Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi ginekolog z UZ videl nosečnost?

Ali bi ginekolog z UZ videl nosečnost?

Živjo, stara sem 50 in prvič mi zdaj zamuja menstruacija. Pred tednom dni sem imela redni ginekološki pregled, zdravnik me je pogledal z vaginalnim UZ in rekel, da še nič ne kaže na menstruacijo in da je to zdaj to … prihaja mena. Zdaj pa me skrbi, če sem mogoče noseča? Bi on to videl?

Bi.

Ravno pred kratkim sem bila na pregledu in bi videl, če bi bila noseča. Pri meni je potem še vzel kri za pregled.

nova
Uredništvo priporoča

Vse, ki trdite da bi videl nosečnost – odvisno! Odvisno od tega koliko si noseča. Če je to ‘sveža’ nosečnost (torej manj kot 4 tedne) potem gotovo ne. Nosečnost se v maternici vidi šele ko bhcg naraste nad 1000, to pa pokaže že tudi vsak test nosečnosti. Zakaj pa ne narediš testa?

Ker me je ta možnost začela preganjat šele ta vikend, ker moža ni bilo vmes veliko doma in sva imela spolni odnos šele takrat, ko mi je že zamujala 🙂

Ultrazvok vidi v rodila, seveda.

Pa kaj ti vidiš kaj ženska piše? Ona je seksala, ko ji je menstruacija že zamujala, potem pa takoj šla h ginekologu. Valjda, da se takrat še ni videlo, če se je nazadnje kaj prijelo. Jao jebala vas osnovna biologija…

Pa kaj ti vidiš kaj ženska piše? Ona je seksala, ko ji je menstruacija že zamujala, potem pa takoj šla h ginekologu. Valjda, da se takrat še ni videlo, če se je nazadnje kaj prijelo. Jao jebala vas osnovna biologija…
[/quote]

H ginekologu sem šla na redni pregled, ki je pač sovpadal z dogajanjem …
Zdravnik je rekel, da nekaj sluznice je, a da M še ne bo tako kmalu. Zdaj pa se tudi jaz sprašujem, ali bi se tako zgodnjo nosečnost sploh že videlo.
Jutri grem pa itak po test.

Pri 50ih imas mogoce 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moznosti da si noseca in 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da si v meni.

ampak ta en procent je bila pri meni nosecnost. in na sreco sem potem v 6tednu spontano splavila.in sem bila ze v casu pred meno.saj sem v tisyem letu imela le dve menstruaciji in po spontanem splavu se eno.nato konec.sem pa takrat delala teste enkrat mesecno za vsak slucaj.in tudi moj ginekolog skoraj ni verjel.dokljer se ni preprical.bi pa v vsakem primeru naredila splav.Kontracepcijo pa sem imela do 50 leta.ustvari do takrat ko nisem imela menstruacije 6 mesecev.Ma usseno zgleda.da je moje telo samo poskrbelo.da se je nosecnost koncala s splavom

New Report

Close