Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek On avanturo jaz resno

On avanturo jaz resno

Na eni strani sem spoznala super tipa vse lepo in prav le da on išče samo avanturo .Jaz pa resno zvezo kakšen nasvet koliko je upanja ,da bi se spremenilo ?

Pozabi na njega,taki smo večni iskalci:-)

Moški v določenih obdobjih življenja iščejo avanture, v določenih pa resne zveze. Podobno kot ženske. Obstajajo moški, ki bodo do konca življenja “iskalci”, bodo iskali avanture, seks… Večina moških pa se s časoma zresne, si zaželi partnerke, avanture pa so pogosto posledica propada resnejše zveze (da preboli, malo zadiha, se znori)…Tudi to obdobje mine čez nekaj mesecev oz. ko spozna žensko, s katero si želi še kaj več kot le seks. Takrat svojo “ljubico” pusti. Torej moški se verjetno bo spremenil, a če bo v tebi enkrat videl “lahko” žensko, dekel za avanture, imaš 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da bo kdajkoli s tabo mislil kaj resnega. Oz. jih sploh nimaš

Lepo napisano:-),mogoče se pa res ustalim.

Je pa menda ja logično, da se te zadeve razčistijo, preden se spustita v karkoli, ne?

Očitno sem potem že naredila usodno napako me že vidi kot lahko škoda

Nobene napake nisi naredila. V odnos si sla iskreno brez fige v zepu. Njemu pac ni do zveze. Konec koncu se je on odrekel priloznosti, ti nisi izgubila nic.

Ni tu upanja. Najdi si nekoga,ki je za resno zvezo, tega pa pusti. Ti boš srečna, njemu bo pa lahko žal.

Poznam eno, ki je tud mela enga nabijalca :).
Sicer ji je on pravil da sta v ‘neuradni’ vezi. Pač nabijal jo je k car in uporabil za potovanja po RS pa do hrvaške obale.

Ona pa mu je težila leto – leto in pol. On je vmes hotel najti drugo preko spletnih itd., ampak ker je bil povprečen (mogoče celo malo pod) mu ni uspelo in potem mu je kliknilo, da mogoče lahko ostane samski oziroma dobi potem še slabšo.

In zdaj sta skupaj uradno 😀

Sam tole je specifičen primer. Tipček pač ni mogel najti substituta. Pri tvojem pa diši po cotkanem tipu tko, da stavim da se ne bo spremenil.

Jaz te ne razumem. KAko si sploh lahko želiš resno zvezo, če sploh še kandidata nimaš? Sej najprej morš tipa sprobat, če sploh je za kej. Najprej se gre v avanturo, potem se pa nadgrajuje. Halo, ne morš se kr zmislt s prve “jaz se bom pa s tem poročila”, če ga sploh ne poznaš.

S katerega planeta ste eni padli, da ne veste, kako človeški odnosi delujejo? Ja, jaz iščem, kje se da kupit ferarija, ampak nimam pa še službe. Halo? Prve stvari najprej. Taprvo se je treba spoznat (kar zajema tudi seks včasih), potem lahko vidiš za naprej. Ne moreš gradit bajte brez temeljev.

Nobene napake nisi naredila. V odnos si sla iskreno brez fige v zepu. Njemu pac ni do zveze. Konec koncu se je on odrekel priloznosti, ti nisi izgubila nic.
[/quote]

Kako iskreno, brez fige v žepu? Če si na portalu izbereš nekoga, ki želi avanturo, sam pa razmišljaš najmanj o poroki in želiš vse skupaj nekako “spremenit”, je to iskreno?


Ti postavljaš pogoje, on sprejme ali pač ne.

In ja, mogoče mu bo kasneje za kaj več. Zaenkrat mu pač še ni. Če si fejst baba tudi po karakterju, bo že pogruntal, kaj je zanj dobro.

Ker marsikdo si zaželi resno zvezo, ko pride taprava oseba mim. Kar tako z jasnega z neba pa pač ne.

PA sej večina ljudi tko dela, no. Sej cunje tud ne kupiš, če ne sprobaš temeljito prej. Včas je treba pač leto pa pol testirat zadevo. In jasno druge ponudbe čekirat. PA kaj vi mislite, da če boljši pride mim, da bo kdo s slabšim/slabšo ostal? Nikoli in nikdar. To je prosti trg, vlogo igra samo kvaliteta, zato se pač potrudite, da boste kvalitetni in to podkrepite, ne sam jamrat in gledat, kako vam bo padla z neba resna dosmrtna zveza. Tega ni.

