Najdi forum

Popay

Kolko je star popay in ali je samski.
Kaj pa otrok ma kaj in od kod je.
Kaksen pa zgleda a je velik .je crn l svetu

Star je 50, samski ni, 1,85m, temnolas z vložkom šarmantno sivih, otrok nima, doma je na kočevskem koncu.

[img]https://pbs.twimg.com/profile_images/3568643925/4871891e42ed576fe2c75eccb0c7059d_400x400.jpeg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

Ha ha.. pa je alfa samec razkrit.

mila

se strinjam he he

Opaaa, katero pa to zanima!? Kakorkoli, lepo, smmm, men težko, da razlagam, kdo sem, vsakmu pa brez problema povem na štiri oči, ne moreš pa tukej to razlagat, ko lahko vsak vidi, kateremu se ,da to brat.To pa ni noben problem tukej, zacahnaš si eno ikono (ženska seveda rdečo), tam spodej desno, greš na klepet, se zakleneš in odpreš dušo. Zdej,…. je treba bit pa fer pri tem, kar pomeni, če sm jst fer, ni rečeno, da je na drugi strani tud skulirn človek, jeba….. pol.. Pri ženskah je to tako, ženska ima trenuten preblisk, ko strela z neba al pa orgazem, ko je narajcana, neki jo zdrma, pol pa ne ve, kaj če, al se še bolj popali al čudna rata, to čudna, je bolj, čudno hladna zarad pitaj boga koga, al vesti al idelaov, ki si jih gradi o nekomu v virtuali.
Pa kaj reč, Olivinja, me je malo opisala, pri tem nekaj falila, paparazzo, je nalimal mojga deda, čeprav, če je kaj ziher pr men je to, da kadil pa nikol ne bom, o zobih glih, ne bi, me pa en neki jebe zadnje čase, milaa, je pa itak, ena bolj vrednih greha tukej, se mi zdi, hehe.
V glavnem, sem zaupanja vreden partner v vseh pogeldih, s katrimi sem v odnosu, to je to. Glede na trenutno stanje, nisem več đek, (sm pa glih predvčerajšnem eni rekel eni koki v pogovoru, da se malo obrne, da si jo malo bolj ogledam in ji pol rekel, da jo bi nategnil, hehe, ona pa, da ne gre to tako, hehe, itak, ( to jst vem, še preden to rečem) smešne so mi reakcije žensk, ko ji rečeš direkt, hehe) tako, da še sam dvomim, da se lahko kakšna popali za mene v reali. Popali se šele takrat, ko me začuti v sebi, na tak al drugačen način, hehe. Preden pridemo pa do te faze, je pa vse odviso od tega ženskega prebliska, ki mu pa ni glih za zaupat, če obvaldaš pdihologijo, hehe.
Je pa tako, Popay,… ma vas rad, hehe…, ker na tem čveku se mi zdi, da se da glih z zrelimi ženskami prav fajn debatirat. zato mi je carski.

hehe

psihologijo, ne pdihologijo, ehh… grem na bajcikl, hehe.

45 let, 5 krat ločena, socialka, zobe državni, kolo za 5k..greva eno furo?

Popay pridi malo v naše konce. Savinjčanke smo prav fejst. Pa mislim, da imaš partnerko, pridita oba!

Me presenečate ženske. Dejansko v vas budi zanimanje človek, ki zase pravi, da je vreden zaupanja, hkrati pa je bil v vezi in tiščal oneta v vse, kar je dalo noge narazen. Ima partnerko, o kateri nikdar ni prebrati lepe besede, ampak non stop neko sanjarjenje o drugih zenskah …

Vas pa v resnici zanima samo to, ali ste ‘dovolj dobre’, da bo tudi po vas probal stegnit prste. Ego. Torej pozornosti in samozavesti sestradane ženske. Še partnerko bi rade spoznale, da vidijo, če so boljše od nje … Ajej, punce, punce 🙂

Saj je simpatičen, ampak, da bi si izbrala takšnega moškega? Nikoli 🙂 skozi moje oči le diskreditira prave dedce, ki so sposobni dati ženski veliko več, kot pa tale naš simpatični in ostareli playboy 🙂

On bi seveda v svoji sproščeno zastavljeni komunikaciji rekel, da se jaz ne znam sprostiti in da se samo enkrat živi, kar pa je seveda samo prozorna kamuflažica za to, da je v resnici divje sebičen in indiferenten do vsega, kar je izven njegovega ‘prav’.

