Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včeraj v Supernovi

včeraj v Supernovi

Toliko neokusno in ceneno oblečenih žensk nisem videla že lep čas. Razvlečene trenirke, kavbojke, sprane pajkice,…Velika večina žensk je bila videti ali resnično ceneno ali pa celo siromašno. Razumem, da nimajo vse denarja za nakup oblačil, ne razumem pa, da tiste, ki imajo vsaj povprečno plačo nase navlečejo oblačila, ki jim resnično ne pristojijo.
Drugo negativno presenečenje pa v trgovinah…grozna moda letošnje leto, takšna, ki pristoji le redkim. Volančki povsod, bluze in obleke z odkritimi rameni. Žal je moda naklonjena takim s popolno postavo, ki pa jih je bore malo. Tudi sama ne spadam med njih. Žal sem zapravila cca. 400 EUR, da sem si osvežila svojo poletno garderobo.
In zdaj še moje vprašanje….ima že katera izkušnje z stilskimi svetovalkami in stilskimi zobraževanji?

žal v tvojem gornjem skrpucalu bode tisti žal.
žal…


Privoščilnik.

nova
Uredništvo priporoča


Privoščilnik.
[/quote]

Tvojega spet kot ponavadi ni doma?

Stilske svetovalke in stilska izobraževanja?? WTF? 😀 Mislim folk a ste vi hollywoodski zvezdniki in zvezdnice, da imate svoje stilske svetovalce?? Ajej, kam gre ta svet …


Privoščilnik.
[/quote]

Tvojega spet kot ponavadi ni doma?
[/quote]

Tule je in te lepo pozdravlja. Žal.

Jaz imam svoj stil, nosim tisto v čemer se dobro počutim in se ne oziram na mnenja drugih.
Živim svoje življenje in delujem tako, da se jaz dobro počutim.
V primeru,da bi se ozirala na to kaj drugi menijo o meni, ne bi bila jaz več JAZ, ampak ‘skropucalo’ mnenj in prilagajanj okolice.
To pa vodi v razna depresivna stanja in nizko samopodobo.

Na kratko:
Živi in pusti živeti!

Nimam izkušenj, ker rada sama odkrivam svoj stil. Na tvojem mestu, ko si zapravila 400 evrov za en nakup in ne veš, kaj ti pristoji, bi seveda poskusila najti stilsko svetovalko. Kot ljudje naročijo arhitekta ali krajinskega arhitekta.

Hja, moda je precej najstniško obarvana zadnje čase..

Kdor zna sivat, si lahko ustvarja svojo modo.

Pr***ce, ki niso zapravile 400e preden so šle v štacuno so zmotile urejeno avtorico teme :). Evra ne zapravim za to, da se bo nekdo drug dobro počutil.. Pojdi v teater ali na Gala večerjo, tam bodo urejeni, ne pa za šoping. Vsak se naj oblači v skladu s svojimi interesi in željami. Če želiš zapet bogatega tipa se boš valda uštimala, če greš pa po solato na plac, pa res ne vem, komu na čast bi se naj?

Za 400 eur si si kupila kratko črno oblekco dobre znamke. Kaj boš pa ostalo nase navlekla. Nič?

Ma ja, kljub vsemu ni ravno na mestu, da se po trg.centrih v trenirki za na vrt sprehajas – moje mnenje. Ni treba ravno pretiravat, a kavbojke gor zvlect ne more bit ravno pretiran problem. Moda je pa se kar pestra, vsaj zadnji dcve leti bistveno vec vsecnega dobim kot prejsnja leta. Prej je tezava v umetnih materialih, a zato vsaj kaksno rec manj kupim. Pa nisem ravno potrosnica, vecino oblacil ponosim, pa nato nove ….

New Report

Close