Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Puli mama zadavila 3-letnega sinka

V Puli mama zadavila 3-letnega sinka

Ste brali to grozoto? In sodelovala je 14-letnica.

Ubogi deček. Upam, da mu je zdaj končno lepo.

ne seri s tem da mu je končno lepo!!! Ne seri res.


Tudi jaz sem pomislila enako-grozljivo kako lahko nekdo napise, da je zdaj umrlemu lepo. Za zlocin pa je grozljivo mila beseda. Nimam besed. Ubogi otrok s kaksnimi posastmi je zivel.

nova
Uredništvo priporoča

kreteni so bili in bodo.

Otrok, žal mi je, da te je to doletelo iz vira nepreživetja človeka. Ker žival morda ugnobi le tisto, kar je pomembno za njegovo preživetje ter nima razuma. In je to nagonsko. Brez razuma.
Žal mi je deček. Vedno le upam, da niso trpeli preveč, predno so le umrli, saj je za njih trpljenje manjše. Kot vse ostale agonije. Ki niso rešljive za čas življenja.

Poslali sta ga med angelčke in zdaj bo z njimi večno letal po nebu. Meni se ne zdi tako slabo no…. Tu na zemllji se mu je godilo dosti slabše.


Ne delaj se norca iz ljudi.

Problem je tudi v tem, da sta morilki mladoletni. Tako pri nas kot na Hrvaškem bi morali pri najtežjih kaznivih dejanjih v zakonu določiti, da se mladoletnim sodi kot polnoletnim. Tako je v ZDA. Drug problem je še ta, da bodo na vsak način želeli dokazati, da je bila mati neprištevna, kar seveda ni res, saj se je ponujala na socialnih omrežjih. Očitno ji je bil otrok odveč. Zanimivo je, da so takoj začeli govoriti o njenih duševnih težavah. Žal je tako, da so nekatere matere zaradi različnih interesov sposobne škoditi lastnemu otroku. Te zgodbe so bile že videne.

Samo ena morilka je mladoletna, (14). Mama otroka je stara 32 let.

Primera nisem preučeval podrobno, mislim pa, da gre za muslimane.

Aja? No, saj se mi je zdelo čudno, da bi bila tista tudi mladoletna, ker precej starejša izgleda. Kakorkoli, mladoletno sostorilko bi bilo treba obravnavati kot polnoletno, a žal to pri nas in pri njih ni mogoče. Danes že otroke novačijo za terorizem, zato to pravim.

Še ena ljubeča mati, ki ji je sodišče (oz. sodnice) dodelilo skrbništvo otroka…..

ČE bi šla splav delat pravi cajt, vsaj ne bi bilo trpljenja. Ampak tega v katolibanski državi ni za pričakovat, sploh pa ne od muslimanke.

Mati ni muslimanka, oče otroka pa je. Sem brala, da jo je on rešil od enega tipa, ki jo je pretepal, potem pa ga je varala in jo nekoč, ko se je vrnil domov našel v postelji s sosedom, v sosednji sobi je bil pa sinček poln ugrizov. Oba je pretepel in se šel prijavit na policijo ter povedal, da ona zanemarja otroka in naj kaj naredijo. A namesto da bi rešili otroka, so njega zaprli, ona se je pa medtem ponujala po internetu, sosedje pa zdaj govorijo, da je otrok ves čas presunljivo jokal.

ona je bila prostituka, sosedje peravijo, da so stalno prihajali in odhajali moški v hišo..otrk je bil v napoto in sta ga z njeno prvo, 14 letno punco zadavili..nekaj podobnega kot naša alibabičeva..posledica je mrtev otrok, v obeh primerih..obe v zapor do smrti.

Ta ni njena hčerka, ni v nobenem sorodu z njo. To je neka punca iz popravnega doma.

Ta ni njena hčerka, ni v nobenem sorodu z njo. To je neka punca iz popravnega doma.
[/quote]
tukaj piše:
http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/foto-je-mama-iz-pekla-ki-je-ubila-lastnega-sina-denisa-3

Ta ni njena hčerka, ni v nobenem sorodu z njo. To je neka punca iz popravnega doma.
[/quote]
tukaj piše:
http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/foto-je-mama-iz-pekla-ki-je-ubila-lastnega-sina-denisa-3
[/quote]

Kaj piše?


tukaj piše:
http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/foto-je-mama-iz-pekla-ki-je-ubila-lastnega-sina-denisa-3
[/quote]

Kaj piše?
[/quote]
“Tudi 14-letnica je stara znanka policije. Nedavno je zbežala iz prevzgojnega doma in celo prijavila lažno posilstvo. S Chiaro je našla skupni jezik, potem ko je začela paziti njenega sina, medtem ko se je dečkova mama zabavala naokoli. “
iz tega razumem,da jo je vzela za varuško fantka- torej, da ni bila njena hči.

Kaj piše?
[/quote]
“Tudi 14-letnica je stara znanka policije. Nedavno je zbežala iz prevzgojnega doma in celo prijavila lažno posilstvo. S Chiaro je našla skupni jezik, potem ko je začela paziti njenega sina, medtem ko se je dečkova mama zabavala naokoli. “
iz tega razumem,da jo je vzela za varuško fantka- torej, da ni bila njena hči.
[/quote]

Ja, točno tako.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


grozljivo, kakšne pošasti so lahko nekateri ljudje.

Mogoče bo kdo poskrbel, da bo tudi tebi lepše ali pa tvojemu otroku….

Nekateri ljudje (pa naj si bodo to ženske ali moški), bi bilo bolje, da NIKOLI ne bi imeli otrok! Boljše bi bilo,da bi jih sterilizirali, kot da pozneje počnejo taka grozodejstva. Pa naj si bodo pretepi, umori, zlorabe itd.!
Nekatere ženske enostavno niso ustvarjene, da bi bile MATERE!

… piše, da je ona HOTELA otroka. Partnerju (očetu dečka) je “utrujala”, da želi otroka z njim.

New Report

Close