Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena štorija okol smeti !!!

Še ena štorija okol smeti !!!

Mene motijo vse debate okol smeti in ločevanja. Ker imam flet (okna) v bližini kant (ekološkega otoka) in pokasiram ves smrad, muhe… !!!

Veste kaj me moti?

Zdaj folk šiba na Bled, v Bohinj………. ma najdejo plac ob rekah place, v hribih ob bistrem potočku in si privoščijo. Do tu vse lepo in prav!

Zdaj popoldan se pa privlečejo domov in komplet vse smeti:
– cele vreče piksen pira – ko bi jih vsaj pohodili in zmanjašli volumen
– vse oglodane kosti kotletov
– vso svinjarijo mastno

vržejo v DOMAČO kanto!! In je v dveh dneh polna kanta! Kam naj pa jaz dam pakungo od jogurta?
Če že pokrov ponkc stoji? Če na vse to nabija sonce 14 dni, da pridejo kantarjaši pobrat??

A ne morte v Bohinju tudi smeti pustit?? Saj vse plačate. A res morte to privlečt domov, ker ni pod vašimi okni?

Dobiš popizditis! Pa tak bi radi imeli lepo……

Jas tudi dobivam popizditis ob teh smetinarjih! včeraj sem za las bila prepozna pa so že preznili kante. Sem hotela biti vljudna pa jih ogovorim; sem prepozna ane? En nesramen smetjanar pa men; ” ne gospa, niste prepozni, kar notr skočite” in pokaže na kamjon… Tadrug pa prida še bolj nesramno; ” Gospa, lahko vas pa tudi dvignemo” (je glih kanglo gor vleku s tistim kavljom)

Šmrk sem bva žavostna ceu večer, tko da tudi ne monu nisem imela volje težit! Šmrk in ni se zgodilo v Cerkljah. Se bom kar tja preselila…

Ja Dragi moji, tako je. Zato ker so smeti zdaj v bistvu prestiz in biznis No.1
In smetajnar ne more biti vsak, sploh ne. Veliko poklicanih, malo izvoljenih. To pomeni, da moraš imeti veze, da prideš na tisti kamion in se vozickaš okrog in ljudem šoli pamet, pa nabijaš kazni, ker pač pri vseh njihovih zapletenih pravilnikov, ki jih niti sami ne stekajo, ne moreš vedno pokapirat in trufit, da je vse prav odloženo.
.

En taprav kantarjaš dvigne pokrov, je glih na vrhu plastike en šop reklam – in ne spraznijo kante!

Veste zakaj? Ker so morali 25-letni propadli politikanti se nekam zaposlit. Pa njihova žlahta. In dons jih sedi 1000 po pisarnah, dala jih pa 150.
In to je treba plačat. Pa ne minimalca. Izpod 1300 € ni govora!

Isto k ena gospa dol (ena tema dol) jamra. Jih ni v fletu pa plačajo 30 € za elektriko.
2€ je elektrika, vse ostalo cuzajo luzerji. Pa ne me jebbat z nekim vzdrževanjem, pa priklop….pa kok garajo. Molzejo trebušniki okravateni v foteljih. To svojat plačujemo!
K je treba delat, DELAJO PROSTOVOLJNI GASILCI!!

K se pa neki zaštrika, pa dobeden ne ve, zakaj sploh je. Pa prelaga odgovornost na drug resor, kjer so isti luzerji……pa na tretji in četrti. Pa Občine, hehehehe…..
Prav smešno – groteskno je bilo videt zdaj na Vrhniki. En večji plačanec nesposoben – ene stare babe in dedci – “ne ne, motite se, mi samo kontoliramo, če delajo prav…” :–))))), “Ne mi pa za to nismo odgovorni, mi samo svetujemo” :-))))))
Cel kup enega šodra ……… ! FAK, pa ta država!


Tole štorijo je treba parkrat okrog ušes. Da upa takole smetiti.

New Report

Close