama zavoham, ko kdo prizge ali pa pridem kam in so tam kadili, tako da bi tudi tvoj partner zavohal, ce bi se res vohalo.
Konec koncev pa so se ze zaceli tudi lepi in topli dnevi in lahko odpres okno.

Naj partner reče tašči, da kajenje škodi otroku, če ne spakiraj in odidi. To bi jaz naredila oz sem.

Stara krava kadi na račun zdravja svojega vnučka, sramota!!!

Še dobro, da je tvoj mož še živ ko je živel ops še živi pri svoji kadilski mami.
Lej spokaj se v podnajem.

V tuji hiši se nimaš kaj oglašati. Jaz bi mu pihal krogce v faco.

DOJENČEK NI TEČNOBA, KER GA MOTI CIGARETNI DIM. Otrok ima pravico do zdravega zraka.

DOJENČEK NI TEČNOBA, KER GA MOTI CIGARETNI DIM. Otrok ima pravico do zdravega zraka.

Ima – v svoji hiši in ne tuji.

Nikoli ne bi zivela v isti hisi z dojenckom, kjer nekdo drug kadi. Se sama ne bi zivela nikoli s kadilcem v isti bajti, z otrokom pa se toliko manj.

Ima – v svoji hiši in ne tuji.
[/quote]

V vsaki!

Ima – v svoji hiši in ne tuji.
[/quote]
Kako pa lako ima dojencek avojo hiso? Potem ta babica, ki ima tak odnos do vnuka , da mu namenoma ogroza zdravje, lahko se zavedno odstrani iz njegovega zivljenja. Pika, ne rabi otrok imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroza zivljenje.

Ko sem bila otrok sta starsa non stop kadila v hisi in se huje v avtu. Prepotovali smo celo evropo in okna nisem smela odpreti, da ni pihalo ociju. Zrasla sem v normalnega odraslega. Sama se danes sovrazim kajenje. Stara sem 45 in se zivim. Ne pretiravajte. V spodnjem stuku nic ne skodi otroku je pa smrdljivo. To pa.

Vmes so dvoja vrata, torej prav veliko dima ne pride v stanovanje. Lahko luftas, lahko gresta vec ven…
Ne vem kako so preziveli tisti otroci, ki so ziveli s starsi kadilci 10, 20, 30 let nazaj. Takrat nihce ni hodil na balkon kadit, zakajeni so bili pogosto celo javni prostori…
Ne podpiram kajenja, je prav, da se v gostilnah ne kadi vec, samo zivljenje pod tascino streho zal ni vedno tako kot bi si zeleli… take it or leave it


Iz kemisa je tud onlak hermeticno zsprt in se ne premika nikamor.. ker luft iz spodnjega stuka res ne gre nikamor ane… nikakor ne bi pustila, da mekdo v domu.mojega otroka kadi in pika. Se odselim toliko odgovornosti do zdravja ladtnega otroka imam.


Ja saj, leave it, ni nobena bajta vredna tveganja zdravja… jaz se svojega ne bi in jasno tudi otrokovega ne. Posledice kajenja in pasivnega kajenja se lahko pokazejo kadarkoli v clovekovem zivljenju. In ce je babici vec do kajenja kot do vnuka pac prav, ga pa ne bo videla nikoli.

New Report

Close