Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vatikan zna-ve, o izven zemeljskem obstoju- vesoljcih

Vatikan zna-ve, o izven zemeljskem obstoju- vesoljcih

Še malo in bo prišlo do razkritja, da nismo sami, vas je kaj strah?

normalno je, da so v tem enormnem vesolju še druge civilizacije. Nekje res, res daleč, verjetno so. In nočejo imeti opravka z primitivnim človeštvom ker smo tu destruktivna rasa katera uničuje sebe in ves planet.

ravnovesje na zemlji, drugače bi že cel svet bil uničen, so prijazni ljudem!

nič ne uravnavajo. Baje sta 2 scenarija, če nas druge civilizacije odkrijejo:
1. vse nas potamanijo kot mravlje in vzamejo vse resurse ( zlato in druge kovine)
2. nas naučijo kako se nehat pobijat

Steven Hawkings, svetovno znani fizik ( na vozičku) pravi, da če nas odkrijejo, bo scenarij 1. Profesor Hawinkgs ODSVETUJE kontakt in iskanje drugih civilizacij http://anonhq.com/professor-stephen-hawking-says-alien-life-real-warns-humans-not-make-contact/

da je to resnica, če bo do česa enkrat prišlo bo pa katastrofa, zakaj ljudje ne bi smeli vedeti da obstojajo?

tam je največ zlata, ljudi pa naj pustijo!

Po LOGIKI morajo bit nekje civilizacije. Vesolje je RESNIČNO OGROMNO, se celo razteza!! To pomeni, da se galaksije oddaljujejo ena od druge s svetlobno hitrostjo!!!! Vesolje se širi, veča, ter hladi. V glavnem tuje civilizacije verjetno so. Ker pa je vesolje ogromno mora informacija ( svetloba ) prepotovati RES OGROMNE RAZDALJE, da jo mi ujamemo s teleskopi.

svetloba potuje skoraj 300. 000 km / sekundo, svetloba od Sonca rabi do nas 8 minut, saj je Sonce od nas oddaljeno 150 milijonov km. Svetloba šviga po celem vesolju. Čeprav je hitra potrebuje doooolgo milijard let, da pride do nas. Potem si lahko mislite kako globoko in enormno je vesolje!

Zemlja je zemlja, edina delujoča na 3d in s točno določeno frekvenco. Nobena druga civilizacija ne zmore in ne bo zmogla “vdora” v našo atmosfero, nikoli. Zato je strah pred direktnim fizičnim kontaktom odveč. Toda, ker mi nismo le fizična bitja in smo in delujemo ne nič koliko nivojih, smo vplivani, programirani, zlorabljani, izkoriščani itd. ves čas, že tisočletja … in ja, to vejo, zelo dobro vejo, ker vatikan, pa itak vse cerkve in vse vlade in … so temne.

niso neumnosti ampak vprašanja prihodnjega obstoja civilizacije

Neumnosti so, ja, ko se govori o prihodu vesoljcev in strahovih povezanih s tem. Nobenih vesoljcev ne bo sem kot nekih fizičnih bitij, ker enostavno njihove ladje, ne oni ne vibrirajo s tako frekvenco, kot zemlja in mi in ne bi prenesli prehoda skozi atmosfero, kaj šele bivanja tu. So pa tu že ves čas, od vsega začetka, vendar ne na fizični ravni. In ne pomagajo, nikoli niso in nikolki ne bodo. Ker le harvestirajo.

kaj to pomeni 3D


Jst tud vem!

