Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Neposrečeni otroci"

"Neposrečeni otroci"

Sosedova deklica je res gensko neposrečena. Od vsakega od staršev je pobrala najslabše. Po mami ozke ustnice in male oči, po očetu močno rado in sirok nos.
Onadva sta sicer povprečna. Grda igra narave.

In preden se oglasite tiste s svetničkim sijem nad glavo: mi smo vsi povprečni LOL

mogoče boljše poteze obraza, “pridelala” pa si si plitkobo in žlehtnobo.
Za prvo vemo, da je kakor je, za drugo smo pa sami odgovorni.

Avtorica, ti si pa od svojih staršev pobrala najslabšo možno IQ in EQ kombinacijo.
Še vedno bolje močna brada in velik nos, kot zabita glava in primitivnost.

nova
Uredništvo priporoča

Najbolj so mi zanimivi tisti, ki tako “skenirajo” tuje otroke, doma imajo pa s svojimi probleme.

Otroci se v mladosti in otroštvu ful hitro spreminjajo. Mogoče ne ravno vsi, ampak poznam primer enega fantka, ki je bil prva tri leta ful podoben mamici (blond laski, zasanjan pogled , njena usta…), potem pa se je v enem letu spremenil v čistega očka (temni žimasti lasje, nagajiv pogled, izraz…vse). Jaz ga sicer v živo nisem videla, ampak sem to spremembo opazila na fotografijah, ko sem jih slučajno enkrat videla. Tako da, ni rečeno, da bo ta deklica vedno taka. Je pa dejstvo, da baje otroci, ki so v otroštvu pravi lepotci in angelčki, po končanem razvojnem obdobju postanejo čisto povprečno ali celo zabuhli mozoljčarji in to ostanejo skozi vse življenje. Oni, ki pa so v otroštvu res malo neposreceni in nesimpaticni, nič otroško privlačni, pa postanejo po puberteti lepotci in mikavni Latino tipi.

Važno da so tvoji otroci lepi, a ne. Sej nič hudega, če jih bojo zajebaval, ker so po mami omejeni v glavo. Itak s svojimi redko delujočimi možganskimi celicami tega ne bojo dojemali, ti pa tudi ne.

Moj nečak se je rodil ne ravno kot najbolj lusten otrok. Nekaj let na njem ni bilo tiste prave otroške privlačnosti. Za svoja leta je bil vedno prevelik.
Danes ima fant 23 let. Je znan športnik, reprezentant, znan tudi po svoji “lepoti” in simpatičnosti.

Avtorica, saj poznaš pravljico o grdem račku, kaj?


Ah neee, saj nimajo problemov z njimi, samo vzgojiteljice so slabe, učiteljice jih imajo za brezveze na piki, profesorji nimajo pojma…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

S tujimi otroci so problemi, domači so izziv.

Hotela je le povedat, da se narava včasih rada malo poigra. Nič hudega ni hotela s tem !! Ne razumete ??
Se mi je zdelo;)

Zakaj potem ni nasla primera, ko se narava poigra tako, da otroci potegnejo najboljse lastnosti? Jih je veliko takih.

Zakaj potem ni nasla primera, ko se narava poigra tako, da otroci potegnejo najboljse lastnosti? Jih je veliko takih.
[/quote]

Takrat se ne da reči, da se je narava /grdo/ poigrala.

Uh kako predvidljivi odgovori…….

Jaz omenjam neposrečene kominacije, nazaj dobim servirane grde račke????
In takoj kontranapad na IQ???

Sprenevedanje vam gre odlično. Sedite 5.

ti to o moji znanki iz Slovenske Bistrice? ti povem, da so vsi trije zlati? ja, so! prekrasni!

Avtorica je podala ugotovitev in s tem ni hotela nič slabega. Dejstvo je, da nismo vsi otroci in odrasli enako lepi, simpatični, pametni, gladbeno ali drugsče nadarjeni. Se pa otroci in celo mladostniki spreminjamo. Poznam žensko, ki je bila kot otrok prav angelski tip lepotičke. Svetli kodrčki, veliiike modre oči, poteze, kot bi jih narisal. Prelevila se je v povprečno najstnico. Danes bi bila lahko povprečna 40 letnica, a se je prav grdo zredila in zapustila tudi sicer. Po drugi strani pa tudi Melanija na prvih fotografijah ni delovala kot lepotica.

Neposrečena si ti, uboga duša.

Še nikoli nisem tako ocenjevala otrok. Dejstvo pa je, da se bo ta punčka v puberteti lahko razcvetela v pravo lepotico, prav tako kot so eni otroci, zlasti punčke, ko so majhne zelo srčkane, potem pa se razvijejo v čisto povprečne ženske.
Tako da – ni pravila!

Ja, zaboga milega, a vi, svetniki, pa nikoli ne pomislite na kaj takega?

Jaz pa priznam, da mi je včasih kak otrok že vizualno tako mimo, da ga komaj prenašam. In, ne, tudi jaz nimam popolnih otrok, se zavedam, da verjetno tudi o mojih kdo tako misli. Ker ene poteze, ki jih imajo nekateri ljudje, so mi grozno zoprne.
Tako.

Kot sem rekel. Vas ne motijo samo imigranti.
Ampak vse živo.

Drugače telo je zgolj inštrument duše za dosego zadanih ciljev.
Rajši ‘neposrečen’ in moralno čist kot pa ‘posrečen’ in mestni ku****/ku***.

Toliko o vašem javno naučenem ‘duša’ šteje a potem s takimi temami dokazujete, da šteje zgolj materializem tudi v telesnem pogledu.

In vedno več vas je takšnih. fuj

Če pa je to jabolko kot končni rezultat lepš ali grše od drevesa je pa to zgolj igra narave, tako, da vsak dobi z ene strani lepoto, drugi pač ne, pa čeprav sta iz istega drevesa;)

Tanja je bila v oš grdi raček, bolj grda kot ne. Pa jo poglej zdaj – med vsemi sošolkami je daleč najlepša.

To pa ne bo držalo. Vsaj dve sta precej lepši kot Tanja.

To pa ne bo držalo. Vsaj dve sta precej lepši kot Tanja.
[/quote]

To ti misliš.

… za sosedove. Je pa res, da iskanje napak na drugih, umetno zvišuje slabo samozavest.
Najbolj bode pa v oči to, da take nebuloze piše odrasla oseba. Žalostno. Bogi otroci!!

Sploh ni nobenega problema.
Danes se iz povprečne ženske, s povprečno (ploh) postavo, da z lepotnimi posegi narediti super lepotico, ki se ji vsi klanjajo. Samo denar mora biti na računu.
Ne sekiraj se za sosedovo deklico, če bo ujela bogataša, se bo z lahkoto ‘prelevila’ v lepotico.

New Report

Close