Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Študentski domovi Maribor

Študentski domovi Maribor

Ali je katera bivala v študentskem domu v Mariboru? Imam kar nekaj vprašanj in bi prosila za odgovore iz prve roke. Ne me pošiljat na stran študentski domovi, ker je vse premalo razloženo. Hvala, lp

Jaz sem pred leti bival v študentskih domovih v Mariboru, vendar to je bilo še pred velikimi obnovami. Takrat smo imeli mizerno opremo iz osemdesetih let, okna so bila že nova, ampak vseeno je bilo bivanje udobno. Ko sem pred nekaj leti bil pri kolegu, ki je bival kot absolvent v že prenovljenem domu je bilo prav fajn notri. Ne vem pa kaj bi drugače želela vedeti.

Js sem bila 3 leta nazaj v 9., eno leto prej v 10., še prej pa v 7. Vsi študenti so super, edino 7. je nujno potrebna obnove, pa mislim da jo bodo počasi začeli prenavljat, če je že ne.

Hvala. Rada bi vedela koliko oseb uporablja kopalnico, WC in kuhinjo, ali so cene, ki so navedene na strani študentski domovi z subvencijo ali brez, zanima me, kateri je najboljši dom na Gosposvetski ulici, ali imajo domovi dvigalo in še bi se našla vprašanja, ki se jih trenutno ne spomnim, pa so pomembna. Hvala,lp

Stolpnice imajo dvigala, štirinadstropni domovi ne. Takšni so tudi standardni predpisi za bloke v Sloveniji. Pri stolpnicah eno krilo uporablja en wc in kopalnico, se pravi okoli 6 sob in v vsaki sobi po dve osebi (sedaj je nekaj tudi samskih sob). V sedemki imaš kot apartmaje, se pravi dve sobi imata eno kopalnico in kuhinjo. Kako je v šestki ne vem. Cen pa ne morem komentirat, sem čisto izven tega.

Hvala, lp

jaz sem bila vedno v apartmaju, 2 ali 3 sobe in smo imeli svojo kopalnico. Fant je nekaj časa živel mislim da v 5., zelo urejena in je imel samsko sobo, kopalnico, wc in kuhinjo pa si je delil s celim krilom (to je cca 6 enoposteljnih sob). Tako da v vsakem primeru si te prostore deliš s 4-6 ljudmi.

Seksat se fajn da not, drugo pa te itak ne rabi zanimat.

Hvala, ta zadnji komentar pa za brez veze, hjoj…

A mogoce kdo ve a so homofobicni na geje v teh studentskih domovih?

Neizobraženi idioti mislijo da se v študentih samo sexa.

Ka pa transice a njih je kej?

Izobraženi fseved pa fprasa, saj ni spraseval/sprasevala za toto lol, pa mislim da je doste gay ljudekov tam v domoivh saj kolko vem..

lp

ne nismo homofobični, pač intimo drži v svoji sobi, ko si sam, kot vsi ostali. skupna kopalnica pač ni primeren kraj za to.
drugače sem pa sama bi in ko ni cimre tukaj spi pri meni včasih kak tip, drugič ženska
nihče še ni imel pripomb

Upam da, sicer pa logicno da kopanica ni temu namenjena!.. vazno je da nas noben ne preganja in zbada tudi ce npr pripeljes v sobo fanta ali pa ce se oblasic pac malo drugace..
Jih je drugace res dosti tam?

Jaz sem trenutno v študencu, so obnovljeni, zabav je veliko, nedolžnost boš zagotovo izgubila, v Mariboru je najboljše študirati.

ne nismo homofobični, pač intimo drži v svoji sobi, ko si sam, kot vsi ostali. skupna kopalnica pač ni primeren kraj za to.
drugače sem pa sama bi in ko ni cimre tukaj spi pri meni včasih kak tip, drugič ženska
nihče še ni imel pripomb
[/quote]

Od moje sošolke cimra je v kopalnici seksala s svojim tipom in jima zacnemo vsi trkat na vrata in vse one2 pa se kr naprej pa glasna in vse tako da smo ju potem posnel ko sta sla oba vn in jima je blo pol prov bed sam lej ne mores na v skupni kopalnici, tko da pol drugi se notr ne moremo.

Jaz sem trenutno v študencu, so obnovljeni, zabav je veliko, nedolžnost boš zagotovo izgubila, v Mariboru je najboljše študirati.
[/quote]

Bol tesko, i am a atranny lol. Resje maribor je zakonn

Sem v študentu peto leto pa vidiš vsega in svašta. Mi imamo tisti tip kopalnice, ko je več tušev not. Men je to boljše, ker se nas več lahko gre tuširat pa ne rabiš čakat oz te drugi ne rabijo. jaz sem v kopalnic I kakih 45 min. Sem se pa en torek kaka tri leta nazaj tuširala pa en cimer pijan privleče neko babo iz štuka in se še njedva prideta skupaj tuširat. Pač me ne bi motilo, če se mi tam zraven ne bi spravla seksat pa rukat tisto kabino. Saj ne da bi bla jezna ampak povedo/potrkal bi mi po vratih kabine pa reku, da za kakih 15 min rabta zasebnost pa bi bilo pametneje.

Haha vsi navalil na kopanico lol ko da soba ni dobra za take stvari, no ja saj ce niso homofobi v studentskih te si lahko yourself tam. A te ludeki gledajo v kopalnici al se brigajo zase?

Ka pa ce je tip ki zglea ko punca v zenskih cunjah a to koga moti tam v studencu?

A si jezna, ker še tebe ni povabil zraven?
Saj, če si potrebna, te lohka komot jaz potešim, ze kar vidim, kak bi uživala, v katerem študencu pa si, mogoč se res kej dobiva skupi?

New Report

Close