Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je tikanje v kuharskih šovih?

Zakaj je tikanje v kuharskih šovih?

Pri tej poplavi resničnostnih šovih v Sloveniji, se jih skoraj ne da spregledati.. Mi pa vedno znova pade v oko ena posebnost kuharskih oddaj. V vseh ostalih šovih so vsi na istem nivoju – ali se vikajo ali tikajo. V Masterchefu in v Gostila išče šefa pa tekmovalce tikajo. Pa se mi teli kuharji sodniki ali Bine Volčič ne zdijo neke spoštovanja vredne persone. Marsikateri sodnik iz drugih šovov je precej bolj spoštovanja vreden kot en kuhar, ki je verjetno komaj prilezel skozi osnovno šolo. Tikajo tekmovalce, ki so po nekaterih osnovnih normah mnogo bolj uspešni. Zakaj tako?

Zvezde plešejo sem gledala 2x- obakrat so se vsi med sabo tikali. Prejšnja leta sem spremljala Znan obraz…. so se tudi tikali. Kmetije, bb ne spremljam….ne vem, kako je tam s tikanjem.

Sem opazila tudi jaz. Po moje so si ta razmerja zamislili scenaristi, da je kakor bolj opazna razlika mojster – vajenec. Mi je pa moteče.

Lubica, verjetno lahko ti volčiča komot vikaš, je dosegel dost več v življenju kot pa ti kadarkoli. Tvoj domet in uspeh je, da petnajst ljudi prebere tvoj umski zmazek…


Bine, si to ti? Kakorkoli, po mnenju mnogih antipaticen tip. A to je neznanski uspeh, da se je uspel rešit alkoholizma?? Dej, rajši neham, da ne bom žaljiva.

New Report

Close