Sem moški in to je larifari. Jaz nimam nobenih zadržkov do resne zveze z ženskami, ki rade hitro in pogosto seksajo. In marsikateri moški tudi ženo pusti zaradi ljubice. Karakter je bolj pomemben od tega, katera zna noge bolj skup držat.

V bistvu imaš filter, skozi katerega gredo samo obupanci, tretjerazredneži. Samozavestni in kvalitetni dedci ne bodo šli v zvezo brez dobre testne vožnje. Enako velja za ženske.

Odkrito ti je povedal, da ga zanima avantura…tako, da mu nimaš kaj očitati. Ali se bo kaj spremenilo? To lahko samo čas pokaže. Pomembno je, da veš kakšna je situacija zdaj.

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Če ti tip že v štartu pove, da hoče seks se od tebe pričakuje, da to spoštuješ. Če ti paše bit fukfrendica (ni nič narobe s tem), potem super, če ne pač ne. Če pa misliš iti v to in mu ves čas težiti, ga klicati, pričakovati nevemkakšno cartanje po seksu… Pač to ni to. Fukfrendi se dobijo, opravijo kar je pač treba, gredo na pijačo po tem in se vidijo, ko naslednjič spet nekaj nucajo. Primeri, ko se tip zaljubi v tako žensko so zelo redki (bolj kot ne hollywoodski), predvsem zato, ker ženske preveč pričakujejo od tega in imajo potem zlomljeno srce na koncu. Tako razmerje ne bo dobro zate, ker boš ves čas čakala na nekaj več in te bo prizadel vedno znova. Ajde, ne rečem, da ni nemogoče, da bi oba začela samo skozi seks in bi se kasneje razvila neka ljubezen, ampak pri tebi je težava, da si že takoj želiš nekaj več in to ne bo šlo.
Primeri, ko moški pustijo svoje žene zaradi ljubic so povsem drugačni. Takrat je ljubica neka opora, nekaj kar moški pri ženi ne dobi… V kolikor na ljubico gledajo kot predmet seksa (te primeri so bolj pogosti), takrat žene ne pustijo. Tudi, ko se z ljubico ustalijo take veze navadno ne trajajo.
Skratka ne pravim, da je nemogoče. Je pa težko in neštetokrat boš prizadeta, predno boš morda dočakala svoj srečni konec. Je on res vreden tega?

Glej….najprej se zmenita…pogovorita, kaj si želi on, ter kaj si želiš ti.

Vse lepo in prav, ampak potem mora tudi v sebi videt lahkega moškega in se zavedat, da je kot takšen popolnoma neprimeren za kaj resnega.

Ma pusti psihica naj isce zrtve kje drugje. Cisto zares! Posli ga nekam in se naredi puna norca z njega on se je s tebe ze norca nardil, ko je dobil fuk..

Zlomljeno srce bo imela samo, če se bo zaljubila vanj. Ga bo pa imela isto, če se bo zaljubila v enega, ki niti seksat z njo ne bo hotel ali pa prijateljevat z njo. Tako da v bistvu za izgubit nima kaj dosti, itak si jo na roke drgne. Izbijte si že to farško miselnost iz glave, lula ni milo, da se znuca. Mednožne aparature je treba uporabljat, če ne znese za resno zvezo, pač ne znese. Treba si je pričakovanja naštelat situaciji primerno. To je meni najbolj smešna zadeva: jaz bi resno zvezo, sam še ne vem, s kom. LOOOOL

Bistvo je: za šanso z dobrim dedcem je tudi vredno tvegat zlomljeno srce. ČE imaš z njim 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šanse, da bo hotel s tabo kaj več, je to še vedno boljš, kot da si jo drgneš na roko in čakaš resnega princa, ki bo padel z neba. V tem primeru je šansa 0 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Sej tacajt, ko se s tem kuplaš, pa maš še enega ob strani, pa še njega sprobavaš malo. Tako si izboljšaš možnosti in spoznavaš folk.

Bolj kot premlevam manj vem …mene precej dobrih fantov lovi jaz pa norim za tem .Mogoče bi res morala tvegati?

New Report

Close