Popajče, ne bodi hud name, en mora enkrat vržt karte na mizo 🙂 pa ve, drage monklje, tudi ne. Moji nameni nikakor niso slabi, morda le kanček provokativni 🙂

Mimoidocka, jaz ti pritrdim v vsem glede tegale nasega slona med porcelanom. Zaupanja vreden partner, hehe, je rekel volk. Je, ja, dokler gre vse po njegovih predstavah.

Če drugega ne, popay obvlada fairplay in na tebi je, se greš igrico ali ne. Meni je multi simpatico, en izmed jokerjev v rokavu tu gor, jaz pa asica, hehe.
A kako izgleda? Ne bom povedala, boste vse začele na basket rinit, pa tenis in riti na kolo tiščat.

psihologijo, ne pdihologijo, ehh… grem na bajcikl, hehe.
[/quote]

Popajče, če boš popravljal za sabo vsako besedo posebej, ne bo nič z biciklom še cel mesec, hehe.

Da še jaz stopim Popayu v bran.. Eno je, kar moški govori da bi.. drugo pa je kar res stori. Dovolj sem bila v moški družbi, da sem ugotovila, da moške vedno mikajo druge ženske. Moški razmišljajo in čutijo drugače kot ženske. Za seks ne potrebujejo neke višje duhovne in energetske povezanosti in prave aure, čisto dovolj so dobre noge, če pa je zraven še dober parfum je pa zmaga. Je pa potem odvisno od posameznika kje se ustavi. Se mi zdi podobno kot npr. da bi lahko ukradel večjo vsoto denarja in bi vedel, da te ne morejo dobit. Ampak tega ne narediš, ker ti to morala ne dovoli. Enako je z varanjem ; bi, ampak ti morala to ne dovoljuje. Popay ni nikoli napisal, da ni zvest, niti v kakšnem razmerju je, če sploh je. Kakor se mi zdi, piše o nekih razmerjih v preteklosti. Ima pa zdravo moško razmišljanje. Se mi zdi, da igra z odprtimi kartami; Vzemi ali pusti, brez skritih igric.

Uhhh, pa dejmo,….. Zahvaljujem se ženskam, ki ste mi stopile v bran in si štejem v čast, da ste si vzele čas, za to, kar ste napisale, posebej mili, ki zelo redko komentira, se pa vidi, da ve kako moški razmišljamo. AnaLiza…., ti pa veš o men skor vse, hehe, carski praženec, je bilo dons kar konkretno kolesarjenje, hehe, savinjčanjka, mogeoče pa uletim kdaj ka vam, hehe.
Kritike so pa tak rajc, da je treba nekaj napisat v svojo obrambo. so pa čisto ok., in ni nizkih udarcev s strani teh, ki so jih napisale, v bistvu so čisto dobrodošle, pač, akcija, reakcija.