Fizična raven človeka, zemlje, trodimenzionalnost. To kar “vidiš”, se lahko dotakneš, spreminjaš obliko …

same neumnosti

Prav imaš, da je Zemlja 3 dimenzionalna, torej 3 D, seveda. In to je dimenzija v kateri mi funcioniramo TUDI, ČE znanstveniki pravijo, da naj bi Einstein izračunal obstoj 11 dimenzij, torej vzporednih dimenzij ( druga vesolja itd). Imaš pa prav, seveda, mi funkcioniramo v 3 D konceptu: širina, višina, globina., 4 dimenzija po Einsteinu, pa je ČAS. Berem ogromno o znanosti in verjemi vem malo o tem 🙂

same neumnosti

točno tako, mi delujemo na temelju čutil ( vid, voh itd…) na temelju 3 D dimenzije, to je jasno. Na nas vpliva GRAVITACIJA, torej magnetna moč Zemlje. Dokaz je tisti slavni primer, ko je Newtonu padlo jabolko na glavo in se je vprašal ZAKAJ? 🙂 Zaradi gravitacije, seveda.

Vse drugo nakladanje na nas V PRAKSI na tem planetu, nima vpliva. Podrejeni smo zakonom tega 3 D planeta.

Ti bereš o nekih teorijah, ki niso in ne bodo nikoli dokazane, jaz pa to vem, ker to doživljam, vidim, sem. In ko jaz govorim o dimenzijah, ne govorim o drugih vesoljih, vzoprednih vesoljih ipd., ker sploh ne govorim o vesoljih. Govorim o nas in naših nivojih,m dimenzija, kjer jaz/ti/drugi smo, obstajamo, ves čas, tudi hkrati v več vesoljih (če že hočeš) in le ta tu je 3d, ki je pa le kak milijardni delček naše celote.

strinjam se s tabo, realnost je tukaj in zdaj, teorije pa so bile in bodo. Je pa tako, veš, prakse NI brez teorije in obratno, tudi teorije ni brez prakse. Obe se dopolnjujeta kakor se dan in noč ali pa moško ženski princip. Vse je dvojnost. Življenje in smrt, dan in noč. znanje in neznanje…

Vatikanska duhovščina ima celo astronomski observatorij. Čeprav verjamejo v Boga se zavedajo, da je vesolje OGROMNO. http://www.vaticanobservatory.va/content/specolavaticana/en.html

Vesoljci so, pa ne samo tudi Zemljo so naselili z nami in nas opazujejo in proučujejo. Namen nam neznan, oni že vejo. Pa še to celo ustvarili so nas in nas spreminjajo, določajo nam usodo, še kaj. Sprijaznite smo pač preučevana sorta. Zakaj bi z nami stopili v stik, če so nas ustvarili in so med nami?

obstajajo teorije, da smo mi samo HOLOGRAM. haha 🙂

HOLOGRAM teorija pravi, da je ves program na površini neke super črne luknje ( ki vase vsrkava vesolje), mi pa smo samo projekcija tega kar se dogaja na površini črne luknje! Tako! Zdaj imate o čem mislit pred spanjem 🙂

Nehaj no. Teorija, teorija, teorija … en kup nekih teorije, ki so in bodo ostale zgolj teorije. Ve lahko le tisti, ki izkuša iz prve roke. Pa še tam je vprašanje, ali gre za njegovo lastno izkušnjo ali ali le nek mentalni, čustveni, psihični ali drugi vpliv/program. In mi nismo noben hologram, lahko pa marsikdo misli, da izkuša hologram, ki pa je v tem primeru vpliv od zunaj. Mi kot 3d telo smo pa res le avatar, nič drugega, pa spet le eden od avatarjev.

tudi jaz mislim, da je malo verjetno, da smo češ HOLOGRAM. Ker živimo v 3 dimenzionalnem prostoru. Strokovnjaki pa pišejo članke, da smo hologram znotraj naše 3 D realnosti. Sicer je kar je. Važen je princip REALNOSTI. TOREJ OTIP, TO KAR VIDIMO IN REALNO ZAZNAVAMO.

tudi psihoanalitik Sigmund Freud je rekel, da je važna SAMO REALNOST. Če človek nima stika Z REALNOSTJO, je izgubil stik Z RAZUMOM.

New Report

Close