Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ena južna in Grda resnica ajmo ovamo haha

Ena južna in Grda resnica ajmo ovamo haha

Se pravi jaz in ” grda resnica neprijaveljena” imamo rade Refošk, poudarjam samo VINA KOPER haha, a mala ” južna ena” pravi, da bi pivo 🙂 haha

Mala južna najviše voli vruce ozujsko

meni pivo ni dobro 🙂 moj se čudi in ne more verjet haha 🙂

Refošk, ob pravi družbi, izberem jaz 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ej vruce ozujsko je zdej skrivna koda za južno. Sam nobenemu povedat
Vruce ozujsko alias vroči hrvat

Ožujsko je hrvaško ne? Baje je okej. Moj ljubljančan hoće samo Union pa sad šta je tu je haha :-)) I utakmica od Olimpije mu je smisao života 🙂

Pa gdje ste mi frendice, evo i mene kod vas, nosim pivu i domaču rakiju 🙂

resnica ova mala Ena južna svima glavu zagrela, obožavaju je Slovenci haha, jadni dećki 🙂 Ali dobro, i južne volimo Slovence 🙂

Ena južna

mala ja te uvek opozoravam već tjedan dana nemoj previše, da jim zabijaš kajlu, ne znaju oni to, da podnose 🙂

ajoj, rakija je jaka, ubi konja s tim majko moja hahahaha 🙂

Jaz v Slo Union, na Hr pa obvezno žuju, ker je zakon 🙂

Pa nisu loši ni Slovenci, ima i njih puno ljepih.

Ja sam nekad volila sve nema veze ko I sta, Al sad samo Slovenca. Nesmijem neg samo njega

da, ima lepih Slovenaca, nema šta 🙂

mala jel ti teraš rakiju? Ja bi pod stolom završila, da je opalim 🙂

Dobri su bogami i naši, tu su rođeni pa se poslovenili haha 🙂

mislim, da Slovenci vole južnjakinje a i južnjakinje vole Slovence. Ima i puno južnih parova.

Meni nije bitna narodnost, ni vera,. Ako je ljubav prava može biti i Japanac haaha 🙂


Moram.
Rakija ti je za cirkulaciju, pivo za mišiče, vino za krvnu sliku, pelinkovac za stomak. Svaki dan mrtvo pijana iz zdrsvstvenih razloga :)))

Zadnjič sem gledala en film. Pisda je bil en dober Kitajc. Zdaj čist drugače gledam na Kitajce. Kako malo je treba včasih haha

I ja kad popijem sve volim 😀

haha, rakija za cirkulaciju? .-)))) Mater mene bi zbila pod mizo, tolk je močna haha 🙂

Resnica

Kitajci mi niso no. Raje Slovenc ali pa Srb, ma tud Hrvati so luštni 🙂 hahaha A bogami oni Švedi gore su isto luštni, plave oči i to haha 🙂

I ja kad popijem sve volim 😀
[/quote]
Al priznaj najviše opet voliš vruce ozujsko


Tud men niso bili dokler nisem gledala filma haha

I ja kad popijem sve volim 😀
[/quote]
Al priznaj najviše opet voliš vruce ozujsko
[/quote]

Hladnu žuju al mora bit i vruča pored 😀

južna

rakijo sem poskusla samo enkrat, res premočno uh 🙂 gene imam od dol ampak rakije ne pijem 🙂 sem sploh južna duša? 🙂 Ja sam nekaj vmes 🙂

zanimivo, da mate rade Ožujsko, hm, a je sploh neka razlika med temi pivami? Men hmelj ne sede 🙂

Ali samo jedna, ujutro uz kavu ;)))

Pa i ja sam ti nekaj vmes :)))

New Report

Close