Mimoidoča,
ti pravš, da si vrgala karte na mizo v mojem imenu, heh. Falila si v tem, ko si napisala, da nekatere razmišljajo, če so dovolj dobre, da bi po njih stegnil prste. Oprosti ampak brezveze mnenje, en primer,….. sem se z eno enkrat dol dal, pač narediva tisto kar se more, za obojestranski užitek, pa leživa po koncu tega, jst jo držim objeto ona se igra s prsti po mojih prsih, tišina in obojestransko meditiranje, men je pasalo, ko mi ona pribije,….. ej, da ne boš mislil, da sem zdej zaljubljena v tebe,….. uuu, jebo te, tud na kraj pameti mi ni prišlo to. Jst sem stvar čist jasno razumel, kresneva se in to je to, nobene zaljubljenosti nism videl v njenih očeh, hvala bogu, v mojih pa tud ne, pač ni bila ta tip ženske s aktero se bi šel neko zaljubljnost, tud po karaktereju ne. (Seveda se bodo takoj našli modeli, ki bodo rekli, kako se morete dol dajat brez čustev, hehe, jaka muda….., hval bogu pa za tiste, ki to počenjo z čustvi, jst pa vseeno imam neka čustva do tiste, s katero se dol dam, vsaj minimalna). V seb sem takoj pomislil, nisem ji pa rekel, …. kako moreš bit tako zadeta v glavo, da si to rekla, vedel sem, da po tem f u k u ne bo med nama nič več, filing mimoidoča filing je to, ki te ne more zajebat.
Ti si napisala, da ti bi jst rekel, da se ti ne znaš sprostiti, spet kiks, od kje jst vem, kakšna si ti po karakterju in po tem kar si napisala ti tud v sanjah ne bi mogel reči, da se ne znaš sprostiti, po tem kar sem prebral, pišeš čisto sproščeno. Mogoče si v bistvu bolj sproščena od mene, jst znam v reali tud tremo imet, no vsaj, ko sem bil mlajši je bilo to kar prisotno. To o nogah narazen, mi je bilo vedno mimo, vsaka ženska, s katero sem se ulegel, je imela noge skup, da so jih dale narazen, je kar trajalo, zarad predigre. so jih pa prej naslonile na moje noge, nekako me z eno nogo objele, to, noge narazen se mi zdi preveč hladno, raj rečem da so se mi odprle in mi dovolile prodreti v njih, več al manj je bil to vedno užitek, spet… v obojstranski užitek, poudarjam, ker je to obema pasalo. Tukej je poanta moje filozofije, ta užitek, pa se mi jebe, če je nekdo stokrat zvezan, če je trenutna situacija godna za ta užitek. Spet pa ni šans, da grem z glavo skozi zid, sem raj celo življenje brez sexa, ko ga jebe. Vsi ljudje pa imamo v seb hrepenjenje, eni tako, drugi drugačno. men je lepo z mojim razmišljanjem in mi je samo važno, da oseba, normalno ženska, razmišlja, da se ima dobro z mano, kaj pa sem spada pa itak vsi vemo, pa spet, preber pozorno, ni nujno, da je to na koncu sex…, torej, žiivi se samo enkrat, to je to. Da bi pa tukej pisal, o ljudeh okoli sebe mi pa na misel ne pride, to pa. pišem o preteklosti, spomini pač, ene vrste dnevnik, hehe.
Jezen na tebe nimam bit za kej, tvoje opažanje, ki je vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} napačno za moje pojme o meni, ti kar kritiziraj, ni nič narobe s tem, kar se mene tiče.

Oli
va, ti delaš parodijo iz besede, zaupanja vreden partner in seveda samo na to gledaš, če bi kakšno drugo dol dal, so pa v tem partnerstu tud druge stvari v katerih se to kar ti misliš izgubi v vesolju, spet moja filozofija, pozdrav od slona v trgovini s porcelanom, hehe.

Men je pa popay ful ušeč! Pove tko kot je, ga je ful dobr brat!
Pa tud fajn je k vidš kako velik decov razmišla pa tega ne povedo 🙂
Popay men si ušeč 😉

Tako se govori, četrtinka, hehe. Jst pa itak tukej vse povem vsaj v treh četrtinkah, če ne v celoti kako in kaj, hehe.


Meni so pa bejbe bolj všeč, čeprav proti špinačarju nimam nič!

Tako se govori, četrtinka, hehe. Jst pa itak tukej vse povem vsaj v treh četrtinkah, če ne v celoti kako in kaj, hehe.
[/quote]

Hehe..dobr je, ko pišeš o svojih izkušnah z ženskami..če skačš čez plot pač skačeš, sej je dost decov tašnih, sm ne povedo pa tud ženske si tega nočjo priznat, tud če to opazijo…


Meni so pa bejbe bolj všeč, čeprav proti špinačarju nimam nič!
[/quote]

Verjamem, da so ti bejbe bol ušeč 🙂

Tako se govori, četrtinka, hehe. Jst pa itak tukej vse povem vsaj v treh četrtinkah, če ne v celoti kako in kaj, hehe.
[/quote]

Hehe..dobr je, ko pišeš o svojih izkušnah z ženskami..če skačš čez plot pač skačeš, sej je dost decov tašnih, sm ne povedo pa tud ženske si tega nočjo priznat, tud če to opazijo…
[/quote]

Mimo grede,…… četrtinka, tisto ponoč, ko sva zmenjala par besed na klepetu sem bil jst, hehe…..

Hehe..dobr je, ko pišeš o svojih izkušnah z ženskami..če skačš čez plot pač skačeš, sej je dost decov tašnih, sm ne povedo pa tud ženske si tega nočjo priznat, tud če to opazijo…
[/quote]

Mimo grede,…… četrtinka, tisto ponoč, ko sva zmenjala par besed na klepetu sem bil jst, hehe…..
[/quote]

A res?? Hehe supr…sm si hitr zbežal, hehe


šit — spet sem foušljiv … kašna ponudba za FFM ☺


šit — spet sem foušljiv … kašna ponudba za FFM ☺
[/quote]

Hehe tale ponudba pa zmaga 🙂

New Report

Close