Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek monklje, pokomentirajte tele sandale na nogah

monklje, pokomentirajte tele sandale na nogah

Velika noga št. 42, zaradi širokega stopala gre noga malo čez sandale, ker je podplat sandala ožji od stopala, prsti kot čevapi, palec ukrivljen.
A take sandale pašejo na take noge? Ali je bolje, da se nekdo s takim opisom nog odreče podobnim sandalom, ker ni tolk fajn za pogledat?
https://prnt.sc/fcnkl2
https://prnt.sc/fcnlfr

podplat je preozek po moje in izgleda čudno, ker noga pride čez.

Ne, ni lepo videt.

nova
Uredništvo priporoča

in zakaj ne? nekatere majo noge po jusu, pa zanemarjene, dolgi nohti, pod njimi črna umazanija, kar je hujš

Sicer je vazno kako se clovek v obutvi pocutu, pa videz tudi ni za zanemarit. Poguglaj Wide foot sandals, vidis modele za siroka stopala, ki vredu izgledajo.

in zakaj ne? nekatere majo noge po jusu, pa zanemarjene, dolgi nohti, pod njimi črna umazanija, kar je hujš
[/quote]

Vprašala nas je za mnenje. Me smo ga povedale. Kaj je tukaj narobe? Ti argumentiraj?
Misliš, da bi bilo treba take, kot si ti, najprej vprašat za dovoljenje ?

in zakaj ne? nekatere majo noge po jusu, pa zanemarjene, dolgi nohti, pod njimi črna umazanija, kar je hujš
[/quote]

Vprašala nas je za mnenje. Me smo ga povedale. Kaj je tukaj narobe? Ti argumentiraj?
Misliš, da bi bilo treba take, kot si ti, najprej vprašat za dovoljenje ?
[/quote]

Ti dam prav.
Eni se usajajo zaradi usajanja samega. Ali ne preberejo, ali pa ne razumejo, kaj so prebrali.

Nohte bo treba nalakirati.Bo treba k profesionalki, ki se s tem ukvarja.Bodo nohti precej lepši, pa tudi noga drugače izgleda.Bolj negovana.

Kva, kakšni komentarji… Ko sem pogledala slikico, sem bila ziher, da boste vsi rekli, da je ok.

Meni se iskreno zdi čisto super, bogpomagi, boljše, da ne dam jaz sem gor slikic mojih krivih prstov…

Men ni lepo.

no, sandali so kar oki,
jest bi sam noge zamenjal he-he-heee

Nalakirani nohti ne bi rešili problema. Iskreno, ni lepo za pogledat.

Vsak je kaki je, ampak zato je tudi pomembno, da si izbere obleko in obutev, ki se sklada z njegovim telesom. Za mene je to isto, kot da bi si ženska pri 150 kg oblekla ozko in kratko oblekico. Ni preveč lepo ne eno ne drugo. Pa seveda, nohte nalakirati…

Nosi. Komur je moteče, je moteče zato, ker si na to opozorila izpostavila, sicer še opazili ne bi. Ker stopalo je široko in tega dejstva niti sandali za široke noge ne bodo spremenili. Btw., nobene noge na teh slikicah za sandala za široka stopala sploh široke niso …Pomembno je, da imaš stopala negovana in urejene nohte.

Že sedaj je lepo, še lepše bi bilo, če bi obula še bele nogavice… 😀

Drgač pa ni tako grozno, mogoče drugič kupiš večjo št sandal, ki bolj paše tvoji nogi.

proti temu:
ta model čevljev na splošno mi je grd za moj okus še na suhici manekenki, na tej ženski pa meni je obup
http://everythingcurvyandchic.com/2016/04/faves-friday/

Se strinjam, čeprav imam sama 2 para visokih gladiatork, ki jih kr precej nosim.

Se strinjam, čeprav imam sama 2 para visokih gladiatork, ki jih kr precej nosim.
[/quote]
saj okusi so različni – meni na sploh gladiatorke niso tako všečne – ok, če že tiste, ki so nižje do višine gležnjev še nekako, ampak model škornjev pa mi nikakor ni všeč. Sploh pa na močnejših nogah, mi je pa sploh no go.

meni ni lepo

tudi jaz imam široka stopala, kratke prste, visok nart – skratka – daleč od lepih 🙂 zato izbiram nevtralno poletno obutev, brez vpadljivih trakcev ali velikih okraskov, ki pritegnejo pogled

išči raje sandale s srednje debelimi trakovi (1-1,5cm), ali pa takšne z rahlo ošiljeno konico (z zaobljeno so resda krajši, ampak tudi noga je bolj lopatasta)

Okej ni popolno manekensko stopalo ampak ni pa tko hudo kot komentirate, če ti je udobno nosi, se noben ne bo obregnil ob to.

Grdo.

Se strinjam, čeprav imam sama 2 para visokih gladiatork, ki jih kr precej nosim.
[/quote]
saj okusi so različni – meni na sploh gladiatorke niso tako všečne – ok, če že tiste, ki so nižje do višine gležnjev še nekako, ampak model škornjev pa mi nikakor ni všeč. Sploh pa na močnejših nogah, mi je pa sploh no go.
[/quote]

No ja, na močnejših nogah, sploh takih kot si sliko objavla, zihr ni lepo. Se pa strinjam, vsak ima svoj okus. Men so pa drugač gladiatorke ful fajn in za vidt in za nosit, tud te do gležnjev.

Redno pa ja vsak pozna in je grdo, a ne ? Kdo ti jih je šenkal?

hahaha, Redna vs Južna strikes again…. Drugače fotke – bilo je cool 10 let nazaj, danes izgleda passe…

Redna, fuuuuj.

New Report

Close