Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Serija: Gozdarska hiša Falkenau. Dobra ali ne?

Serija: Gozdarska hiša Falkenau. Dobra ali ne?

Ali je že kdo gledal to serijo? Ali je dobra, torej vredna ogleda? Ali ne?

Katera serija na popu pa je sploh dobra? …ti je retorično vprašanje, vsak normalen pozna odgovor.

Nemška slaboumna kmečka žajfnica, v kateri se skor nič ne zgodi. To smo gledali v 90h, ko ni bilo nič pametnega na TV.

Aja, tud če promovira vrednote kmečko-gozdarske bavarske verne familije? Mrbit maš prav.

Ste hecni s temi vprašanji. Poglej en ali dva dela in sam/a oceni, ali je to vredno ogleda ali ne. Saj veš, da so okusni različni – če mene vprašaš, ni vredna, če vprašaš mojo sosedo, je pa čist navdušena.

A to sedaj ponavljajo? Na POp.u? Kdaj pa? Moram pogledat, če se še kaj spomnim;)

Ma kakšen Pop. To je že pase. Ne ponavljajo.

Forsthaus Falkenau – nadaljevanka, ki jo snemajo že skoraj trideset let (od leta 1989 dalje, neprekinjeno)

Včasih je bilo luštno gledat, tole zdaj me ne pritene več. Zdaj, ali je razlog, da nisem več otrok, da imam drugačen okus za tv serije ali pa da je stvar z leti res izgubila na kvaliteti… kdo ve. 🙂 Toliko odličnih serij dobi človek preko torrentov, da je škoda investirat čas za gledanje te stvari na popu.

New Report

Close