Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek …čevapi:((((

…čevapi:((((

..alo mesarji, ma ste šli prou u q-rac???

Danes pečem ene čevape, nč ne rečem…pripravim prvorazredno žarišče (beri oglje), opucam gardelo, ohladim…in počasi naložim une čevape…lepo dišijo, začinjeni glih prov…lepe barve…

..pol pa tako, iz dolgcajta preberem deklaracijo….piše, prehranske vlaknine: KOKOSOVA VLAKNA??!!??

U čevapih??……thenxs, ker skrbite za balast u čevapih…ma vseeno, kokosova vlakna??

ps. so bili odlični, nč ne rečem….majo pač toliko dodatkov da jih sam doma ne narediš….ma vseeno, je potrebno en kup E-jev za to, da so “kao” dobri????

Kaj ti pomaga prvorazredno žarišče, če na njega vržeš pakirane predpripravjene čevape? Brezveze delo za prazen nič.

Yo, če ni vsaj malo kužka noter pa niso dobri ane.

Yo…. ti priznam…..prov všeč mi ratavaš:))

Kokosova vlakna niso E-ji 🙂

Drugace pa se vedno velja, da najbolj uzitni cevapi so doma narejeni in tocno ves, kaj vsebujejo.

In to ti carlos, ki se vedno hvališ s svojo kuharijo (kupiš že narejene). Edino pravilno, da si razočaran. Madonca, še jaz, ki se nimam za vau kuharico, jih tiste parkrat na leto sama skup spravim. Pa saj ni astrofizika.

Več ne zmoreš?

Ko paradižnik raste na kokosovih vlaknih je to super slabo in totalno nesprejemljivo.

Ko so pa ta ista kokosova vlakna v čevapih, so pa vauuu.

Pa razumi, če moreš.

………enostavno ne poznam te kemije ki jo zamešajo u tiste ćevape:((((

Malo flama, bočnik, obreznine, sol, poer, česnovo vino…2x premleto…kaj še manjka??

vegeta?? sredstvo za uravnavanje kislosti….sredstvo za rahljanje??? E-tak in drugačni??? Ti mesarji so nas čisto zastrupili………z okusi…….

Reci, da se salis…. vegeto v cevape???


Pa mi je nekdo dopovedoval, da čevapi ne rastejo na drevesih…

veget je še tamnjši greh u takih čevapih…….

ps.za ostale…načeloma jih delam sam, na roke….sam kakšen dan pride…ko ni cajta al jih pa kdo prnese..

mleto meso, sol. poper in česen in mogoče malo olja, meso pa, lahko je mešano, lehko je sama govedina , lahko je tudi ovca, pa dobro pregneteš in pustiš uro, dve tri meso ležati

Čevapi niso ćevapi, vsak nadaljni komentar je odvečen.Banjaluka, Sarajevo, Travnik, to, kar se v Sloveniji prodaja, ne privoščim najhujšemu sovražniku.

Pa ravno danes zvečer dobim ćevape iz Banjaluke, vi pa kar naprej jejte te smeti iz slovenskih trgovin.

Ravno sem kupil predpražnik iz kokosovih vlaken.Kokosova vlaknka so vsestransko uporabna,zgleda.
K bom delal čevapčiče bom nastrgal mal predpražnika v maso.Zdej vem v čem je fora(skrivnost) super nartabolših čevapov.

Ravno sem kupil predpražnik iz kokosovih vlaken.Kokosova vlaknka so vsestransko uporabna,zgleda.
K bom delal čevapčiče bom nastrgal mal predpražnika v maso.Zdej vem v čem je fora(skrivnost) super nartabolših čevapov.
[/quote]

Brez veze strgati predpražnik. Na koncu ti ga bo zmanjkalo in boš moral kupiti novega.

Dovolj bo, če boš na predpražniku zamesil maso za tvoje čevape.

______________________

A ti tud? Juznak?

New Report

Close