Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje športni modrc večje številke?

kje športni modrc večje številke?

Bila sem po trgovinah in iskala šprtni modrc (90C), pa ga nisem našla. Same majhne številke. Kje še pogledat, kje jih zagotovo imajo?

Eh, saj sem narobe napisala, ne C, D! No, tudi odvisno do modela.

Verjetno veš, da ti eden ne bo zadoščap in boš rabila vsaj dva imeti na sebi istočasno?
Res je problem, če so prsi tako velike. Vedno se da naročiti preko interneta, če drugje ne uspeš najti.

nova
Uredništvo priporoča

Dva naenkrat da bi dala gor? Saj sem brala, da nekatere nosijo tako, ampak jaz bi raje enega 🙂 Dovolj močnega. 🙂

To stevilko prodajajo prav povsod, ker ni prav nic nadstandardna stevilka.

Ponovno vprašam. Ženske, če imate podobno velikost kot jaz (90D), kje kupujete športne modrce, s katerimi konkretno ste zadovoljne?

Jaz imam sicer manjši obseg in precej večjo košarico, sem pa zadovoljna s Panache znamko:
http://www.boobydoo.co.uk/shop-by-activity/running?back_size=439&cup_size=445
Naročila sem ga tukaj in

Ne boš verjela, v šparu.

Kupim tam, kjer vidim, dobim. Nazadnje sem v Intersparu sportni modrček in v Kiku tisto športno majčko – črno – res okej za 7€. Ostalo sproti kar vidim – C&A,…

spremljaj akcije v Hoferju – se vsake toliko časa pojavijo
tale je “dvojni”
http://www.kupujmo-ceneje.si/10747/inoc-sportni-nedrcek.html

Hvala vsem.
Panache so mi videti ok, a po izkušnjah moram pomeriti in si ne upam naročat preko spleta. Saj ko enkrat enega imaš in ti je ok, potem že naročaš naslednje, za prvič pa bi ga želela pomeriti.

Hofer, hmmmmm, moram spremljat in kupit, ko bo akcija.

Interšpar mi je zanimiva opcija, tam res nisem niti pogledala. Vidve, ki imata iz Špara, a lahko prosim napišeta znamko/tip?

Meni veliko pomeni, da mi nekdo pove: tole imam, sem zadovoljna, ker… ali pač tole imam in ni ok, ker ….. Sem pa res gledala ta vikend po trgovinah in sem presenečena, ker so res imeli povsod samo majhne na zalogi.

probaj dobiti v Hoferju, imam št. 80/85 D, in vse drži lepo noter pri teku.. Misslim da jih bodo letos še imeli, in vsaj pri nas, ostanejo večje številke..Pojdi pogledat, ker so jih prodajali en mesec nazaj, če bi jih v kateri podružnici še imeli.. pa še nekaj-naramnice so široke, oblazinjene, spodaj pod prsmi je širši trak s prevleko proti potenju..

Jaz prisegam na Triumph, naročam pa na Amazonu…
dragi, ampak vredni vsakega evra in ti ni treba nositi dveh modrcev, ker je eden dovolj močan:-)
lp


Ja, saj tudi če ga naročiš prek interneta, ga pomeriš in vrneš, če ni ok. Pač reskiraš tisti ca. 6 eur poštnine za vračilo, pa je. Imaš pa zato res dober modrc.
Sicer pa poglej še Triumph znamko Triaction. Jaz sem ga nazadnje (pred leti) kupila v Nami.

Mislim, da je znamka Naturana, nisem pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana.
Saj ni veliko izbire glede športnih, najdeš takoj!

New Report

Close